katalóg - web EZ647

najrozsiahlejší katalóg s fotkami a prebalmi v Európe - ešte k tomu v slovenčine (!) - zoradené podľa kritérií (typ, výrobca, ročník ...) + rôzne iné média

Moderátor: AdmineR

Užívateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať užívateľa:

Re: katalóg - web EZ647

Príspevok od užívateľa EZ647 » Streda, 15. Júna 2022, 15:00

Sony Metal-S je len tá základná, nie ES, čo som raz rozpisoval že Japonci takú mali v tej dobe ale my nie, preto mi to príde ako celkom rarita a pôvodne som mal objednanú C90 ale dostal som ponuku na výmenu za C46 s veľkými cievkami

Keep je vlastne priehľadná GoldStar s veľkými cievkami, dosť raritná, za 8eur mi to prišla ako výborná kúpa

Basf FMI som bral len do počtu, CSII som mal ako bonus a Donaldov, jedného vymením ak chcete, lebo mám jeden identický kus

TDK AE za rozbalenú z viacpacku by som dal asi okolo 5eur kus

SoundMaster na samostatnej fotke, to je teraz novinka tuším to majú aktuálne v Alze ako 5pack, páska vyzerá tak biednejšie ako u tých nových je zvykom, ale telo kazety je podľa formy SKC, dokonca so zavretými metal otvormi :D ale cievky sú tie najhoršie Čínske tak uvidíme, to bral kamarát celý pack a mi nechal jeden kus

TDK Cue je novšia verzia od tej bielej/čiernej ako mám na webe

a je tu naša obľúbená značka Llyotron, Moniatko bude vedieť :D

Kazeta Polimer Diamant chromdioxid, očakávam tak veľkú degradáciu chromdioxidovej pásky že sa z nej budú rovno sypať diamanty :D

a konečne moja prvá VHS GoldStar :D

EZ647
čestný člen - zakladateľ
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa EZ647 » Štvrtok, 16. Júna 2022, 18:44

došiel aj Hifibazár z KE
buchol som sa po vrecku, ale strašne ma dlhodobo štvali tie kazety Triad tam, no a potom jedna novodobá výroba z roku 2021 a bonus som dostal ďalšiu obrázkovú Basf, za čo síce ďakujem, ale túto už mám :D
takže nechávam zabalenú a posuniem ďalej niekomu kto by mal záujem, ideálne výmena
Prílohy
IMAG0932.JPG
IMAG0932.JPG (156.38 KiB) 97 zobrazení

EZ647
čestný člen - zakladateľ
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa EZ647 » Pondelok, 20. Júna 2022, 23:49

kazety sú na webe
https://ez647.sk/update.html

Napísať odpoveď

Návrat na "Katalóg kaziet (Biggest Catalogue of blank cassettes in Central Europe) Vintage Cassettes catalogue / audio / video / other"