Balíčkový deň

винтаж кассеты для магнитофона, ртр, 8трак ... vintage hifi stereo

Moderátori: EZ647, AdmineR

Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Balíčkový deň

Príspevok od používateľa moniatko »

Takto vyzeral povodne uvitaci vybor od Hastermana : ))
Tu WE 70 som mala chut hned rozsklbat, ale odolala som :D

Zopar pikosiek sem snad hodim, necakane, podarilo sa mi zhotovit 2 minizbierocky (ani zdaleka dokonale) nuz ale tesim sa z toho : ))

Este na mna caka Tudorovy den :D snad tu bude co nevidet
Prílohy
IMG_20200311_120626.jpg
IMG_20200311_120635.jpg
IMG_20200311_120642.jpg
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Balíčkový deň

Príspevok od používateľa daniel00421 »

moniatko napísal: Streda, 11. Marca 2020, 18:07 Dano, mam pre teba odkaz zo zahrobia :D
Nakalibruj si magnetak na stare Basfky, lebo ak mas kalibraciu podla mojej Yamahy, bude ti to hrat (citujem) "ako prd v galotach" : ))
Deck vôbec svojimi pôvodnými kalibráciami internej elektroniky nie je zmenený,len rokmi posunom kolmosti hlavy je pritiahnutá hlava ako kolmosť na Yamahe,neboj,asi dnes niečo skúsim.
Ale aj tá Yamaha by mala zvládnuť niake staršie a základné modely čo viem,niektoré Sony a Akai s autokalibráciou podľa pôvodného nastavenia práve problém s tým majú...
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Balíčkový deň

Príspevok od používateľa daniel00421 »

daniel00421 napísal: Štvrtok, 12. Marca 2020, 13:56
moniatko napísal: Streda, 11. Marca 2020, 18:07 Dano, mam pre teba odkaz zo zahrobia :D
Nakalibruj si magnetak na stare Basfky, lebo ak mas kalibraciu podla mojej Yamahy, bude ti to hrat (citujem) "ako prd v galotach" : ))
Deck vôbec svojimi pôvodnými kalibráciami internej elektroniky nie je zmenený,len rokmi posunom kolmosti hlavy je pritiahnutá hlava ako kolmosť na Yamahe,neboj,asi dnes niečo skúsim.
Ale aj tá Yamaha by mala zvládnuť niake staršie a základné modely čo viem,niektoré Sony a Akai s autokalibráciou podľa pôvodného nastavenia práve problém s tým majú...
A ešte,čo robím pre teba na tie normal Tudor kazety nahrávky,neviem ako ale deck vie automaticky pásik tak skalibrovať že aj niekedy v špičkách aj na + 4dB a viac bez skreslenia podrží záznam,veď uvidíš.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Balíčkový deň

Príspevok od používateľa daniel00421 »

moniatko napísal: Štvrtok, 12. Marca 2020, 07:01 Takto vyzeral povodne uvitaci vybor od Hastermana : ))
Tu WE 70 som mala chut hned rozsklbat, ale odolala som :D

Zopar pikosiek sem snad hodim, necakane, podarilo sa mi zhotovit 2 minizbierocky (ani zdaleka dokonale) nuz ale tesim sa z toho : ))

Este na mna caka Tudorovy den :D snad tu bude co nevidet
OOOHHH dobré... :D :D :D
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Balíčkový deň

Príspevok od používateľa moniatko »

daniel00421 napísal: Štvrtok, 12. Marca 2020, 13:56 Deck vôbec svojimi pôvodnými kalibráciami internej elektroniky nie je zmenený,len rokmi posunom kolmosti hlavy je pritiahnutá hlava ako kolmosť na Yamahe,neboj,asi dnes niečo skúsim.
Ale aj tá Yamaha by mala zvládnuť niake staršie a základné modely čo viem,niektoré Sony a Akai s autokalibráciou podľa pôvodného nastavenia práve problém s tým majú...
Asi doslo k nedorozumeniu prvy raz. To len som si asi zle prelozila info predtym.
Super ze ma samo autokalibraciu.
Osobne doma moc starych pasiek nemam, ale mozno niektore otestujem pre vlastnu skusenost. Ake vedia byt rozdiely (cisto len uvaha na'obraz' :D)

Uz sa tych tudoriek neviem dockat, ale ako sa vravi trpezlivost ruze prinasa. V mojom pripade obrovska kopa tudoriek : ))
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Balíčkový deň

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Tudorky sú v štádiu balenia len dnes práve ešte niečo nahrávam...pre teba samo z tých tudoriel čo ostupne odbalujem.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Balíčkový deň

Príspevok od používateľa moniatko »

Ved pohodka.
Vravim, ja som trpezlivy clovek pomerne. A pre mna je hlavne ze to uz mam zaplatene. Lebo cul som uplne bez penez a to potrebujem este vratit bratovi aj mame.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Balíčkový deň

Príspevok od používateľa daniel00421 »

moniatko napísal: Štvrtok, 12. Marca 2020, 19:04 Ved pohodka.
Vravim, ja som trpezlivy clovek pomerne. A pre mna je hlavne ze to uz mam zaplatene. Lebo cul som uplne bez penez a to potrebujem este vratit bratovi aj mame.
Pár eur za Express kuriera a buduci týždeň sú už u teba,tie Tudor myslím,kopa prekvapenia nahrávok a možno niaky bonus....uvidíme.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Balíčkový deň

Príspevok od používateľa EZ647 »

Moniatko: pozerám že celkom sa rozbiehaš, zaujímavé kusy ako Fuji ZII alebo FRII Super, to nemá každý doma, a tie Japonské Maxelly, len tak ďalej :)
Keby si mala niečo zaujímavé čo nemám ja navyše, tak by som kľudne vymenil, napríklad aj za tie Sony Ala čo mám teraz navyše, ale nikto ich nechce, lebo buď ich doma majú, alebo sa im zdá vysoká cena, ale výmene sa nebránim.
Zajtra ešte nahodím na web ďalšie tri kazety čo mám naviac na predaj/výmenu.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Balíčkový deň

Príspevok od používateľa moniatko »

EZ, staci povedat ktore ta zaujali a dohodnut sa mozme : ))
Pripadne mi mozes poslat do ss svoj mail.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Balíčkový deň

Príspevok od používateľa EZ647 »

Musím si spraviť miesto v schránke ss, na to som strašne lenivý :D
Ale navyše tam asi aj tak nebudeš mať Maxell MX-S a tú Fuji FRII Super v priehľadnej verzii predpokladám.
Priehľadnú Fuji mám len FRII aj to obal pre USA.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Balíčkový deň

Príspevok od používateľa moniatko »

EZ647 napísal: Sobota, 14. Marca 2020, 13:30 Musím si spraviť miesto v schránke ss, na to som strašne lenivý :D
Ale navyše tam asi aj tak nebudeš mať Maxell MX-S a tú Fuji FRII Super v priehľadnej verzii predpokladám.
Priehľadnú Fuji mám len FRII aj to obal pre USA.
Všetko je to v druhom vlákne ... neviem presný názov, iba úsek "fotky a všetko okolo toho"
Fujina je priehľadná ale MX-S mám len tú, čo som vyhrala od Kazetowicha. Čiže nie, nemá priehľadný obal.
Napísať odpoveď

Návrat na "Kazety, pásy, CD, MD, DCC, 8 tracky a iné nenahraté média"