Veľký dlhodobý seriál o káve

všetko o káve sem

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Popradská Štandard Premium

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Z nedávnej prechádzky v studenom mrholení a v šialenom vetre som doniesol 2 trofeje. Obidve pochádzajú z pražiarní v Poprade. Nie, nebol som tam peši. Kúpil som to bežne v Jednote. Vzal som Espresso Professional a vedľa mali malé vrecko Premium za necelé euro. Reku - skúsim. Dobre - tak som ho doma ako prvé otvoril. Vôňa nebola ako keď sa pomelie káva doma - zďaleka nie. Po nejakej vôni čerstvo praženej kávy sa zľahla zem. Bolo tam cítiť akúsi prímes niečoho - čo nebolo nepríjemné, ale cudzie - nie typické pre čistú kávu. Okej - však nie je sa asi čo čudovať - veď káva vraj po mletí ostáva čerstvá asi hodinu.
Po uvarení mala káva vcelku normálnu krému ale chuť aj vôňa nebola ako som zvyknutý po pomletí dobrej a kvalitnej zrnkovej kávy. Telo poslabšie, ale aspoň nie je kyslá ani horká. Možno väčšie balenie je lepšie - prípadne som netrafil na čerstvú šaržu. No nepochutil som si ako by sa pri skvelej kávičke patrilo.
Nemôžem ju vrelo ani odporučiť, ale ani zatratiť pre nejaké zlé vlastnosti.
Viem si predstaviť, že prídete na horskú chatu po vyčerpávajúcej túre v mrholení a zime, máte skrehnuté ruky a z tváte tuhú zmrzlú masku, v nohách kilometre kopcov, zvalíte sa k pukajúcemu ohníku a niekto vám ponúkne zaliatu túto kávu. Budete mu vďační.
Labužníci v bežný deň siahnu po inej.

Pridám náladovku
Obrázok
Prílohy
poprad_standard_premium.jpg
poprad_standard_premium.jpg (46.19 KiB) 6653 zobrazení
Naposledy upravil/-a Kazetowich v Sobota, 27. Októbra 2018, 13:25, upravené celkom 2 krát.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Veľký dlhodobý seriál o káve

Príspevok od používateľa Kazetowich »

V príprave je Espresso Professional. Objaví sa tu zajtra.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Popradská Extra špeciál espresso

Príspevok od používateľa peterKE »

Tato kavicka sa v podobe mletej vyraba uz cez 50 rokov a na Slovensku je velmi oblubena. V podobe ako zrnkova je na trhu kratsie. Zrnka kavy su roznej velkosti a vonaju prijemne horko bez naznaku preprazenia a celkovo su slusnej kvality. Je to zmes 8 druhov arabiky. Crema kavy je jemna, vona prijemna, chut dobre vyvazena, viac horka ako kysla, telo kavy je slabsie. Skusal som pripravit kavu na viac sposobov a urcite viem, ze nie je vhodna na espresso alebo ristretto. Asi najviac vynikne ako turecka, viedenska, moka kava alebo na cappuccino. Ma mensi podiel kofeinu preto je vhodna na celodenne pitie. Ak hladate kavu, ktora prijemne vonia aj chuti ale je slabsia telom a ucinkami kofeinu tak je to kava pre Vas. Milovnici silneho espressa s vyraznou aromou musia hladat inde ;)
Prílohy
image.jpeg
image.jpeg (109.43 KiB) 6614 zobrazení
Sansui 331 klub czechoslovakia
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Mletá - pražená kávovinová zmes - recenzia, test

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Možno trochu netradične a do kategórie kávy aj nepatrične, ale predsa sem pridám aj tento kávovinový výrobok. Aj keď s kávou navonok ani v skutočnosti nemá nič spoločné, zaslúži si pozornosť, lebo neoprávnene obýva v obchodoch spodné regály, reklamu na ňu nevidno. Zisťujem, že reklamu potrebujú len shity ako Nescafe, Jacobs, Tchibo a väčšinou nemecké humusné sračky.
V časoch povojnových, keď všetkého bolo nedostatok a ozajstná pražená káva bola vzácna, bolo treba improvizovať. A tak prišli na rad ojebávky starých materí ako neskôr v 90tych rokoch domáci ananásový kompót z tekvice. Slovák i čech (moravák) si pomôže... Škoda, že v tejto Eurohovnii sa sereme pod taktovkou pošahaných idiotov opačným smerom - smer peklo a kolónia, otroci západných budúcich kalifátov. Dúfam, že ľudia dostanú konečne vo voľbách rozum a zvolia si jedinú skutočne slovenskú stanu. Pomôcka, SNS to určite nie je! Aj keď to má v názve. Sledujte činy, nie kecy.
Teda nápad vyrobiť kávu z domácej suroviny, ktorej je dostatok a je lacná.
Tak vznikla Melta. V tomto prípade Mletá. Analógia Rum/Um :-))
Praženého jačmeňa bolo habakuk na kafe, a na získanie sofistikovanejšej chute sa pridala čakanka. To sa upraží - a! Voilá! Máme kafe. Za vagóny lacnej a domácej kávy,čo nestojí vzácne valuty. Geniálne.
No i chutné?
Musím priznať, že v poslednom čase som jej prepadol. Nielen chuti, ale i účinkom. Ako to? Pravá káva má na mňa rozporuplný účinok. Mala by prebrať a povzbudiť, no často sa mi javí opačne. Že stratím energiu a chce sa mi spať.
Nie však u tejto Melty!
Do nej akoby sa preniesla sila slnka, lánov jačmeňa a byliniek. Dá vám silu a čulosť. Preberie vás. A určite vám nepriťaží. Iste nezachutí každému, no to je už tak ... Komu farár... Však viete.
A super je, že pražením jačmeňa (sladu) vzniká podľa mňa aj cukor, lebo nápoj je trochu prirodzene jemne nasladlý, takže netreba dosladiť. Na zjemnenie chute stačí trocha mlieka, smotany.
Hodil by sa nejaký bomba záver. Takže.
Je lacná, je zdravá, je chutná, je naša.
Na zdravie priatelia!


Upozornenie. Text a jeho časti podliehajú autorským právam.

Obrázok
Prílohy
DSC_0153.JPG
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Popradská Espresso Professional

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Tak na túto kávu som si dal dlhší čas, aby bolo učinené zadosť honosnému názvu a pohľad na ňu bol adekvátne podložený a neprtkaný neskoršími pochybnosťami.
Takže poďme na to.
Rituál mletia sprevádza nádherná vôňa (vydrž - nebude to Hviezdoslavov slavín). V priebehu samotného mletia zvyknem od zvedavosti otvoriť mlynček a nechať pracovať čuchové bunky. Tak aj teraz. Bunky sú nadmieru spokojné a krochkajú blahom nad tou omamnou vôňou. Farba je tmavšia, no nie až ten posledný odtieň - tesne pred spálením.
Nedočkavo varím s toho espresso (nie presso Peter) - dávam si pozor. Presso je prepálená brečka s hrubo pomletej kávy, s bledou penou.
Táto káva má po uvarení v pákovom espresse slabšiu cremu, kyselinky a oleje sú poredšie zastúpené. Chuť nie je ani kyslá, skôr horkejšia, s veľmi tenkým telom - ktoré je asi takéto
Obrázok
Pre istotu som dal ochutnať aj manželke - zhodli sme sa. A chutí ako rýchlo prefiltrovaná prekvapkávaná slabá káva.
Osobne som dosť ostal sklamaný. Názov Espresso Professional sľuboval oveľa viac. Takže radím do kategórie - 1x kúpim na test a dosť.
Popradská Espresso Professional test
Popradská Espresso Professional test
espresso-1000.jpg.large.jpg (40.16 KiB) 6568 zobrazení
Prílohy
Popradská Espresso Professional test
Popradská Espresso Professional test
zmateny.jpg (20.46 KiB) 6569 zobrazení
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Popradská Espresso Professional

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Náhoda trošku pomohla, keď som varil druhú, minula sa v priebehu varenia voda a kým som dolial do zásobníka čerstvú, káva sa lúhovala v sitku v pákovom stroji dlhšie ako obvykle.A paradoxne tejto káve to pomohlo. Iné kávy sú po takomto dolúhovaní nepitné a musím ich vyliať (vyskúšané). To ale napovie o tejto káve, že nie je vhodná pre espresso !
Takže skúste ju ako prekvapkávanú alebo iný spôsob prípravy.
Espresso jej nesedí. Neviem prečo bol zvolený tento názov.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Totti caffe intense aroma Ristretto - výlet na Ukrajinu

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Tak toto je trošku úlet, ktorý zabezpečil spoluautor testovania z tohto vlákna - Peter, keď doniesol toto kafe spoza všedných dní a krajín. Priznajme si, kto z nás bol na Ukrajine? Krajine tak blízkej, ale nepoznanej. Pritom máme spoločného toľko veľa ... Podivné snahy usa a bruselu o vojnu medzi Ruskom a Ukrajinou naháňajú hrôzu a predpokladá sa v okamžité prerastenie konfliktu vo svetovú vojnu. Takže čokoľvek odtiaľ je vlastne vec z vojnovej zóny a preto to má zvláštnu auru.
Porovnával som s Kimbo Aroma GOLD, ktorá sa ukázala ako veľmi vhodná pre podobné účely, nakoľko je veľmi vyvážená a postráda silný charakter - vďaka čomu vyniknú iné kávy a ich odlišnosti.
Tak to bolo aj v tomo prípade. Kávy som pomlel aj uvaril tesne po sebe. Gold od Kimba nesklamala a Totti pri nej ukázala svoj charakter. Je označená ako Ristretto, čo je pre mňa novinka - väčšinou výrobcovia užívajú obligátne Espresso.
Najprv som uvaril na porovnanie klasické espressá a potom z Totti ristretto, čo je asi 25 ml kávička čo sa pije so zdvihnutým malíčkom - keď to robí chlap, je to teda ... ehm ... no - akési zženštilé.
Totti caffe intense aroma Ristretto
Totti caffe intense aroma Ristretto
meiques.png (187.02 KiB) 6529 zobrazení
Vôňa po otvorení sáčku je super, po zomletí je tam náznak drsnejšej kyslosti - akási cudzia - prepožičaná zo slabých káv. Kimbo Gold ukazuje jemnosť a neutralitu ako správna referencia. Aj jeho vôňa je jemnejšia a hladšia - bez zemitosti a drsnosti. V Totti sa prenesie vôňa priamo úmerne aj do chuti, no ak som čakal kyslosť, tak sa nekoná. Len náznak - no v dochuti nie. Skôr v tele, ktoré je príjemne akurát vyvážené. Káva má charakter, plnú chuť a vďaka kúsok svetljšiemu praženiu nehrozí pocit prepálenia. Nie je ani kyslá ani horká, a hodí sa skutočne na ristretto ako je avizované.
Nie je to úplne ideál na moje chuťové poháriky, ale dá sa na tom zmlsnúť.
Chvostík po nikotíne necítiť - ostane príjemná kávová chuť.
Ani pocit ťažoby vás nebude obťažovať.
Tak už len dať niekomu doviezť z vojnou a bruselom skúšanej Ukrajiny.
Prílohy
Totti caffe intense aroma Ristretto
Totti caffe intense aroma Ristretto
DSCN8044.jpg (79.07 KiB) 6529 zobrazení
Kimbo Gold Aroma & Totti caffe intense aroma Ristretto
Kimbo Gold Aroma & Totti caffe intense aroma Ristretto
Kimbo Gold Aroma & Totti caffe intense aroma Ristretto
Kimbo Gold Aroma & Totti caffe intense aroma Ristretto
Kimbo Gold Aroma & Totti caffe intense aroma Ristretto
Kimbo Gold Aroma & Totti caffe intense aroma Ristretto
logo.jpg
logo.jpg (20.37 KiB) 6525 zobrazení
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Lacomba - Café do Brazil classimo

Príspevok od používateľa peterKE »

So znackou Lacomba uz mam nejake skusenosti, kedze som v minulosti vyskusal od nich inu kavu. Pri tejto znacke ma zaujalo to, ze je z Ukrajiny ale predava sa aj na britskych ostrovoch. Tato brazilska Lacomba je zmes arabiky a robusty. Cenovo v prepocte vysla na 2,20 eura za 250g. Kava po otvoreni vonou vobec nezaujala. Najviac bolo citit zemitu a trosku prepalenu vonu. Vona sa podobala na - Tradicny mlety Standard od Marila. Ta neatraktivna vona sa po zomleti zmeni a do salky sa prenesie uplne ina, az lahodna aroma. Zrno kvalitou tiez nenadchne, najdu sa aj ulomky aj prepalene. Na obale som vycital, ze obsah vrecka moze byt z Azie, Afriky alebo Latinskej Ameriky. Je to vyznacene cislami. To co som rozbalil ja, pochadza z Azie. Dalej na obale uvadzaju stredny stupen prazenia, silnu aromu a silnejsie telo. Ta aroma mi nepride ako silna, je sice lahodna, ale urcite nie silna, a telo max. stredne silne ako silne. Crema je jemna a svetla. ALE co prekvapilo najviac, je vysledna chut, ktora je podobne ako vona lahodna a dobre vyvazena. Akoby zmes mliecnej a horkej cokolady, kde viac prevlada mliecna, sladsia dochut kavy. Kyslost je jemna, ostava aj trosku nikotinovy chvostik, ale nic sa nemeni na tom, ze tato kava je velmi podarena. Za malo penazi dostane clovek vela prijemnej kavy. Verim tomu, ze ak by sa zabalila do draheho obalu so svetovo znamou znackou, predavala by sa ako teple rozky. Odporucam kazdemu!
Prílohy
image1.JPG
image2.JPG
image3.JPG
image4.JPG
image5.JPG
image6.JPG
Naposledy upravil/-a peterKE v Piatok, 26. Apríla 2019, 16:32, upravené celkom 2 krát.
Sansui 331 klub czechoslovakia
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Valentini Testudo - test, recenzia

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Dnešný novoročný malý testík bude o tejto rakúskej káve

Obrázok

Zrno je pekne pražené, papierový sáčok pohlcuje vôňu, takže nie je taká ako pri obaloch z fólie.
Káva má stredne svetlú penu až svetlejšiu - nie je úplne bez aromatických látok, ale chuť je skôr kyslejšia, nie je vyvážená a káva je pomerne ťažká. Neodporúčam absolútne pre citlivejšie osoby. Osobne si ju už nekúpim.
Naposledy upravil/-a Kazetowich v Nedeľa, 27. Októbra 2019, 14:13, upravené celkom 1 krát.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Julius Meinl Cafè Gourmet Auslese

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Dnes som načal kilovec tejto rakušanky.
Káva po otvorení balenia vonia omamne a čisto - čerstvo vypraženou kávou bez cudzieho pachu.
Sľubný začiatok.
V priebehu mletia po čiastočnom rozsekaní zrna zvyknem prerušiť mletie a pozrieť čo sa deje a privoňať. Úžasná vôňa ostáva - super. Domelieme ... šup s tým do espressa rýchlo -:)
Uvaríme klasickú dávku - asi 30 ml z 8g. Pena je tiež sľubná - nie je to len vyblednutá neduživá paródia.
Vôňa samotného hotového nápoja už nie je to čo v sáčku - ale pôsobí čisto a kultivovane.
Chuť je s malinkým charakterom - skôr naznačeným - káva je v poriadku, no pre hľadačov perál tu pôda nie je.
Neurazí vás výsledok, ale po otvorení sáčku to sľubovalo viac.
Aspoň ťažoba sa nekoná. Intenzita vcelku v norme a nezostáva nepríjemná pachuť.
Nie je to teda žiadna výnimočná káva s extra charakterom, ale za cenu asi 12€ / kg je dostanete niečo kúsok viac ako je priemerná káva.
Prílohy
Julius Meinl Cafè Gourmet Auslese test
Julius Meinl Cafè Gourmet Auslese test
julius meinl_Gourmet-Auslese.png (370.58 KiB) 6363 zobrazení
Julius Meinl Cafè Gourmet Auslese result
Julius Meinl Cafè Gourmet Auslese result
dobre.jpg (60.42 KiB) 6363 zobrazení
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Cafe Peppino - Crema di Venezia Classico Italiano

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Kávičkári - zbystrite zmysly a sledujte.

Šiniem si to medzi sviatkami pomedzi regále v miestnej Jednote na redukciu (tzn. pomaly) aby sa obraz nerozmazával rýchlosťou a kukám na kávy (profesionálna deformácia) v regáloch.
Pozornosť upútal nezvykle sfarbený bledý sáčok. Brzdím. Sáčok je osamote - ostatné také nikde. Je posledný.
Dizajn pekný, káva talianska. Kukám na cenovku a neverím vlastnému zraku. Za 1 kg pýtajú LEN 7€ !!! Venezia ... ó sóle miiioo .. okej - tak opustené vrecko hádžem do košíka. Aké je však moje prekvapenie, keď pri pokladni pani pri blokovaní tejto kávičky odbieha a dlho sa nevracia ... sakra - asi tam majú zlú cenu ... Nie. Doniesla k tomu promo bonus + 250g vrecko mletej (takej istej) zdarma ! Uff .. Tak - som si pomyslel že to čo bude za čubridu keď to je také lacné.
A dnes prišlo na lámanie chleba - teda odbalenie, pomletie a ochutnanie.
Ani som nepozeral na zrnká - rovno som z toho vykydol do mlynca a hybaj.
Krásna vôňa sa ma snažila oklamať, že sa chystá malá talianska oslava rozkoše - nie - nedám sa osrať - veď to je lacný šrot pre hydinu za pár euro !
Domleté - kuchyňa voňala ako divá .. bum kafe do pákovača - už to vidím ako z toho potečie o 3 sekundy biela, neduživá pena ... bez chuti - oklam .. NIE!
Normálna dávka 30 ml - a pena je stredne hnedá ! Tak čo je?
Oklam sa zatiaľ nekoná.
Káva krásne rozvoniava aj po uvarení (uff aké prekvapko) - ochutnám ... káva je fakt fajn - dokonca má aj slušné telo a dochuť kávy a nie nikotínu !
Je možno ťažšia a pre citlivejšie žalúdky nie úplne ľahko stráviteľná, ale nič hrozné - tak čo s ňou?
No žeby sme tu mali ďalšiu hviezdu v pomere kvalita/cena ?? ANO !
Toto je určite tip pre tých, ktorí majú radi nadštandardnú kvalitu za smiešnu cenu !!!
Vysoko odporúčam !

Vy, čo ste citlivejsí a máte problémy, radšej opatrne s touto kávou. Jedna denne (ráno, alebo doobeda) a dosť.
Prílohy
Cafe Peppino - Crema di Venezia Classico Italiano 1 kg zrno
Cafe Peppino - Crema di Venezia Classico Italiano 1 kg zrno
recommended-icon-4.jpg
recommended-icon-4.jpg (14.59 KiB) 6226 zobrazení
Naposledy upravil/-a Kazetowich v Nedeľa, 24. Februára 2019, 11:32, upravené celkom 6 krát.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

doplnenie úvodného slova

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Doplnenie (02/2019):
Rubriku vedieme zatiaľ dvaja - ja a Peter (Tortillahot). Za aktívnu pomoc a jeho nadšenie mu ďakujem.
Nedajte sa zmýliť šálkami, v ktorých prezentujeme a fotíme finálnu kávičku. Áno - máme rovnaké šálky s červenou potlačou. Ukázali sa ako veľmi dobré. Takže napriek tej nechcenej reklame ich používame :)
Ak by sa chcel hocikto pripojiť do nášho teamu amatérskych testovačov, radi ho privítame. Požiadavky nie sú nijako zvlášť drastické. Dôležitá je radosť a nadšenie. Odmenou je dobrý pocit a osobný rast za pomoci vlastného, a možno čiastočne aj nášho pričinenia :) Učíme sa a rastieme spolu.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "o káve"