Pásy pre kotučiaky

винтаж кассеты для магнитофона, ртр, 8трак ... vintage hifi stereo

Moderátori: EZ647, AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Pásy pre kotučiaky

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

daniel00421: Ahoj, teda, tak to ti moc děkuji :-). Jak říkám, mě nevadí ani když je to poškozený, to si třeba opravím pokud to jde a používám to.
Hm, tak minimálně jeden Sonet vím, že potřebuje vyměnit přítlačnou kladku, ale průser je v tom, že je tam určitá pojistka, kterou nevím jak vyndat a nasadit..
A co se týká lamp, tak tohle netuším jaké přesně jsou, u svého prvního Sonetu mi odešlo magické oko, ale tam je potřeba víc věcí opravit..

Samozřejmě ti poštu zaplatím, jen netuším jak - ten pojistný lístek netuším co je :-|.. A kolik budeš chtít za ty kladky, hlavy atp.?

A co za Philipsky chceš prodávat? Klidně fotka pak bude stačit, abych věděl jestli si nějakou vzít :-)
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Pásy pre kotučiaky

Príspevok od používateľa oneeeee »

daniel00421 napísal: Streda, 8. Mája 2019, 11:13 To:SilverFox•NSK
Ak chceš môžem v rámci balíka,som našiel v šuplíkových zásobách aj niake kladky-prítlačné gumové do Tesla Sonet duo a niakych rady B,prirovnám,môžeš si vymeniť za nové ak chceš,tiež mazacie hlavy do Sonet Duo,aj lampy ECC 82-3 zánovné.
tak nejaký meter s každej , čo bude na vyhodenie do obálky , na psychotesty by sa nenašlo ?
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Pásy pre kotučiaky

Príspevok od používateľa daniel00421 »

oneeeee napísal: Streda, 8. Mája 2019, 17:17
daniel00421 napísal: Streda, 8. Mája 2019, 11:13 To:SilverFox•NSK
Ak chceš môžem v rámci balíka,som našiel v šuplíkových zásobách aj niake kladky-prítlačné gumové do Tesla Sonet duo a niakych rady B,prirovnám,môžeš si vymeniť za nové ak chceš,tiež mazacie hlavy do Sonet Duo,aj lampy ECC 82-3 zánovné.
tak nejaký meter s každej , čo bude na vyhodenie do obálky , na psychotesty by sa nenašlo ?
Kedysi som vyhadzoval a to odvíjal z cievok a tie si nechával,pásov som vyhodil tak za dva smetné kontajnery,kedysi.
Na psycho môžem niečo nájsť čo hooodne lepí a práši.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Pásy pre kotučiaky

Príspevok od používateľa daniel00421 »

SilverFox•NSK napísal: Streda, 8. Mája 2019, 16:15 daniel00421: Ahoj, teda, tak to ti moc děkuji :-). Jak říkám, mě nevadí ani když je to poškozený, to si třeba opravím pokud to jde a používám to.
Hm, tak minimálně jeden Sonet vím, že potřebuje vyměnit přítlačnou kladku, ale průser je v tom, že je tam určitá pojistka, kterou nevím jak vyndat a nasadit..
A co se týká lamp, tak tohle netuším jaké přesně jsou, u svého prvního Sonetu mi odešlo magické oko, ale tam je potřeba víc věcí opravit..

Samozřejmě ti poštu zaplatím, jen netuším jak - ten pojistný lístek netuším co je :-|.. A kolik budeš chtít za ty kladky, hlavy atp.?

A co za Philipsky chceš prodávat? Klidně fotka pak bude stačit, abych věděl jestli si nějakou vzít :-)
Chceš tie pásy alebo nie ?Prosím o jasnú stručnú odpoveď,buď ti zabalím alebo idú kýbel,hovoril som o poistenom liste,ktorý podáš na pošte,ježiš marjá,vyjadri sa jasne a stručne teraz,pošlem nepošlem-nebudem to naťahovať o mesiac a tak,poštovné doriešime,číslo učtu ti poslať môžem,zajtra pozajtra ?
Na sonete na kladne je len závlačka na oske,ide bokom vysunúť za pomoci malých klieští,pinzety,šroubováka.
Za kladky tiež nič,philips ti pribalím tiež.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Pásy pre kotučiaky

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

daniel00421: Ahoj, ano chci, mám zájem o ty pásky. Jen jsem ti chtěl za tvoji ochotu poděkovat..

No číslo účtu mi klidně napiš pak i s tou částkou co chceš poslat nebo pokud to pro tebe bude lepší, dej to třeba na dobírku, záleží na tobě.
Se pomalu bojím se tě na něco zeptat...
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Pásy pre kotučiaky

Príspevok od používateľa daniel00421 »

SilverFox•NSK napísal: Streda, 8. Mája 2019, 20:28 daniel00421: Ahoj, ano chci, mám zájem o ty pásky. Jen jsem ti chtěl za tvoji ochotu poděkovat..

No číslo účtu mi klidně napiš pak i s tou částkou co chceš poslat nebo pokud to pro tebe bude lepší, dej to třeba na dobírku, záleží na tobě.
Se pomalu bojím se tě na něco zeptat...
No vieš si trochu nerozhodný a mám radšej ak človek priamo povie ano-nie.
Takže:
Posielam 14 ks pásov a tie kladky a hlavy-hlavy a kladky sú nové,pásy original krabičky,kotúče aj návin pásu.Výpočet pošty balíka je váha 5,1kg a bežný balík stojí tak ako je 12,3 Eur=316 CZK.
Môžeš aby ťa to vyšlo s čo najmenšími poplatkami poslať či Eur alebo czk do obálky ako psaníčko-dopis na moju adresu,najlepšie doporučený a prvou triedou.Ak tak do ss správy posielam číslo učtu a adresu.Vyber si,pošlem asi v piatok,zajtra som mimo v AT celý deň na zasadaní starostov prímoravia.
Prílohy
P1050527.JPG
P1050532.JPG
P1050533.JPG
P1050534.JPG
P1050535.JPG
P1050536.JPG
P1050537.JPG
P1050538.JPG
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Pásy pre kotučiaky

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

daniel00421: Aha, tak promiň, jsem to asi napsal zdlouhavě. Moc díky, ty pásky vypadají fakt dobře, ty americké jsem viděl jen na pár fotkách na netu, tak jsem nečekal, že je někdy budu mít :-). Už se na ně těším.

No asi bych ti to poslal obálkou, páč banka si účtuje za takový převod asi 250Kč..

Nechci ti to komplikovat, ale kdybys to poslal třeba dobírkou a cenu udal tu co chceš, tak by to nebylo pro tebe lepší? Ten poplatek co by si pošta účtovala by vyšel asi nastejno jako kdybych ti ty peníze posílal dopisem. Ale to jen přemýšlím nahlas..


Každopádně ještě jednou moc díky za pásky a příslušenství :-).
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Pásy pre kotučiaky

Príspevok od používateľa daniel00421 »

SilverFox•NSK napísal: Streda, 8. Mája 2019, 21:28 daniel00421: Aha, tak promiň, jsem to asi napsal zdlouhavě. Moc díky, ty pásky vypadají fakt dobře, ty americké jsem viděl jen na pár fotkách na netu, tak jsem nečekal, že je někdy budu mít :-). Už se na ně těším.

No asi bych ti to poslal obálkou, páč banka si účtuje za takový převod asi 250Kč..

Nechci ti to komplikovat, ale kdybys to poslal třeba dobírkou a cenu udal tu co chceš, tak by to nebylo pro tebe lepší? Ten poplatek co by si pošta účtovala by vyšel asi nastejno jako kdybych ti ty peníze posílal dopisem. Ale to jen přemýšlím nahlas..


Každopádně ještě jednou moc díky za pásky a příslušenství :-).
S dobierou su zbytočné komplikácie do zahraničia,pošli normálne ten dopis,obálku s penezi,som to počítal a je to najlacnejšia cesta pre teba aj mňa.Adresu dávam do ss správy.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Pásy pre kotučiaky

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

daniel00421: Tak dobře, jak mi dorazí peníze, tak ti to půjdu poslat. Radši to pošlu se sledovačkou, kdyby něco..
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Pásy pre kotučiaky

Príspevok od používateľa daniel00421 »

SilverFox•NSK napísal: Štvrtok, 9. Mája 2019, 01:38 daniel00421: Tak dobře, jak mi dorazí peníze, tak ti to půjdu poslat. Radši to pošlu se sledovačkou, kdyby něco..
Balík je poslaný,pre sledovanie posielam do ss správy ostatné,jo a nezabudni si o chvíľu pozrieč článok pre teba na vlákne decky,kotučaky...
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Pásy pre kotučiaky

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

daniel00421: Rozumím, díky za informace a hlavně poslání. Pak jak mi dorazí, dám vědět :-).
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Pásy pre kotučiaky

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zloději jedni.. No, za zkušenost se bohužel někdy platí. Příště jim na oficiální cestu z vysoka se*u a pošlu to jako normální zásilku. To nakonec ty pásky zdarma nebudou vůbec zdarma :-? :-D.
Napísať odpoveď

Návrat na "Kazety, pásy, CD, MD, DCC, 8 tracky a iné nenahraté média"