Kazety na predaj

Moderátor: AdmineR

Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Kazety na predaj

Príspevok od používateľa Nstar »

To že na mne niekto zarobil som vedel už v tom momente keď som to kupoval. Inak by mi to ani nepredal. Ef stali 4 za kus a mal cely desať pack, tak som povedal, že za 35 to vezmem celé. Bolo to už pár rokov späť, odvtedy som zohnal niekoľko Ef aj za lepšiu cenu aj keď moc ich nebolo a ani som ich nechcel ale nevedel som ich tam nechať keď boli lacnejšie. Postupne, keďže sa kazetam venujem vlastne odmala sa mi nahromadilo vselico. Kazety ktoré som kúpil najvyhodnejšie si nechávam pre seba a tie čo sú nadbytočné dávam pomaly preč. Z mnohých dôvodov, a často aj sa mi do toho nechce lebo pokope sú predsa také pekné. Pokiaľ to človek vyslovene neberie ako biznis, že čo kúpi to preda tak vždy bude hlboko v mínuse. A vždy sa nájde niečo výhodnejšie. Ale kazety sú v prvom rade hlavne o zábave.
Najviac ma mrzí že som takto pokazil Moniatku image, pretože som ju pár krát na toto využil, pretože ja lepšie kreslim ako fotim a že by som niečo vedel zabaliť, no pokiaľ to nestačí dať len do tašky tak tam moje schopnosti čo sa tohto týka končia.
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1328
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: Kazety na predaj

Príspevok od používateľa Stano »

Ja som ešte lepšie nená kúpil ako od Moniatka a Hastermana. Nekupujem cez ebay ani zo zahraničia. Som rád, že sú tu aj tieto inzeráty. Na aukro sa v týchto cenách, dražia použité kazety a v dosť biednom stave. A ľudia sa chytia.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Kazety na predaj

Príspevok od používateľa moniatko »

Ďakujem : )
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Kazety na predaj

Príspevok od používateľa janvys »

Kazety na aukru to je kapitola sama pro sebe :D
SONY ES
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1328
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: Kazety na predaj

Príspevok od používateľa Stano »

No vidíš, a ľudia to kúpia. Aj ja keď chcem nejakú kazetu, tak ju zoberiem a niekedy mi ani tá cena až tak nevadí a toto čo je ponúknuté, je za danú cenu v Československu nezohnateľné.
V inzerátoch by som skôr privítal diskusiu o tom čo je výhodou a nevýhodou predávanej veci, ako diskusiu o cene. Ja sa v kazetách veľmi nevyznám, niekto povie to je drahé neber, to je dobrá ponuka ber, no a ja ak niečo chcem, tak buď kúpim alebo nie.
Chcem TDK AR-X, sú drahé, ale chcem ich tak tú cenu musím akceptovať.
Ja som rád za tieto ponuky na fóre, pre mňa sú až by som povedal silno pod cenov. Je fajn, že tu aspoň niekto ponúka kazety za normálne ceny a pre mňa je toto normálna cena.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Kazety na predaj

Príspevok od používateľa moniatko »

Stano napísal: Utorok, 25. Augusta 2020, 16:03 V inzerátoch by som skôr privítal diskusiu o tom čo je výhodou a nevýhodou predávanej veci, ako diskusiu o cene. Ja sa v kazetách veľmi nevyznám, niekto povie to je drahé neber, to je dobrá ponuka ber, no a ja ak niečo chcem, tak buď kúpim alebo nie.
S týmto úplne súhlasím.
A čo sa týka kvality konkrétne SONY EF, EF Super a pod. Tu sú linky na prebádanie.
viewtopic.php?f=28&t=969
viewtopic.php?f=28&t=1831
Sú tam aj 2 vlákna o FX, čo tiež je dobré prebádať : )
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Kazety na predaj

Príspevok od používateľa janvys »

TDK AR-X je úplně jiná kapitola než např. Sony HF.
TDK AR-X je model kterých se dochovalo (narozdíl od levných základních modelů po 1€) minimum. Ceny tomu odpovídají a proto pod 15€ tuhle kazetu nikde neseženeš, ani v zahraničí. Konkrétně tato kazeta se vyplatí koupit na aukru (tuším kolem 400Kč?). Na celém aukru jsou asi 4 modely které se tam vyplatí koupit, tato AR-X je jeden z nich. Takže neváhej a kupuj dokud jsou.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Kazety na predaj

Príspevok od používateľa EZ647 »

v pohode, premýšľam nad tým obalom, či sa stane niečo keď ho nebudem mať ja :D
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Kazety na predaj

Príspevok od používateľa moniatko »

fit fiju, tak to by bolo žúžo :D
ale nie, veď ja to zas nechcem cez mŕtvoly, kebys mal dva, to je iná, ale okrádať ťa o ten jeden... neviem, či by som sa na ten obal mohla pozerať s čistým svedomím :? :D
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Kazety na predaj

Príspevok od používateľa EZ647 »

na druhú stranu mám ešte obal z verzie C50, ktorý už je asi nalepený v zošite, tak premýšľam či by mi chýbal ten C90 :D
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Kazety na predaj

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Ahoj, snad to nevadí, ale asi bych měl zájem.
Zájem jsem teda měl hned co jsem to viděl, ale co mi už víc jak týden nejede fórum přes Operu, tak se semka moc nedostávám.. Ale to je jedno.
Tento měsíc to budu mít s penězma asi pěkně z...špatný, tak pokud by to šlo pozdržet, rád bych alespoň dva kousky té BASF Lvího krále. Není to sice zrovna málo, ale na druhou stranu je to limitovaná edice a to kompletní balení Lvího krále už asi neseženu..

Ale pokud by to nešlo, tak nevadí.
Napísať odpoveď

Návrat na "Predám"