Nákup ze zahraničí

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Nákup ze zahraničí

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím,
mám menší problém a nevím na koho se obrátit, tak to zkouším tady a zkusil jsem to zařadit do tohoto vlákna, pokud je to blbě, tak se omlouvám.

Zrovna se mi podařilo najít něco, co bych opravdu dost chtěl, bohužel je to v zahraničí, kde kromě jazykové bariéry nemám ani možnost zaplatit (nehledě na neznalost všech okolností ohledně objednávky a doručení ze zahraničí - objednávky sotva zvládám i u českých webovek).
Další potíž je, že jsem to našel na poněkud nečitelné webovce:
Odkaz na web s vinylem co sháním

Dost mi nesedí i cena, podle přepočtu by to mělo stát ±80Kč.

Bohužel nikde jinde jsem se tohoto vinylu na internetu nedopátral, i toto byla čistě jen náhoda..


Je někdo, kdo by dokázal něco takového třeba objednat?

Předem moc děkuji za odezvu.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Nákup ze zahraničí

Príspevok od používateľa oneeeee »

to je original japonská burza . je pre japoncov a pre japonskú adresu .
náhrada kde sa dá zaregistrovať je tu https://buyee.jp/item/search/query/akai ... tionType=1 pre ostatných platiacich zo sveta
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Nákup ze zahraničí

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

oneeeee: Aha tak, no takže mám smůlu, opět.. Ono totiž tohle album bylo vydaný pro Čínu (vyrobený v Německu) prý na množství 1000ks, takže to, že se mi to podařilo najít na japonské webovce mě celkem překvapilo..

Při zakládání jsem na to zapomněl a už je už asi pozdě, ale kdyby náhodou měl někdo chuť se tím zabývat, tak interpret a album je "老狼 - 恋恋风尘" jen bez té pomlčky, v přepisu "Lao Lang - Prach ve větru", na vinylu vyšlo v roce 2016 a původně vydané jen na CD v roce 1995.


Ale i tak děkuji za pomoc.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"