SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa Kazetowich »

neni zač - ak by som ešte na niečo narazil dám to sem - oni chalani to okecajú že čo to je a či stojí za to. Nemám toľko času sa každému kusu venovať a ani prehľad o tejto kategórii strojov - preto sorry ak sem dám aj niečo ako ten citizen. Vždy sa to dá nekúpiť ak nemáš záujem :lol: alebo sa ukáže že to je nejaký prebrandovaný plasťák.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1917
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Už mu niekto niečo podarujte konečne,inak táto téma po tak dlhom čase stráca zmysel...
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa Kazetowich »

len nik nemá to čo on chce ... ja by som mu aj dal - no také špeci veci .... :roll:
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Ne, to je úplně v pohodě. Mě šlo i o to, aby to nevypadalo, že odmítám jakoukoli snahu, to určitě ne, snahy si vážím, jen jsou moje požadavky dost specifické, což pak takto dopadá :-?.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3648
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa Nstar »

No a co aspon je zabava, je to ako serial, ktory nevies ako dopadne. Sledujem co si NSK zaobstara, za mna ok
Inak ja tiez radsej nekupim nic ako nieco co nechcem. Jasne, ze ak by bolo nieco za päť korun tak to meni situaciu.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa janvys »

Bohužel, už několikrát v minulosti jsem avizoval že ceny jsou dnes trochu jinde a je vidět další pozvolný nárůst. A právě zejména u servisovaných/restaurovaných strojů které NSK chce.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa janvys »

Chtěl si mj. SM261ku.... Tak tady aktuálně máš jednu pěknou a plně funkční. Od korunky. Tak se zapoj. Žádná výmluva ani hm hm už ti nepomůže :D
https://aukro.cz/kazetovy-magnetofon-te ... escription
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Nstar: Jo, tak pokud to bereš takto, tak je to dobrý.
Že to ale bude možné brát jako seriál jsem nečekal..i když jo, průběh to takový má :-).

--

janvys: Jo, tu jednu aukci s tou SM261 jsem minul páč jsem byl pryč a to jsem měl myšlenky úplně jinde, nějak mi to úplně vypadlo, takže to nebylo schválně.
Zřejmě se jedná jen o jejich nějakou noční údržbu, ale aniž bych měl nějakou šanci se vymlouvat na oprávněnou zadrbanost aukra, tak nemám šanci se tam ani podívat, páč se mi tam ukázala jen hláška s mravencama o "vylepšení". Tak zkusím na to mrknout později.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa janvys »

To nic, každý den po půlnoci do +- 01:00 se zálohují data a proto je web dočasně nedostupný, to je každý den. Zrovna ses do té pauzy trefil, takže nic se neděje. Jinak aukro mi jede na všem, na mobilu, na dvou 18 let starých noťasech, kdekoliv, žádný problém stále nějak nezaznamenávám.
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Aha jo, tak jsem měl štěstí na pauzu :-).
Tak jsem na něj koukal a pěkný, už je tam jeden příhoz. Obávám se sice, že to půjde vysoko (tak jak to u aukcí bývá), ale zkusím to, pokud nebude cena až nějak přestřelená.
Oproti dřívějšku je aukro i jůtúb dost dodrbaný, často zamrzává i na "počítači" s Win10, kde je disk skoro prázdnej, ale nerad bych se do toho zas pouštěl, holt i přes výkon mého noťasu to už nezvládá. Ale věřím, že na čerstvě instalovaném starém přístroji s poloprázdným diskem a jedinou záložkou v prohlížeči by to mohlo jet celkem plynule.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

No jo, humus.. Já tušil, že to půjde vysoko, ale toto je hovadina. Vylezlo to na 1300Kč, to bych ani neměl šanci přihazovat.
Nechápu to, kdybych minulý týden na to měl čas a nezapomněl, tak jsem mohl zkusit přihodit na ten co se dražil a měl bych ho asi za půlku..
Dost mě ale štve, že jsem propásl před několika týdny i inzerát tuším s SM261 a 820A za 2500Kč a dokonce s možností osobního převzetí, no reakci jsem odkládal, protože jsem ještě neměl peníze na účtu, ale ten den jak jsem konečně mohl, tak to tam už nebylo..
Tyjo, jestli se mi někdy podaří sehnat komplet SM 260 a SM 261 v perfektním stavu za normální cenu teda nevim. A to nemluvim o walkmanu..
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1329
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: SilverFox•NSK - Koupit walkman, ano nebo jo?

Príspevok od používateľa Stano »

Napísať odpoveď

Návrat na "Kúpim"