Po prestávke

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2659
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Po prestávke

Príspevok od používateľa AdmineR »

ako ste si možno všimli, mali sme tu malý výpadok (nedobrovoľný).
Nakoľko platba v dnešnej modernej dobe trvá stále niekoľko dní (zrejme si banky medzi sebou vozia zmenky na oslíkoch), tak kým nabehla platba za doménu na účet doménovej firmičky, zrušili doménu - to je také moderné ... :twisted:

Nič no - šlapeme ďalej.
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Po prestávke

Príspevok od používateľa orhore »

No aspoň, že ta přestávka nebyla trvalá :) . Peníze dnes přes e-bankovnictví chodí rychle. Pomalejší je registrace peněz příjemcem z různých nevysvětlitelných důvodů. Jeden příklad. Dnes mi posílal kolega peníze na účet za prodané sluchátka. Za 10 minut od odeslání mi přišel e-mail, že mám peníze na účtě!
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Po prestávke

Príspevok od používateľa Kazetowich »

no - aj keď štát má poslať/vrátiť platbu, trvá to dlho a sú to ťahanice / papierovanie aj za 1€ ... (vzťahuje sa to takisto na obmedzenie platby hotovosťou - pokiaľ dlžíte VY, tak treba zaplatiť - a HNEĎ ! Pokiaľ platí firma firme alebo občan občanovi, platí obmedzenie ...) Čo je dovolené ....
V opačnosm prípade je na to 30 / 60 / 90 ... milion dní času ...
Ale odbočujem :mrgreen:
Nie je dôvod, aby platba neprebehla v sekunde. Z hocijakej banky do hocijakej.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Po prestávke

Príspevok od používateľa Hasterman »

Možno by neuškodila ani malá zbierka. Reklamy tu nevidím, alebo to inak financuješ než zo svojho? Nemyslím tým platený web, ale na báze dobrovoľného príspevku. A keby prispelo aspoň 10 percent členov symbolickou čiastkou odľahčilo by to tvoj rozpočet. Veď to nerobíš iba pre seba.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Po prestávke

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Tak náklady na web idú z nášho vrecka - nás adminov (však Erik?) - osobne sa cítim bohatý, keď môžem dotovať takúto "voľnočasovú a neziskovú"aktivitu :D
Na zbierky moc neverím - verím, že by pár ľudí prispelo, ale to by bolo malé percento a zvyšok by sa len zviezol + neregistrovaní, ktorých je väčšina (neplatia).
Keby niekto chcel prispieť nejakými drobnými, môže nás kontaktovať cez SS - príp. poslať nejakú kazetku ako sponzorský dar :P
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Po prestávke

Príspevok od používateľa Hasterman »

Sponzorský dar bol odoslaný:)
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Po prestávke

Príspevok od používateľa EZ647 »

Niekedy kazety z CR dostanem skôr než príde platba za ne.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Po prestávke

Príspevok od používateľa EZ647 »

A ja svoj web tiež dotujem, ale ani zďaleka ma nestojí tak veľa ako investovať do jeho obsahu :D
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Po prestávke

Príspevok od používateľa oneeeee »

orhore . v jednej banke to ide okamžite .
AdmineR
čo to stojí na rok ?
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Po prestávke

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

AdmineR: Tak hlavně, že je to v pořádku a jedem dál :-).

Když to v noci přestalo fungovat, tak jsem si říkal, že buď selhal server nebo se dělá nějaká důležitá údržba. Když to ale nejelo ani odpoledne, tak mě to už bylo podezřelý..

Hm, tak převod peněz jsem se dozvěděl, že je takový, že když to pošleš třeba v pátek odpoledne, tak to dorazí až v pondělí ráno..
Prej, že to, co to kontroluje, převádí nebo co já vím, je v provozu pouze 12h v pracovní dny mezi časem 00:00 - 12:00.
Netuším kde jsem to četl nebo slyšel, ale vypozoroval jsem, že to odpovídá.

Pokud jsou ale peníze posílány v rámci jedné banky, tak je to relativně hned a u některých bank i o víkendech či po 12h odpoledne.
Před nějakou dobou to zřídili i u ERA banky, kde jsem já.. Ale s tím jak je ten účet "výhodnej" nevím jestli tam vydržím, i když se mi to nechce moc měnit..

A příspěvek..no v mým případě asi leda peníze zásilkou nebo nějaká kazeta pokud bych měl nějakou volnou co by zaujala..
Jinak jsem ale moc rád, že tu nejsou reklamy - nejen že by to tu zohyzdily, ale ještě k tomu by se zbrzdilo i načítání stránek.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Po prestávke

Príspevok od používateľa Kazetowich »

oneeeee napísal: Utorok, 10. Septembra 2019, 17:57 orhore . v jednej banke to ide okamžite .
AdmineR
čo to stojí na rok ?
toto je prevod sk-cz - to trvá pár dní
na rok asi 40€ prevádzka
nepočítam prvotné náklady prvý rok a spustenie webu - len druhý rok prevádzka
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Po prestávke

Príspevok od používateľa oneeeee »

do ss číslo účtu . pošlem na pol roka .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"