Marila Cafe Intensa

všetko o káve sem

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Marila Cafe Intensa

Príspevok od používateľa peterKE »

Neodolal som cene v Tescu a za 4e a nejake centy som kupil 500g zrna tejto kavy. Po rozbaleni vona nezaujala, bolo citit nadych kyslosti, dokonca aj po zomleti ale nic strasne. Zrno vyzera celkom slusne aj rovnomerne oprazene, karamelova farba, svetle prazenie max. stredne. Po urobeni kavy ma zaujala celkom slusna crema. Vona kavy slabsia, pre mna nezaujimava. Az prisla na rad ochutnavka a tam to cele skoncilo. Chuti kyslo ako cista arabika. Ostava aj dochut nikotinu. Ani by som netipoval, ze tam je zmes 80% arabika a 20% robusta ako je uvadzane na obale. Chut je kysla, dost nato aby som ju uz nepil :? Jedinu pochvalu si zasluzi za cremu, ktora bola nadpriemer. Pil som uz aj kyslejsie (Bellarom Crema z Lidl a Jacobs Crema). Neodporucam tuto kavu a znacku nikomu :oops:
Prílohy
marila.jpg
FullSizeRender (9).jpg
FullSizeRender (11).jpg
FullSizeRender (12).jpg
IMG_0550.JPG
Naposledy upravil/-a peterKE v Streda, 13. Marca 2019, 16:03, upravené celkom 2 krát.
Sansui 331 klub czechoslovakia
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Marila Cafe Intensa

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Díky za varovanie - kyslotu nemusím, aspon sa tomu vyhnem. Aj o tom je táto rubrika.
Aby sme nepodporovali svojimi peniazmi viac šity.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Re: Marila Cafe Intensa

Príspevok od používateľa peterKE »

Teraz som si vsimol, ze som dal fotku kde je iny podiel arabiky a robusty ako mam ja ...a pritom je to rovnaka kava akoze :-) a v charakteristike kavy na obale je po anglicky spomenuta iba 100% arabika. Podla chuti by som tipoval, ze je tam iba arabika ale...uz sa v tom stracam :-)
Sansui 331 klub czechoslovakia
Napísať odpoveď

Návrat na "o káve"