Koupím nová sluchátka SE HPM-70

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Koupím nová sluchátka SE HPM-70

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím,
než tento inzerát vyvěsím na Bazoš, tak to zkusím tady jestli třeba někdo neví o nějakých skladových zásobách, kde by se daly za přiměřenou cenu koupit.
Už nějaký rok totiž hledám po internetu různé obchody po ČS a zatím se moc nedaří.. Tak to prosím neberte, že neumím použít vyhledávač a líně se ptám tady.


Sháním pouze nové, nepoužité sluchátka Sony Ericsson HPM-70.
Ideálně barvy stříbrné (jako na fotkách) - černá variace měla totiž po čase tendenci se lepit - zřejmě nějaká chybně zvolená varianta pogumování kabelů způsobila, že povrch začal lepit. A že nechci růžovou variaci ani zmiňovat nemusím :-D..

Tyto sluchátka na fotkách používám už asi přes 6 let, ne-li ještě víc, tak prosím omluvte jejich stav :-?.
CIMG6116.JPG
CIMG6116.JPG (65.16 KiB) 2838 zobrazení
CIMG6118.JPG
CIMG6118.JPG (66.24 KiB) 2838 zobrazení


Není potřebné krabicové balení, ale stačí tzv. "bulk". Jen je opravdu nutné, aby byly nové - nepoužité..

Nesháním pouze jedno balení, ale ideálně třeba 5ks či případně víc - holt, když už se dávno nevyrábí, tak si chci udělat zásoby. Bohužel jsem před lety netušil, že to bude pro mě nesehnatelná věc.
To samé jako paměťovky "M2" (Memory Stick Micro), které taky sháním, ale na to vytvořím asi zvlášť inzerát.



Předem moc děkuji každému za jakoukoli pomoc.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Koupím nová sluchátka SE HPM-70

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Tak, před týdnem mi "slavnostně" odešly tyto sluchátka co jsou nafoceny výše. Naštěstí se mi podařilo před nějakou dobou objevit obchod, kde měli na skladě přesně tento model, bohužel po prvním zapojení jsem zjistil, že troje sluchátka v sáčku (tzv. bulk balení) jsou zřejmě pořádné padělky, což z fotek na webu nešlo poznat, takže je budu muset vrátit...

Avšak, co jsem rozbalil i ty jedny hnědé v krabici, tak jejich zvuk je jak z katrólu. Sice je neskutečně lepší než ty padělky, ale furt to není ono.
No ale zkusím tento problém řešit zde:
viewtopic.php?f=11&t=1634


No a zde je ten "malý" nákup včetně těch tří padělků..zda-li jich není vic :-|..
CIMG7658 – kopie.JPG
CIMG7658 – kopie.JPG (115.98 KiB) 2715 zobrazení
Napísať odpoveď

Návrat na "Kúpim"