Verte mi, som inžinier !

alebo čo vás príjemne, či nepríjemne šokovalo - tipy na výnimočne kvalitné alebo nepodarené vintage hifi

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Verte mi, som inžinier !

Príspevok od používateľa Kazetowich »

heheheh
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Verte mi, som inžinier !

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

20 rocna prominentna studentka z Delta univerzity Ishicheli Grace Kenechi vyraba rusky s dierkamy pre ludi ktorim sa cez bezne zle dycha. Je to inovativne ?
photo_2020-04-14_16-53-32.jpg
*je to zo stranky legit.ng coz je jeden z hlavnich spravodajskich webou v niggeri. Skutocne legitimny :shock:
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Verte mi, som inžinier !

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

photo_2020-04-18_21-37-31.jpg

Pokusa sa somnout komunikovat o..O
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Verte mi, som inžinier !

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Duke_Dragon napísal: Utorok, 14. Apríla 2020, 17:12 20 rocna prominentna studentka z Delta univerzity Ishicheli Grace Kenechi vyraba rusky s dierkamy pre ludi ktorim sa cez bezne zle dycha. Je to inovativne ?

photo_2020-04-14_16-53-32.jpg

*je to zo stranky legit.ng coz je jeden z hlavnich spravodajskich webou v niggeri. Skutocne legitimny :shock:
:lol: :lol: :lol:
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 550
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Verte mi, som inžinier !

Príspevok od používateľa Hasterman »

Ja by som sa tomu nesmial. Tiež to nenosím ak nie som v dave. Dokonca som nad tým uvažoval že si dám ušiť s ešte väčšími dierami, cca 5x5 cm. Budem ho mať keby niečo a budem sa cítiť ako keby som ho nemal.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Verte mi, som inžinier !

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Hasterman napísal: Nedeľa, 19. Apríla 2020, 22:23 Ja by som sa tomu nesmial. Tiež to nenosím ak nie som v dave. Dokonca som nad tým uvažoval že si dám ušiť s ešte väčšími dierami, cca 5x5 cm. Budem ho mať keby niečo a budem sa cítiť ako keby som ho nemal.
Ale tak existuje jednoduche riesenie, boli tu uz riesenia s namalovanou ruskou ale to je moc prace a malo trvacne, doporucujem vytetovat docanou tetovackou, idealne takou tou co vyprcha za cca 3 mesiace a je po probleme :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Verte mi, som inžinier !

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Verte mi, som namorni general !

Venezuelské námořnictvo se 30. března pustilo do bitvy s výletní lodí. V oblasti se jednalo o první námořní potyčku za posledních pětasedmdesát let. Byť překvapivě prohrálo, prezentovalo to jako vítězství.

Výletní loď RCGS Resolut, se plavila pod portugalskou vlajkou, mířila na holandský karibský ostrov Curaçao, když ji postihla závada a posádka strávila celý den opravou motoru na pravoboku. Proud zatím unášel plavidlo mezinárodními vodami v blízkosti venezuelského ostrova La Tortuga.

Někdo si patrně chtěl zlepšit sebevědomí a tak proti výletní lodi vyrazilo venezuelské hlídkové plavidlo ABV Naiguatá (GC-23). To disponovalo kanónem ráže 76 mm, dvěma kulomety a protivzdušným systémem vystřelujícím déšť wolframových kuliček. O půlnoci se obě lodě potkaly a Naiguatá vyzvala Resolute, aby ji následovala do přístavu. Zatímco kapitán výletní lodi volal na ústředí a žádal další instrukce, Naiguatá zahájila palbu – video zveřejněné venezuelským námořnictvem zachycuje námořníka střílejícího z AK-47 s nadšením hodným Ramba. Načež – podle mateřské společnosti výletní lodi – venezuelský hlídkový člun do plovoucího hotelu vrazil.

RCGS Resolut disponovalo sálem pro osmdesát diváků, ale i zesíleným trupem pro plavbu v polárních vodách. Ten dokázal prorazit metr tlustý led a jak se ukázalo, i drobná hlídková plavidla. Resolute vyšla ze srážky s drobnými škodami, zatímco Naiguatá začala rychle nabírat vodu a potopila se – zůstalo po ní 44 rozpačitých námořníků, které bylo zapotřebí zachránit.

Venezuela tuto verzi událostí zpochybňuje. Její ozbrojené složky tvrdí, že kolizi ve venezuelských výsostných vodách zapříčinila Resolute, jejíž posádku obvinily ze "zbabělého a trestuhodného chování". Vedení trvá na tom, že jeho stateční námořníci podali proti neozbrojené výletní lodi "bezchybný výkon" – nejspíše tím, že se obzvlášť elegantně odporoučeli ke dnu. Venezuelské námořnictvo také zlověstně dodalo, že Resolute, vyzbrojená mimo jiné luxusní vířivkou a saunou, mohla převážet žoldnéřské přepadové komando chystající se zaútočit na venezuelské základny. Jako důkaz jim posloužily strašlivé nafukovací čluny na její palubě.

https://www.bbc.com/news/world-latin-america-52151951
_111607123_200401_rcgsresolute_curacao_01.jpg
_111607123_200401_rcgsresolute_curacao_01.jpg (32.67 KiB) 13047 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Verte mi, som inžinier !

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

photo_2020-05-01_17-03-36.jpg
photo_2020-05-01_17-03-36.jpg (93.31 KiB) 8344 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Verte mi, som inžinier !

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Výzdoba dětského oddělení v nemocnici ve Philadelphii. Ze sálu na pokoje. No já nevím teda =D
photo_2020-05-07_20-37-47.jpg
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2889
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Verte mi, som inžinier !

Príspevok od používateľa AdmineR »

:lol: :lol: :lol:
majú zmysel pre britský humor
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Verte mi, som inžinier !

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Verte mi, toto nieje lampa ale smrtiaca zbran !!! vidite tieto suciastky ? tie su smrtiace !!! vidite tento kondenzator na 480V kusok od anteny ? ten je sucastou smrtiaceho napajania prechadzajuceho cez tuto smrtiaci skenovaciu antenu !!! (asi takto sa nesie cele video, neviem ci je to na smiech alebo skor na plac :lol: )


Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Verte mi, som inžinier !

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Verte mi, som dizajner !
Clipboard07.jpg
Napísať odpoveď

Návrat na "Spadnutá sánka"