Haluze z internetu

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
*AMS*
mazák
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Pondelok, 17. Septembra 2018, 15:44

Haluze z internetu

Príspevok od používateľa *AMS* »

Co je vela, to je moc. Kazdy by mal poznat hranice, lebo ak sa prekrocia, mnohe je potom na smiech, ci na sokujuci udiv. Ako toto, co som nasiel na nete....
Väčšinou som ticho...
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Haluze z internetu

Príspevok od používateľa oneeeee »

na bazoši , hranice nie su . nemajú . aj tam je šengen .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Haluze z internetu

Príspevok od používateľa orhore »

No za 500 Eur nekup to :D . Vzhledem k tomu co daný uživatel má v nabídce, tak lze předpokládat, že boxy budou určené jen na "okrasu" :) . Já bych je nechtěl ani do sklepa.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Haluze z internetu

Príspevok od používateľa oneeeee »

bol by si prekvapený , ak dlhšie sleduješ bazoš , kto čo predáva a za akú cenu .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Haluze z internetu

Príspevok od používateľa Hasterman »

Tak tento "originálny vzor" by som si do bytu nedal. Ani zadarmo, vyzerá to ako grc. Ale zas predáva to nejaká Sofia čo asi tomu trt rozumie a predáva aj dekoračných motýľov, tak jej to nebudeme mať za zlé...
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Haluze z internetu

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím,
o tomto vláknu jsem nevěděl a nedá mě, abych sem nepřispěl s něčím, co jsem dnes v noci našel..

Nějak nevím co k tomu dodat.. Snad jen, že to někdo neznalý opravdu nekoupí a nezprasí si pak magič.

https://elektro.bazos.cz/inzerat/948406 ... silver.php
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Haluze z internetu

Príspevok od používateľa Hasterman »

AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Haluze z internetu

Príspevok od používateľa Kazetowich »

pozeral som na to video asi do 1/3 a zdalo sa mi to gýčové. Ale čím ďalej, tým viac to je skôr milé aj užitočné hobby (hlavne pre dnešných mladých iste prospešné) - a je za tým kopa práce a šikovnosti. Asi si niečo také urobíme so synkom. Vedie to k praktickej geometrii a zručnosti. Díky za video. Potešilo.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Haluze z internetu

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravim,
tak nějak nevim co si o tomhle myslet.. Na tohle jsem narazil už nějaký měsíc zpět a furt to tam čučí. Mám dokonce pocit, že cena byla předtím i jiná (nižší) než teď, ale to nevím na jistě, tak nechci klamat.

No ale obrázek si můžete udělat sami..

https://www.sbazar.cz/slamikjohn/detail ... lklor-2004
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Haluze z internetu

Príspevok od používateľa orhore »

CD pálenka a ještě s nepřesným popisem alba. Že jde o pirátskou kopii pozná snad každý. Když ji ještě prodává veřejně, tak si akorát koleduje o malér. Cena je úměrná iteligenci či vychcanosti prodávajícího.
Na discogs se dá koupit originál od 1 Eura.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Haluze z internetu

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Hm, tak opět nějak nevim.. Popis inzerátu je poněkud zvláštní a ta cena mi přijde na takový diktafon (ještě k tomu mono) celkem vysoká nebo se pletu?

Odkaz na inzerát

Jako chápu, že to může mít sběratelskou hodnotu vyšší než stereofonní verze, páč jde právě o mono, ale že by až tak :-?
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Haluze z internetu

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

A další věc co mě dnes naštvala. Zrovna jsem byl v práci a tak jsem se pokoukal na pár věcí co jsem si po delší době opět oživil, že sháním.

Už pár let sháním ZIP100 diskety do mechaniky "iomega" - je to taková frajeřina, sice jsou to diskety, ale nahraje se na jednu 100MB dat, což je na dobu vzniku celkem solidní kapacita. Samozřejmě existovaly i kapacity 250MB a dokonce 750MB což je největší množství dat, jež se dá zaznamenat na tento typ média, ale to už odbočuju..

Zrovna jsem koukal na tento inzerát a nějak mě zarazila cena za kus:
Odkaz na první inzerát

Tam to moc dobře nebylo vidět, ale všiml jsem si i dalšího inzerátu, kde to už je sakra vidět..
Odkaz na další inzerát


Když pominu tu poněkud vysokou cenu, tak nechápu co je na nich nového, když má každá disketa na hřbetu obalu napsaný obsah co na ní je..
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"