Basf kazety LH

Toto nám tu chýbalo, tak sme to dávali do Nezaradeného - odteraz to patrí sem.

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Basf kazety LH

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Jo,chápem ťa Foxy,beriem to obdobne-myslím nákup kaziet,ale nestálo by za hriech osloviť admina aby založil vlákno trebárs o hromadnom nákupe,niekto by sa podujal na spravovanie účtu,aj kľudne kde by sa prikladali financie k dotazovanej veci a záujmu,nemusí to byť učet v banke nový,proste niekto z nás skalných,vybereme a odsúhlasíme nákup,odošleme pomer delby financii na učet a zakúpime a potom dodanie a rozoslanie ostane na tom kto spravuje účet,kľudne aj ja sa podujmem po dohode.Tak sa dá vytvoriť deľba že koľkokrát zakúpime vo veľkom a ešte aj s individual platbou za tovar-poštovné čo by sme v malom a individualne možno nikdy neprišli k veciam o ktorých toľko slintáme.
Mech sa k tomu vyjadrí admin...
Ja by som si to zobral na triko ale uváž,urobíme hromadný nákup a niekto buď si povie ser..m na to,nepošle na účet financ,niekto môže mať aktualne problemy s financ a tiež si treba uvedomiť že ide o časovo limitované aukcie a zložiť financie treba na čas pred ukončením aukcie,chytiť v správny čas a zakúpiť,alebo sa orientovať len na predaj za hotovú cenu a nelicitovať v dražbe,mne to problem nerobí.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Basf kazety LH

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

daniel00421: Jo no, jak říkám, lepší mít a nepotřebovat než naopak. Navíc díky bláznovství, kdy se uměle navyšují ceny to už možná nebude lepší..
Jo, však to je dobrej nápad a já bych s tím problém neměl, jenže se obávám toho kolik lidí by se do toho zapojilo - však si vem ten můj kazetový projekt, zatím se přihlásili dva - nikomu nic nezazlívám, však je to volný projekt a ještě je čas..

Posledně si tu Teslák vzal jeden balík BASF kazet, které mu doma leží.. Chápu to, je to blbý pokud se počítá s tím, že se část financí vrátí tím, že si několik lidí po pár kazetách odebere, ale nakonec se tak nestane. Já mám mizernej výdělek, ale mít lepší, tak bych samozřejmě osobně při nákupu většího množství to spíš bral tak, že mi vše zůstane doma.
Tím nenarážím na Tesláka, tak to tak prosím neberte, píšu to bez podtextu, jak bych to bral já.

No jo, vyhrát v lotince, tak bych si asi během jednoho roku doma nahrnul takový hromady kazet, že by i kdejaký tehdejší elektro závidělo :-D. Tož to by se pak nakupovalo a bez přirážky samozřejmě. Ale to jsem se jen nahlas zasnil.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Basf kazety LH

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Foxy kde to Teslák vykúpil,má to niekde v ponuke ?som neregistroval,možno ak mi to nahodíš mu pomôžem,myslel to niekde tak že by sme sa potom podelili ?
Si pamätáš keď vyšli von Fox kazety od RTM a poslal som Vám vzorku každému čo mal záujem,dodnes sa nik nerevanžoval a to bolo rečí,niečo ti pošlem na revanž,nič dodnes ani od jednoho,ja si na to nepotrpím ale...sľuby sa plnia a blázni sa radujú...aj tebe čo som sľubil tie pásy kotučové čo si nevedel do zbierky zohnať som ti poslal a nič za to som nechcel,tebe poslúži,srdénko poskočí,ja to nerobím pre zisk ale že to niekoho poteší a mne nie že odpadne starosť to zlikvidovať ale poviem si,urobí to radosť niekomu druhému a z toho sa teším a mám dobrý pocit.Tak to ber.Len neviem potom kto pomôže mne ak sa náhodou dostanem do púroblemov,o tpo už sa nestará nikdo....
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Basf kazety LH

Príspevok od používateľa janvys »

No vida, Fox kazety, asi jsem jeden s mála co vzorek nechtěl.
Jinak Tudor kazety (model DS) se mi osvědčily jak už jste četli moji recenzi, takže bych byl ochotný koupit větší množství, které se vyplatí, pak ta jedna kazeta vyjde asi na 50-70Kč. Modelu CR se bojím aby v tom nebyl pravý chromdioxid, to jsou pak vyhozené peníze, to nechci. Pokud se sejde zájem a vyberou se na to peníze dopředu, není nic jednoduššího než je koupit, to můžu udělat já, nebo Simply Red (v případě více zájemců lokalizovaných v SK).
Na Teslákovy Basfy jsem taky nějak zapoměl, původně jsem chtěl 1-2ks, pokud si dobře pamatuji, chce 200Kč/ks. Chci je jen v případě že v nich není chromdioxid, to jsou pak opět vyhozené peníze(pro mě, protože bych je chtěl nahrát, ne na poličku). Až bude online tak se určitě vyjádří kolik toho ještě má.
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Basf kazety LH

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

daniel00421: Jaj, nechci kecat, už si to přesně nepamatuju, ale bralo se to tu, že si i Moniatko brala tyto kazety - ale kde ve fóru se to řešilo upřímně teď netuším. Ale inzerát je tu:
https://www.sbazar.cz/boctock/detail/97 ... udiokazeta

Já si to pamatuji, mám ji tu stále i v té obálce, ve které jsi to posílal a je ještě zabalená - vím, je to blbý, když ji neotevřu, ale já mám takovou tendenci, že jakmile mám jen jediný kus, tak jej nechci odbalovat - takže to určitě není nic osobního.
Však já bych se ti za to odvděčil, jen netuším čím, nemám dostupného nic z toho, co by tě zaujalo a to čeho mám dost jsou spíš nekvalitní kazety..
Za ty pásky jsem taky moc rád, i peníze jsem ti posílal poštou tehdá :-D.
Nechci, abys mě vnímal jako někoho, kdo se neumí odvděčit za snahu druhých, jen jsem prostě netušil co bych ti tak mohl nabídnout.


---
janvys: Já osobně bych rád měl i ty Tudor Chromky i kdyby to byl ten Chromdioxid a našel jsem tam inzerát, který by pro mě byl finančně výhodnější - to ti pak napíšu až budu mít peníze.
Co se týká Tudor Normálek, tak tam je tuším nějaké mega balení, kde by to vyšlo asi právě na těch 50Kč - tedy pokud si to už nepletu, jsem toho propočítával víc..

Já mám 2ks těch Basfek z inzerátu viz vějš, jednu můžu rozdělat a ověřit. Jen ujištění - jak poznám ten obávaný Chromdioxid? To je to, co tak zvláštně voní?
Jinak tu Erik píše, že je to ferrooxid
https://ez647.sk/cc/basf_referencemaster.html
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Basf kazety LH

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Re komentár:
Na Teslákovy Basfy jsem taky nějak zapoměl, původně jsem chtěl 1-2ks, pokud si dobře pamatuji, chce 200Kč/ks. Chci je jen v případě že v nich není chromdioxid, to jsou pak opět vyhozené peníze(pro mě, protože bych je chtěl nahrát, ne na poličku). Až bude online tak se určitě vyjádří kolik toho ještě má.
Tak to určite neberiem,dá sa zohnať podstatne lacnejšie ak si človek počká na licitovanú aukciu,je problem že mnoho lidí hneď hrábne z prvotného pocitu čo je ale klídek,ešte sa niečo objaví a za dobré"peníze".
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Basf kazety LH

Príspevok od používateľa janvys »

daniel00421 napísal: Pondelok, 3. Februára 2020, 23:36 Tak to určite neberiem,dá sa zohnať podstatne lacnejšie ak si človek počká na licitovanú aukciu,je problem že mnoho lidí hneď hrábne z prvotného pocitu čo je ale klídek,ešte sa niečo objaví a za dobré"peníze".
Myslel jsem že 200Kč je dobrá cena od Tesláka, je ale fakt že jsem se o to víc nezajímal. Mám ale pocit že on to tehdy kupoval tady od někoho zde na fóru za stejnou cenu a tak vlastně chce jen to, co za to dal.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Basf kazety LH

Príspevok od používateľa moniatko »

Inak. Ja som pozerala včera tie tudorky a našla som len 80 a 100ks a to boli aukcie, čiže výsledná suma sa bude určite líšiť...
Ale ak si našiel niečo iné, tak super.

Ja osobne s hromadným nákupom nemám dobré skúsenosti, keďže som vzala 2 krabičky s tým, že sa tu ľudia ozývali že chcú a nakoniec kúpili 3. Takže to beriem viac menej s rezervou a keď náhodou aspoň budem mať nejakú tú peknú zásobičku. Ale to predbieham.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Basf kazety LH

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Tak lepšie foto,som to včera po preposlaní asi prehnal s kompresiou na zaslanie:
Prílohy
s-l1600 (1).jpg
s-l1600 (2).jpg
s-l1600.jpg
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Basf kazety LH

Príspevok od používateľa moniatko »

nádhera !
Keď budú doma, daj mi vedieť : ))
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Basf kazety LH

Príspevok od používateľa daniel00421 »

moniatko napísal: Utorok, 4. Februára 2020, 08:28 Inak. Ja som pozerala včera tie tudorky a našla som len 80 a 100ks a to boli aukcie, čiže výsledná suma sa bude určite líšiť...
Ale ak si našiel niečo iné, tak super.

Ja osobne s hromadným nákupom nemám dobré skúsenosti, keďže som vzala 2 krabičky s tým, že sa tu ľudia ozývali že chcú a nakoniec kúpili 3. Takže to beriem viac menej s rezervou a keď náhodou aspoň budem mať nejakú tú peknú zásobičku. Ale to predbieham.
Ano ale predstav si Tudor po prepočte aj s poštovným 90 min kazeta za okolo 2 Eur kus,to je to zaujímavé.
Ja som kedysi mal šťastie na digitalne DDS kazety do môjho DAT žrúta a kúpil 150 ks TDK DDS kaziet že ma jedna vyšla 80 cent a záznam doba 2,18 hod v štúdiovej digi kvalite.Pritom kusovo sa predávali za 6-8 Eur ale musel som zobrať celý balík,dokonca ak som tú cenu v komunikácii s Ebay predajcom prekonzultoval,tak to stiakhol tú inzrciu a spravil pre mňa ponuku za Sofort a bral som.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Basf kazety LH

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Niekto rí predajcovia ak s nimi aktívne človek komunikuje sú ochotní pristúpiť na zmier a jednanie,u nás si nechajú za cent vŕtať do kolena.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tipy na dobrý nákup, novinky, články, zaujímavosti - nové"