Kvalitný hip-hop

alebo čo počúvate, objavili ste, máte radi

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Kvalitný hip-hop

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

pepst: Tak díky za odezvu :-). Já ten seznam asi udělal trochu blbě, páč každý řádek textu patřil jen k následujícímu jednomu odkazu, v jednom případě jen ke dvěma a ty ostatní následující odkazy už byly nezávisle na tom textu..
No holt je potřeba se tím proklikat.

Já ti nevím, ale BEP mi přijde, že k nim ta Fergie prostě seděla. Od nich zatím nemám jediné album, hlavně proto, že i u těch starších (Elephunk - 2003 a Monkye Business - 2005) se mi nelíbí všechny skladby a ty co mám dost rád nechci mít na zhuštěném LP, ale na maxáčích, kde je navíc i Instrumental a Acapella, takže časem chci sehnat jen některé jejich maxáče.
Vyjímkou je album The E.N.D (2009), které si chci objednat, protože u tohoto se už vykašlali na Instrumentaly a Acapelly a hlavně na vydávání vinylových maxáčů, tak nemám na výběr..


Ale jinak je vidět, že ty máš rád spíš to starší období a já to novější. To jen podotýkám, nemyslím tím nic špatného.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Kvalitný hip-hop

Príspevok od používateľa daniel00421 »

pepst napísal: Sobota, 5. Januára 2019, 18:11 Takmer všetko z 80tych rokov a z prvej polovice 90tych bolo super, aj hudobne, aj textovo.
Mnohé skladby boli silnou sociálnou kritikou s naozaj dobrými textami, napr. táto (jedna z prvých rapových klasík vôbec):
Čo povieš na toto,poznáš Whodini,chutné počuvaníčko,zaraďujem si na vypočutie,roky vydania 1984 a 1987.
Voiz:
Prílohy
P1050300.JPG
P1050301.JPG
P1050303.JPG
P1050304.JPG
P1050305.JPG
P1050306.JPG
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
pepst
metál za zásluhy
Príspevky: 320
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:35

Re: Kvalitný hip-hop

Príspevok od používateľa pepst »

Whodini poznám a uznávam, ale nemám ich príliš napočúvaných. Musím to napraviť.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tipy na dobrú muziku"