Vinyly - MaxiSingly

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Vinyly - MaxiSingly

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Nstar: Jo no, podle toho jak přistupuji ke sbírání bych podle některých nebyl vůbec považovaný za sběratele..ale to odbočuji.
Hm, tak ohledně likvidace jehly ti teda nějak nevim.. Já mám jednu jehlu už přes 8 let a hrál jsem na ní jak šelaky, tak i vinyly a lakové desky v různých stavech (prasklé, poškrábané, zvlněné), pak i matrici a galvány a furt má nezkreslený a krásně čistý zvuk. Obstojí i na zkušebních a kalibračních deskách, ale tam má i značný vliv konstrukce gramofonu.

Co se zvlněných desek týká, tak to už ani není tak moc vyjímka, protože i ty dnešní bývají pěkně v háji - co kupuji nové, zapečetěné desky, tak i ty jsou zvlněné na okrajích - Madonna, Bassnectar, Timbaland atp..
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Vinyly - MaxiSingly

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím, i když se přímo nejedná o maxáč, tak bych toto rád sehnal - jde o neoficiální desku, takže nemám ani šanci někoho požádat o zakoupení přes Discogs.

Nechci působit, že jsem nějak línej a zaúkolovávám ostatní, ale kdyby jste to prosím někdo našel a dokázal i sehnat (pokud možno ne z USA nebo Kanady, kde je poštovný extémní - navíc to "vyšlo" v Evropě), tak mi to prosím napište klidně sem.
Před nějakou dobou jsem to hledal a vyskočilo mě tuším něco na ebay, ale nechci kecat, už si to přesně nevybavuju..


Akon - Freedom (2008) [Odkaz na Discogs]


Předem Vám všem moc děkuji za ochotu
Napísať odpoveď

Návrat na "Kúpim"