moniatko - ZHÁŇAM, ZGÚŇAM

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

moniatko - ZHÁŇAM, ZGÚŇAM

Príspevok od používateľa moniatko »

AKTUÁLNÔ
Zdravím zas!
Mala som dlhú tichú pauzu a dá sa povedať, že to stále trvá, ale chytila ma mánia doplniť si niečo do zbierky, takže ma napadlo, že to hodín sem.

DLHODOBO do zbierky
- hľadám Maxell UDI stará strieborná, ročník 1985 (akákoľvek minutáž - ale naj by bolo 60,90)
- tiež aj Maxell UR-F (momentálne nemám ani jednu, čiže každú farbu)
MOMENTÁLNE nahrávky
- medzi najobľúbenejšie na nahrávky patrí jednoznačne TDK AD, najlepšie rok 1991, ale nepohrdnem ani staršími či novšími

Kto niečo z toho máte, tak sa ozvite : )
A keby aj nemáte práve tieto kazety, som fanatik do značky Maxell, AGFA a akákoľvek staršia kazeta s plným telom ALE fóliovým obalom (niečo ako je TDK D, Maxell UR a pod.)

PS: ak sa náhodou rozhodnete zbavovať sa niektorých zbierkových kúskov, písnite, rada si doplním zbierku o čokoľvek, čo ešte nemám a ani mi na myseľ nepríde, že by som to chcela =D : )

------------------------------------------------------------------------------------------------------

VYBAVENÔ

Ahojte!
Ako v názve stojí. Chcem sa vás tu opýtať, či niekto nemá tieto kazety.
Philips CD Plus by som najradšej prijala ešte tú staršiu, na minutáži mi nesejde, ale neohrniem nosom žiadnou : )
Maxell Wild zháňam tie staršie, kde sú zvieratá (vlk, sova, had)

Ak máte a aj nazvyš, prosím, dajte vedieť.
Najlepšie keby máte zabalené (PHILIPS si kompletizujem zbierku - chýba mi už len táto spomínaná CD Plus) a Maxellky sa mi proste páčia a priťahujú ma, tie by som mala najradšej všetky :'D

Díky za odpovede, prípadne nejaké tipy a odkazy na dobrý nákup : ))

M.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: PHILIPS CD PLUS a MAXELL WILD

Príspevok od používateľa janvys »

Nej nákup v SK = Hastrman. Pošli mu SZ.
Jinak ebay.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 548
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: PHILIPS CD PLUS a MAXELL WILD

Príspevok od používateľa Hasterman »

Tieto kazety nemám navyše, iba po jednom kuse. Tak v tomto nepomôžem.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: PHILIPS CD PLUS a MAXELL WILD

Príspevok od používateľa moniatko »

Hastermanov ebay sledujem :D
Ale klobúk dole snáď pred jediným normálnym predajcom : )
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: PHILIPS CD PLUS a MAXELL WILD

Príspevok od používateľa janvys »

Tyto modely co chceš vůbec nejsou sběratelsky nějak vyjímečné ani nějak extra žádané, vyrobilo se jich mraky, dají se koupit za normální ceny, s vyjímkou zejména českých překupníků (např.viz aukro) kteří ty ceny šponují a zkouší "ulovit rybu" co jim to sežere, nejlépe i s navijákem.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: PHILIPS CD PLUS a MAXELL WILD

Príspevok od používateľa moniatko »

Tak ja neviem aká je situácia, len viem, že páska to je obyčajná a pritom cena neúmerná.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: PHILIPS CD PLUS a MAXELL WILD

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys napísal: Streda, 8. Januára 2020, 18:02 Tyto modely co chceš vůbec nejsou sběratelsky nějak vyjímečné ani nějak extra žádané, vyrobilo se jich mraky, dají se koupit za normální ceny...
Nechci se hádat, jen tomu nějak nerozumím, jo ty Philipsky jsou relativně sehnatelný, tedy samozřejmě jako vše to chce trochu námahy, ale jde to.
Ale ty Maxell Wild že by byly běžně sehnatelné? Já už dlouho vyhlížím nějaké ty Maxell Wild s motivem vlka a nějak se nedaří, jen Erik mi kdysi odložil. Fakt by mě upřímně zajímalo, pokud jsou sehnatelný, kolik by stála klasická papírová krabička s 10kusy těchto Maxell Wild s vlkem a klidně i tygrem.
Páč tyto dva motivy bych klidně vzal ve více kusech a proč ne rovnou v krabičce..

Tedy v případě, že se bavíme o těchto a ne o nějakých, o kterých nemám tucha
https://ez647.sk/cc/maxell_wild.html


---
moniatko: Pardon, že ti do toho vstupuju, ale toto mě zarzilo ještě když jsem byl v práci.

Jak jsem psal, ty Philipsky by se mohlo dát sehnat - pravda, za normální ceny ne v ČS, ale občas jsem tyto modely zahlídnul, tak asi nebudou příliš vzácné.
Ovšem co se týká těch Maxell Wild (zda-li myslíš ty v odkazu výše), tak já kdysi sehnal jen ty s hadem - neměl jsem tehdy tucha co to je zač a viděl jsem je prvně, tak jsem pár kousků vzal, ale nikdy jsem tu v prodeji neviděl žádný jiný motiv a ty s hadem asi už jen jednou od mého nákupu.


PS.: Jinak jsem si říkal, že ses tu už dlouho neozvala.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10234
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: PHILIPS CD PLUS a MAXELL WILD

Príspevok od používateľa EZ647 »

https://www.hifibazar.sk/hifibazar-sk/e ... ion-Normal

viac som zatiaľ nenašiel, ak bude niečo navyše, tak SilverFox aj Moniatko majú veľký záujem o animal WIld Maxell a Moniatko CD Plus budem na to myslieť ak náhodou
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: PHILIPS CD PLUS a MAXELL WILD

Príspevok od používateľa janvys »

Tak silberfox, je fajn že se nechceš hádat, bylo to totiž zbytečné, myslím že Erik ti odpověděl za mě.. :) tak šup nevymlouvat a kupuj ;)

Jo a tady máš ještě toho tygra, 126Kč
Prílohy
Screenshot_20200109_001531.jpg
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10234
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: PHILIPS CD PLUS a MAXELL WILD

Príspevok od používateľa EZ647 »

Z tých zvieracích mi chýba 84min.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: PHILIPS CD PLUS a MAXELL WILD

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Já to "hádání" nemyslel doslovně, jsem mohl napsat i "Nic proti" namísto toho - jen vsuvka.

Tak jasný, Erik mi hodil odkaz, ale to ti 208Kč opravdu přijde jako normální cena? Jasný, ten Hifibazar je kapitola sama o sobě. Jo, ten tygr za 126Kč je taky dost, ale lepší než ten Hifi.. Se ti řekne kupuj, když víš, že nemám jak.
A stejně, kdybych měl jít do toho, tak bych rád sehnal celou krabičku s 10 kusy - snad mi rozumíš co myslím, na netu jsem to nenašel a nezdá se mi, že by do obchodů šly jen jako kusovky nebo v obyčejné kartonové krabici, když se převážně dodávaly v 10pack krabičkách, kde to obchodech kuchli a dali do regálů.

Ale nechci to tu moniatku zaplňovat..pardon.
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2315
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: PHILIPS CD PLUS a MAXELL WILD

Príspevok od používateľa orhore »

Nakupovat kazety po jednotlivých kusech na ebay je ekonomická sebevražda. Za dopravu zaplatíš daleko více než za ten 1 kus kazety. Pokud samozřejmě nechceš od toho samého prodejce nakoupit dalších 10 zbytečností, tak se to rozhodně nevyplatí.
Napísať odpoveď

Návrat na "Kúpim"