ALZA

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

ALZA

Príspevok od používateľa Kazetowich »

je niekto, komu sa páči tento ukričaný kok...t ???
Prílohy
alzáko-kot
alzáko-kot
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 550
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: ALZA

Príspevok od používateľa Hasterman »

Áno, mojej dcére:)
Ale tiež proti nemu nič nemám, v alze nakupujem, niekedy aj cena je lepšia ako inde a asi 4 krát som aj niečo reklamoval a nikdy som nečakal na vybavenie reklamácie dlho, buď mi vrátili peniaze, alebo som dostal nový tovar.
Mne osobne viac prekážajú iné reklamy. Ja keď vidím v TV reklamu na pôžičky, vložky, alebo iné ko..... tak vtedy to automaticky prepínam. Alzák mi nevadí, je tak preafektovaný až je dobrý:)
Toto pozeráš radšej?
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1919
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: ALZA

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Ano vadí aj s tým dablérom hlasu,také buzerantské a reklamy sa mi zdajú príliš nátlakové,vždy sa teším keď príde cenový masaker a on sa oháňa motorpilkou a čakám že to niekto upravi že sa zmasakruje sám.
Niečo podobné ako kedysi na prací pr.Králiček azurit,myslím že Landa na to naspieval dobrú pesničku.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: ALZA

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Původně jsem nechtěl přispívat, ale nějak mě to nedá.
Já mám rád jen některé reklamy, ale většinu z nich ne a tato je mezi těmi co se mi dost hnusí. Průser je v tom, že ten co dabuje tuhle potvoru, taky dabuje v Simpsonech třeba i šerifa Wigguma a občas i vedlejší postavy a někdy to je bohužel znát a trochu mě to připomene ten nepříjemný ukřičený hlas..

U samotného obchodu se divím, že vůbec může ještě existovat, protože ty jejich "slevy" jsou vždy smyšlený a i ve "slevách" mají ceny vyšší než u konkurence.
Kdysi jsem potřeboval koupit další USB kabel pro připojení interních HDD a mechanik, který stál běžně 400Kč, tak jsem to schválně pár měsíců vyhlížel u nich. Nejen že v základu byla cena přes 100Kč vyšší, ale pak přišly ty jejich obrovské-mega-tera-slevy a přesto to stále bylo za stejnou cenu, ale původní cena najednou nějakých 1500Kč - už jen tohle musí být člověku jasný, že za obyč adaptér s kabelama nemůžou chtít 1500Kč..


No a někdy v roce 2013 jsem při cestě městem viděl pod mostem jednu kresbu, která tam však moc dlouho nevydržela, sice jsem si to kdysi taky vyfotil, ale už to nemůžu najít, tak jsem to zkusil najít na netu. I když je to výstižný, tak mi přijde nevhodný dávat sem přímo obrázek, tak stačí jen odkaz:
Odkaz na obrázek
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: ALZA

Príspevok od používateľa oneeeee »

kľudne si to mohol sem dať . sú aj horšie veci , a . . . v dnešnej uponáhľanej dobe si na to treba zvykať.
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: ALZA

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

oneeeee: No nevím, i když je to taková blbina, která dává celkem smysl, tak je to trochu morbidní - navíc, aby pak nedělal vlny z porušení práv (ten co to vyfotil)..
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: ALZA

Príspevok od používateľa oneeeee »

no čo už , to je na tebe ako sa rozhodneš s uverejnením.
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: ALZA

Príspevok od používateľa janvys »

Jojo alza, aka alzasoft. Pamatuju si je jako malou firmu která stavěla počítače. To bylo koncem 90.let. Přímo pan majitel/zakladatel ke mně občas zašel do kanceláře a dělali jsme business. To byl ještě takový mladý vysoký klučina s brýlema, který posléze sbalil jednu holku z našeho obchodního oddělení :)
Jojo to byly zlatý časy...
Dnes už je to pomalu nadnárodní korporace. Klobouk dolu
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 550
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: ALZA

Príspevok od používateľa Hasterman »

Prispejem trocha. Asi mesiac dozadu som si kupoval navigáciu. Najlepšia cena bola na alze a to 128,90 eur, čo bolo lacnejšie cca o 50 eur oproti konkurenci. Teraz pozerám alzu a už stojí 210,90 a to po zľave z 232,90 eur. Tak tých 233 eur stála asi hodinu podľa mňa aby mohli dať túto super zľavu.
Bez názvu.png
Takisto aj veľa iných položiek čo som si všimol je drahších aj o viac ako 100 percent. Motorový olej z 22 na skoro 50 eur je už dosť veľký úlet.
No ide letná sezóna tak teraz by som tam nenakupoval. Ale nebudem im zas iba krivdiť, dá sa tam nakúpiť aj lacno, len si treba striehnúť ceny. Niekedy to klesne na zaujímavú cenu, žena si tam objednávala prach na pranie lebo bol lacný a alzabox mám cestou domov.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: ALZA

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Islo cisto len o toho zeleneho picusa z reklamy. Obchod nehodnotim, nepoznam.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: ALZA

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Hasterman: No jo, však to je to o čem jsem psal.. I když já si u nich nikdy nevšiml, že by měli něco levnějšího než konkurence, které aspoň fungují webovky.

Zní to jako bych byl na ně vysazenej, ale je to pravda, fakt jsem nikdy neviděl nic levnějšího.. Spíš mě přijdou jako těžcí překupníci a nejen o letní sezóně, kdy si vymysleli i "letní vánoce" což myslím, že mluví za vše..
A jejich webovky, jo, pokud mám chuť na zatuhnutí prohlížeče, tak je tento web nejlepší. Holt vývojáři jdou s dobou a čím víc bordelu, tím líp, páč je to moderní.

I přesto, že jsem toto psal na jiné fórum, kde jsem dřív byl aktivnější, tak stejně se našli zastánci tohoto obchodu.
Rozhodně to co píšu tedy prosím neber špatně, pokud jsi spokojený, je to dobře.


Kazetowich: No to je slovník.. Tak ale krom toho uřvanýho paskvilu můžem snad trochu pomluvit i ten obchod či? :-D
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: ALZA

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Jasne :-D
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"