Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Vintage Cassettes BASF, AGFA, PHILIPS, GRUNDIG

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Príspevok od používateľa janvys »

SilverFoxNSK nebylo to třikrát? :D už sám nevím. Jinak aktuálně už nic na prodej nemám, všechny přebytky jsem už prodal, abych měl pár peněz zase na nové kousky do sbírky:) Jasně, mám tu ještě hromadu Sony HF, Emtec a podobných low-endů, ale to ani nenabízím, to nikdo nechce.
Poslední dva inzeráty už jsem asi před týdnem smazal, ozval se nějaký človíček že chce všechno a ještě víc, tak jsem mu ještě dalších 20 ks přidal :) takže všechno zmizelo najednou v jeden den, tohle byly všechno nové zabalené chrome i normal celkem asi 100ks. Někdo asi potřeboval nasyslit, nedivím se, také jsem to v dobách kdy byly prachy dělal, abych měl na co nahrávat, respektive abych měl dostatečnou zásobu dopředu, aby se mi nikdy nestalo, že by můj deck neměl co jíst :D
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Hm, tak já koukal a byly to ty nové zabalené s tou falešnou TDK D, co je dost lehká oproti normální kazetě a pak tyto staré kazety s těmi Philipskami.

Tak ono já nezatracuju žádné kazety, mě by nevadila ani bedna takových Noblestar, ale vzhledem k tomu, že zrovna Noblestary jsou zatím nejhorší kazety co znám, tak by musely být i levný Obrázok. Oproti nim jsou ty "low-end" opravdu suprové kazety.

Já bych vykoupil kde co, mít peníze a být to za rozumnou cenu (tím nikoho neurážím). Ne jako když nějaký překupník prodává jednu Orwo kazetu v otřesným stavu za 70Kč jen proto, že je stará.. Nebo někdo jinej Emgetonky po ±160Kč, jen proto, že jsou ještě zabalené..

Jako třeba solidní koupě z bazaru byl 5pack TDK SA90 z 2010 za 125Kč (takže 1ks stál 25Kč), i součastné Maxell UR mě stály 135Kč, ale to nebyl bazar Obrázok. Ale ono v tom bazaru jsem koupil i BASFky, TDK, Sony, Maxell atp., po 15Kč za kus a to byly zabalené..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Príspevok od používateľa janvys »

SilverFoxNSK Wow tak to čumím!!! To byly rozhodně mega super kaufy. To mně se podařilo snad jen jednou, max. dvakrát. Každopádně když já jsem něco prodával, vždy za cenu nižší max. stejnou než jsem koupil předtím, takže jsem vždy na každé kazetě prodělal ale bylo mi to jedno protože to vždy šlo do dobrých rukou, jako třeba tobě, nikoliv překupníkům. Pár překupníků jsem zahlédl nedávno i na aukru. Jinak pokud bys chtěl nějaké ty "jeté" lowendy od Sony, Basf/Emtec a buhví co ještě, nechám ti to za mléčnou Milku nebo prostě 5Kč/ks, to se pak můžeme domluvit.
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Tak špatný to nebylo Obrázok, jsem ani netušil, že jich tam nakoupím tolik*, když jsem si jednou všiml za výlohou jen pár kousků, které jsem koupil a nedlouho na to se tam objevilo pokračování.
*No tolik..zas moc ne, ale 2 menší krabice od bot jsem naplnil - ale pak to bylo už po 25Kč/ks. No chtělo by to fotku, ale nechci tu spamovat.. Už tak dost odbočuji Obrázok..

Tomu plně rozumím, já to nemyslel na tebe nebo jako pomluvu, já to myslel obecně na překupníky, což ty nejsi. Jeden známý od kterého občas nakupuji nové kazety mi dává slevy a mnohdy výrazné až je mi to blbý, ale vždy mi říká (ne doslovně), že kdyby nechtěl, tak mi bude dávat jinou cenu.
Jo, překupníků je teď všude nějak hodně..a to nejen v případě kazet, ale dost i v deskách, kotoučích atp..

Toho si velmi vážím Obrázok, ale nerad bych tě naštval nebo urazil, kdybych byl třeba trochu vybíravý - ne z důvodů, že bych ohrnoval nos, ale spíš z těch prostorových. Ono občas jsem vybíravý i u zabalených, které oproti použitým upřednostňuji.. To ale píšu, kdybys mě třeba zavalil nabídkou pár set kusů (musím počítat se vším, nikdy nechci nikoho urazit, tak to prosím tak neber).
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Fox - prečo nevidno obrázky čo sem dávaš? Ako si ich sem dal?
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich napísal: Streda, 5. Decembra 2018, 06:54 Fox - prečo nevidno obrázky čo sem dávaš? Ako si ich sem dal?
Jaj počkat, to tu není vidět to co mám v příspěvcích? Pokud tu jsou jen odkazy, tak se moc omlouvám, já si vždy dával náhledy a šlo mi to..tak to sem už nebudu dávat..
Já pro změnu nevidím obrázek u účtu "janvys".
VintageHifi.151 - kolobky v příspěvcích – kopie.png
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2327
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Príspevok od používateľa orhore »

Ne SilverFox. On to Kazetowich myslel jinak. Místo obrázku tam máš jen slovo "Obrázok". Buď je to ve špatném formátu (musí být jpg), ty tam máš png, gif a podobně, což je samozřejmě špatně :!: Nebo je příliš velký a nebo web neumí načíst velikost obrázku pokud je odkaz veden na jiný web. Třeba před odesláním zkontrolovat klikem na "Náhľad".
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10264
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Príspevok od používateľa EZ647 »

On má ale smajly z webu tretej strany, keď som si ich chcel zobraziť samostatne, napísalo to chybu niečo s certifikátom.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore napísal: Streda, 5. Decembra 2018, 13:52 Ne SilverFox. On to Kazetowich myslel jinak. Místo obrázku tam máš jen slovo "Obrázok". Buď je to ve špatném formátu (musí být jpg), ty tam máš png, gif a podobně, což je samozřejmě špatně :!: Nebo je příliš velký a nebo web neumí načíst velikost obrázku pokud je odkaz veden na jiný web. Třeba před odesláním zkontrolovat klikem na "Náhľad".
Já vím, moc se omlouvám, tak jsem udělal ze sebe vola.. Prý je to způsobené tím, že se nepohodne zabezpečení - certifikáty, https atp. - programování aplikací a webu jde mnohakilometrovým obloukem kolem mě, tak proto mi to asi nedošlo.

Naopak já Náhledy dávám, mnohdy i 10x pokud je to delší text a právě že mi to fungovalo..

Ještě jednou se moc omlouvám.
Mám všechny příspěvky editovat?
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Príspevok od používateľa Kazetowich »

netreba - ale nedávaj tie smajle odinakial - nefungujú a admin EZ to vyrieši :lol: - v dohľadnej dobe
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10264
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Príspevok od používateľa EZ647 »

hej zakážem dávať obrázky z iných zdrojov :D
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Philips C-90 (druhá najstaršia kazeta)

Príspevok od používateľa janvys »

FOX: Jak to že nevidíš moji profilovou ikonku? Nebo jinak, vidí ji někdo vůbec? :?
Mám tam jednu ze svých kazet, Sony Rock 84, fotku jsem dělal sám a sám i upravil na potřebnou velikost a rozměr max 95px
SONY ES
Napísať odpoveď

Návrat na "Kazety BASF, AGFA, PHILIPS, GRUNDIG"