Vtipy

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Vtipy

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Duke_Dragon: Jo tak, já si říkal, že se tomu pomalovanému záporákovi říkalo jinak, ale myslel jsem si, že jich je prostě víc. Já si totižto ani nevybavuju, jestli jsem někdy i toho "Batman navždy (1995)" viděl celý. Před pár lety při nemoci jsem zahlídl v telce část nějakého novějšího filmu s Batmanem, ale přišlo mi to hrozně na hlavu - ono celkově mě tenhle typ filmů nikdy nebral. Ale filmů dle komixové předlohy jsem už viděl vícero.
Tak to jsem netušil, že se tato postava vyskytovala i mimo tu sérii. (Já ani nevím kolik filmů s Batmanem vůbec je)
Hm, tak žánr Drama ve filmech nesnáším, ale být to Psycho-Thriller, tak to by mohlo být zajímavé. No zkusím mrknout na upoutávky.

Hm, tak v tomhle obrázku zrovna nemůžu najít humor - holt za to může má neznalost těchto filmů :roll: .

Tak Joaquina Phoenixe znám jen z Gladiátora, kde mě ta postava strašně vysírala a z 8MM, kde jsem kus filmu nevěděl jestli je to skrytý záporák nebo ne.. Ale tady, no nevim, víc by mi do role psychopata seděl ten Nicholson.
No ale odpoledne mrknu na ukázky.
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Odfajc-2-6[1].jpg
Odfajc-2-6[1].jpg (120.67 KiB) 3678 zobrazení
Odfajc-5-5[1].png
Odfajc-5-5[1].png (276.54 KiB) 3678 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Odfajc-2-8[1].jpg
Odfajc-2-8[1].jpg (47.18 KiB) 3646 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Odfajc-1-10-728x722[1].jpg
Odfajc-1-10-728x722[1].jpg (74.94 KiB) 3552 zobrazení
Odfajc-6-7[1].png
Odfajc-6-7[1].png (319.18 KiB) 3551 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2655
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Vtipy

Príspevok od používateľa AdmineR »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Asi fanusik death metalu :geek:
photo_2023-05-21_19-48-38.jpg
photo_2023-05-21_19-48-38.jpg (39.05 KiB) 3460 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

photo_2023-05-23_12-16-12.jpg
photo_2023-05-23_12-16-12.jpg (96.18 KiB) 3390 zobrazení
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Vtipy

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Duke_Dragon: Uf, tak tohle je na mě až moc, a to mě nějaký černý humor i pobaví :mrgreen: ..ale zřejmě asi jen nějaký.

Ale to s tím CD neuvedené Death Metalové skupiny se fakt povedlo :lol:.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Vtipy

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

No doufám, že to zdejšího Draka neurazí, ale tohle mě pobavilo :-D



Přijede takhle rytíř na koni, až k veliké díře těsně pod vrcholem hory a zařve do ní: „Draku! Vyzývám tě na souboj!“
Najednou se celý vrchol hory zatřese, otočí, ohromná hlava se natáhne k rytíři a hromovým hlasem povídá: „Přijímám… Ale proč mi to řveš do prdele?“
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

SilverFox•NSK napísal: Streda, 24. Mája 2023, 19:54 No doufám, že to zdejšího Draka neurazí, ale tohle mě pobavilo :-D



Přijede takhle rytíř na koni, až k veliké díře těsně pod vrcholem hory a zařve do ní: „Draku! Vyzývám tě na souboj!“
Najednou se celý vrchol hory zatřese, otočí, ohromná hlava se natáhne k rytíři a hromovým hlasem povídá: „Přijímám… Ale proč mi to řveš do prdele?“
:D :D :D
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Odfajc-8-14[1].png
Odfajc-8-14[1].png (233.82 KiB) 3178 zobrazení
10-18[1].jpg
10-18[1].jpg (62.01 KiB) 3178 zobrazení
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Vtipy

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Duke_Dragon: Tak jsem před několika dny koukl na upoutávky toho filmu Joker a je z toho cítit dost silně to drama, ale možná udělám vyjímku a kouknu na to. No rozhodně z toho nebyla cítit ta Batmanovská komixovost.. Ale Psycho-Thriller ve stylu "Mé druhé já" asi od toho očekávat nelze..

Jo a jinak jsem rád, že tě ten vtip s drakem nějak neurazil.



No ale ať tu nespamuju, tak taky něco přidám, jen si asi ještě trochu spamnu - no kdo nechce číst, stejně to v klidu může přeskočit :-D.
Nevím co to je, jestli mám na to smůlu (slovo štěstí se v tomto vůbec nedá použít), ale když jsem dobrovolně z nudy chtěl kouknout na telku, tak před pár měsíci jsem při problíkávání kanálů narazil na nějaký z dílů Zatmívačky (mám na mysli tu čuňárnu Stmívání) a zrovna jsem asi chytl jednu z částí, která mě svou nechutností totálně ochormila a chvíli mi trvalo, než jsem se vzpamatoval k přepnutí na jiný kanál díky ještě hnusnější scéně v tom "filmu". Snažil jsem se to vymazat z hlavy a nevěnovat tomu pozornost. Po nějakém měsíci, před pár dny, jsem opět narazil při problíkávání mezi reklamami, které se musely spustit téměř na všech kanálech, na jeden z dílů tohoto nesmyslu a díky nekonečným reklamám jsem se rozhodl u tohoto chvíli zkysnout (ono už nezáleželo na tom, zda mi bude IQ klesat u reklam nebo u tohoto "skvostu" :mrgreen: ). Naštěstí přílišné nechutnosti tam zrovna v tu chvíli nebyly, jen tam byla ta násoska diskokoule a model, který nemá na tričko, ale i když se obraz pohyboval a tvářilo se, že tam má být nějaký děj, nějak jsem ho v tom vůbec nepostřehl.. Ani za ty asi 4 minuty než skončily reklamy na kanálu co jsem chtěl sledovat.
Tak jsem bez přílišné újmy přepl na Mentalistu, jenže reklamy na sebe nedaly příliš dlouho čekat a situace se opakovala, opět většina ostatních kanálů taky měla reklamy, jen ten s tou Zatmívačkou zrovna ne. To zase zřejmě řešili něco "dramatického" v nějakém stanu, kde té co neví jestli chce násosku nebo rádoby vlkodlaka asi bylo zima (což jsem pochopil až později - zmátla mě opětovná absence trička jednoho "herce"), když zmínil, že ji zahřeje, došlo mi to. Když už tak zbytečný záběr stále pokračoval, působilo to, že diskokoule žárlí, že se k ní tiskne a mě hned napadlo, jak by ji ten násoska chtěl zahřát - trochu mě zklamalo, že se nezačali hádat, kdo má lepší výhřevnost :lol:. Takže jsem naštěstí přepínal bez následků, jen s posměškem nad stupiditou co jsem viděl..
Závěr dílu Mentalisty naštěstí navazoval na začátek dalšího dílu, takže reklamy jen tak hned nepřišly. Ale jak je známo, neminuly mě. Tady mě už ale zarazilo, že byly reklamy zase na většině kanálů - tak buď to mají nějak načasovaný nebo zrovna všichni v noci museli vysílat reklamní pásma. Jen ty násosky vesele pokračovaly dál.. To jsem si raději šel odskočit, tak jsem byl ušetřen alespoň reklam a upoutávky na Novácké seriály jsem překousl. Při další reklamě, opět na většině stanic jsem zase spíš nuceně zavítal na ten "film". Zrovna jsem přepl do nějaké "prudce akční a hyperlogické" scény a jen jsem nevěřícně koukal, jestli to opravdu myslí vážně nebo je to snad druhý díl parodie, který mi unikl. No název vysílaného pořadu mě ujistil, že to myslí vážně. To že se můžou násosky na slunku třpytit jsem nepobral do dneška, ale že jsou další, kteří jsou asi ze skla, to mě těžce dorazilo. Chvíli jsem s šokem pozoroval tříštění spousty násoskového skla a když už to vypadalo, že se pustí do těch rádoby vlkodlaků, raději jsem to hned přepl na reklamy a šel se napít..

I když mě pár dalších náhodných momentů z této série vymaštěných "filmů" utvrdila v tom, že to může jít hlouběji než na dno, tak si vlkodlaků vážím natolik, že by mi násilí na nich nebylo příjemný ani v takto zprzněné formě.

Absolutně mi nejde na rozum, co v tom mohl kdo vidět, a co hůř, obdivovat.
Ve znechucení a naštvání jsem odpoledne měl potřebu si přečíst nějaké konstruktivní komentáře, tak jsem zašel na zareklamovaný web csfd, seřadil si komentáře prvního "filmu" podle hodnocení a četl jsem to od konce, tedy jen to s označením "odpad!". Upřímně, ulevilo se mi. Po chvíli čtení jsem ale dostal silnou potřebu a chuť pustit si film "Tupíři" (Vampire Suck), který je naprosto perfektní parodií této vycicané série. A i přesto, že jsem ho zrovna viděl někdy minulý rok, jsem se u toho bavil a měl záchvaty smíchu jako už dlouho ne :-D.
Proto jsem výše psal, že mě napadlo, jestli to nebyl druhý díl parodie, který mi unikl.



A proč celý tento román? Jednak, abych si trochu ulevil a pomluvil tuto sérii (když už nechodím na csfd, kde si stejně moje komentáře asi nikdo nečetl) a pak i kvůli následujícím vtipům co s tím souvisí.
.
298930_291499790880068_117744341588948_1108723_1432617159_n.jpg
298930_291499790880068_117744341588948_1108723_1432617159_n.jpg (36.9 KiB) 3151 zobrazení




Překlad:
1) Ztrať se. Bella nechce být s někým, kdo páchne jako mokrý pes.
2) Aspoň se netřpytím jako malá dě*ka.
3) Ooohhh...
.
Funny-Twilight-Picture-random-13515177-550-794 – kopie.jpg
Funny-Twilight-Picture-random-13515177-550-794 – kopie.jpg (53.88 KiB) 3151 zobrazení




.
tampon – kopie.jpg
tampon – kopie.jpg (66.62 KiB) 3151 zobrazení
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"