Tekvicová omáčka s fašírkami

život nie je len o hifi ... ale aj o jedle, pití - spomínate si ešte ako chutili potraviny alebo nápoje v minulom storočí? Akú ste mali radi kozmetiku? Máte osvedčený recept?

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Tekvicová omáčka s fašírkami

Príspevok od používateľa daniel00421 »

117030254_4345840452153408_1030887992699252681_o.jpg
Ingrediencie:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tekvica:
Veľká cez 40cm dlžky alebo zodpovedajuce objemu cukiny
Lyžička soli
Lyžička červenej mletej papriky
Voda
Kelímok 14%kyslej smotany
Ten istý kelímok po vrch hladkej múky
Mlieko ca.2dl
Fašírka:
0,5kg mletého mäsa,ideal pol na pol bravčové a hovädzie
Veľké vajce
Veľká cibuľa
3ks stredne veľké strúčiky cesnaku
Štipka mletého čierneho a nového korenia
Lyžička soli
Strúhanka/prezle
TEKVICA
Riadne ošúpeme,predelíme na dve polovice,pomocou lyžice vydlabeme jaderník a postrúhame na hrubom struháku.Dáme do väčšieho hrnca,pridáme lyžičku soli,vodu aby po premiešaní ostalá riedka zmes,tekvica ešte vodu pustí a dáme variť mierne,v polovici varenia pridáme podľa chuti ak chceme lyžičku sladkej červenej papriky mletej,po zovretí ca.15 min.varíme pokial nie je uvarené na mäkké klzavé prúžky.Odstavíme,počkáme do 5 min. a vopred pripravenú zmes smotany,múky a trocha mlieka-všetko riadne rozhabarkované na hladkú zmes za stáleho miešania pridávame do tekvice a opäť začneme prehrievať pokial omáčka nebublá a nehustne,v prípade hustoty riedime mliekom a dochutíme podľa potreby soľou a octom.
FAŠÍRKY
Mleté mäso premiešame s lyžičkou soli a mletého korenia za ždibec čierneho a nového podľa vlastného uváženia,pridáme vajíčko,riadne rozotrenú/zmixovanú cibuľu a cesnak,hrsť prezlí a v rukách riadne premiešame a v prípade riedkosti pridávame ešte prezle aby sa cesto nestekalo a ostalo po odstaní ideálna hustejšia zmes na váľanie guličiek a placania fašíriek-necháme ca.10min.odstáť.
Robíme v rukách guličky zo zmesi o priemere ca.4-5cm. Placáme na ca 1,5cm fašírky a obaľujeme v prezlách ako rezne ale len priamo bez trojobalu.
Vo fritéze potom na ca 4,5 min.pražíme na teplote ako rezne alebo v panvici ca.po 3min po každej strane podľa vlastnej chuti a tmavosti.
PRAJEM PRÍJEMNÚ A DOBRÚ CHUŤ.
Prílohy
117301245_4345840282153425_7227190120414925949_o.jpg
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Tekvicová omáčka s fašírkami

Príspevok od používateľa Nstar »

Práve počúvam natajnáša Moniatkinu Yamahu od Teba a dostal som sa k tomutu receptu.
Paráda to vyskušam, mám rád tekvicu aj fašírky, prečo nie dokopy teda.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Tekvicová omáčka s fašírkami

Príspevok od používateľa moniatko »

Dano ty si predčil všetky ženy na internete!
Konečne poriadny zrozumiteľný recept! : )
Ja síce tekvicu nemusím ale verím tomu že to niekedy vyskúšam.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Tekvicová omáčka s fašírkami

Príspevok od používateľa moniatko »

Tak Daniel.
Dnes sme vyskúšali tvoj recept a je fantastický!
Mal by si začať robiť kuchárky pre mužov, pretože čo som si všimla, muži nerozumejú ženským receptom =D

Ale inak, výborný obed! : )
Ďakujeme : )
Používateľov profilový obrázok
E001
mazák
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Pondelok, 27. Apríla 2020, 10:53

Re: Tekvicová omáčka s fašírkami

Príspevok od používateľa E001 »

Milujem tekvicu, tú klasickú,u nás doma sa jej hovorilo zimná. Babka ju najprv varila v šupke, presne si to nepamätám, či vcelku, alebo rozkrojenú na polovičky, len viem, že po uvarení vyškrabávala vidličkou to, čo bolo základom tej tekvicovej a zostala tá šupka, z ktorej som si spravil prilbu, keď sme sa hrali na vojakov.:)). Ale viem isto, že tam išiel aj kôpor. Na obed s gulášom, k tomu pár krajcov chlebíka, no proste strašne dobrá žranica.
Sony TC 765, DAT 55 ES, Pioneer CT-S 210, PD 201, F 301 RDS, A 501 R,
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Tekvicová omáčka s fašírkami

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Ďakujem za pozitívne postrehy,nech chutí,toto je len taká rýchla brnkačka,čo potom ak dám návod na jedlo so 40 ingredienciami trebars...varím všetko a od výmyslu sveta,problem mi to nerobí,zajtra ale nie každý znesie,jazyky varené a nakrájané na prúžky v kyslej smotanovej omáčke s knedličkami.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Tekvicová omáčka s fašírkami

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Ono ja som bol za mlada do varenia volne vhodený tým že rodičia v mojich ca.15-16 rokoch začali chodiť na víkendy rekonštruovať dom-chalupu kde dnes bývam a robili mi spočiatku nákup v Bratislave a mama mi dala knihu Kucharka z prelomu 50-60 rokov min storočia,dodnes nerozumiem ich dôvere že nezapálim kuchyňu.
Prvé samo kuraciny v rúre a mnoho ryže a tak,mnoho pripálených hrncov,ale začalo sa.V mojich ca.18 rokoch sme postavili zrub v lese s kamošmi na čierno-dávno ho lesáci vypálili a začali prvopočiatky gulášikov,polievok,kapustníc na všetky spôsoby,grilovačky a tak,samo kto pamätá vždy v zálohe museli byť konzervy s TPF-kom/trenčiansky párok vo fazuli.No a potom už sa to neskôr samo akosi rozbehlo,uvažovanie intuitívne čo k čomu aj z prázdnej chladničky a dodnes sa s maminou striedam v kuchyni,teraz však mama je chorá tak robím len ja jedlá,ja sa jej opýtam a podľa jej chuti jej pripravím čo chce.
Naša rodina čo vyrastám nikdy nechodila po bufetoch a iných,vždy sa doma varilo,kýbel vývaru na pár dní a kuchyňa od výmyslu sveta,neviem si to dodnes predstaviť inak.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Tekvicová omáčka s fašírkami

Príspevok od používateľa moniatko »

Veď to je super : )
Ja som sa síce tiež motala po kuchyni od mala, ale ešte nemám toľko praxe, aby som si vymýšľala recepty z prsta =D
Napísať odpoveď

Návrat na "Nápoje, jedlo, recepty, vintage móda, kozmetika ..."