Profi technika na predaj

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Profi technika na predaj

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

daniel00421: Jak jsi to tu psal, tak jsem na to koukal a mohl jen trochu závidět. Je pravdou, že mixák by se mi časem hodil, ale to co jsi tu dal, bych já celkově neměl šanci využít, ale jsou to pěkný kousky.
Před nějakou dobou, kdy jsem začal uvažovat nad živým vystoupením jsem ze zvědavosti koukal právě po mixáku, kde mě zaujala Tesla AZL 160, ale ta je velikostně a složitostí na tom asi stejně jako ten tvůj nabízený.

Furt ale přemejšlím, jestli tehdá co jsem viděl, měli nějaký zvláštní DMX pult s více ovládacími prvky nebo improvizovaně nějaký lehce ochuzený mixák. Ale ovládaly se s tím světla.
Ale to je jedno, stejně jsem tu nezávazně potřeboval poradit i s něčím jiným a nic z toho nebylo. A díky současný situaci ani nějaký vystoupení nehrozí..
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Profi technika na predaj

Príspevok od používateľa daniel00421 »

daniel00421 napísal: Nedeľa, 25. Októbra 2020, 21:49 Tak so dopadol tak že dnes nikoho analog v profi nezaujíma a všetko čo je vyšie uvedené som nakoniec zjednal komlet odber za 400Eur,nechutné,tie gerety ešte v SK korunách stáli po kuse procesiry aj 30 000korún a mix v Eur stál 5 000.Nehovorím o multikábloch v metráži za ca.12 Eur za meter.Nik to teraz nechce,všetci kupujú v akciach DIGITÁL za pár stoviek čo už nie je ten pravý zvuk.
Tak a chlapec od Maďarov sa sem kôli pojeb....j Corona nevie dostať ,naďalej ak by ste mali záujem horeuvedených geretov čokoľvek tak je v ponuke a zatial DÁVAM DO POZORNOSTI NA POVODNU CENU KU KAŽDÉMU ZĽAVU 20-30Eur pri rýchlom jednaní a odvoze zo záhoria,napr.Eq 2x31 pásiem za 50,mix profi 24 kanál za 350 aj...
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Napísať odpoveď

Návrat na "Predám"