Nové kazety za dobré ceny

Toto nám tu chýbalo, tak sme to dávali do Nezaradeného - odteraz to patrí sem.

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa daniel00421 »

janvys napísal: Nedeľa, 28. Februára 2021, 20:39 Tady něco nehraje. 125ks za 80e? Jo kdyby to bylo 800e, ale 80e? Někdo si jen dělá legraci a čeká jaký Lojza mu to zbaští :lol:
Nie,je to pravda,prišiel som osobne na adresu na odber a skutočne...80 a mám ich doma.Prístupný a veľmi fajn chalan,dedičstvo po strýkovi,našiel a objavil v šatníku pod kabátmi v krabiciach od exkluzivnej obuvi,teším sa...
Chlapi a foto neskôr ale preradím a pokračujeme vo vlákne Balíčkový deň,tam to podľa mňa patrí.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa orhore »

daniel00421 napísal: Utorok, 2. Marca 2021, 14:15 ...dedičstvo po strýkovi,našiel a objavil v šatníku pod kabátmi v krabiciach od exkluzivnej obuvi,teším sa...
Takhle to nakonec dopadne se všemi sběrateli po jejich životě. Nakonec vaši (moji) sbírku někdo střelí za pár "babek" v tom lepším případě :)
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa daniel00421 »

orhore napísal: Utorok, 2. Marca 2021, 15:24
daniel00421 napísal: Utorok, 2. Marca 2021, 14:15 ...dedičstvo po strýkovi,našiel a objavil v šatníku pod kabátmi v krabiciach od exkluzivnej obuvi,teším sa...
Takhle to nakonec dopadne se všemi sběrateli po jejich životě. Nakonec vaši (moji) sbírku někdo střelí za pár "babek" v tom lepším případě :)
No ale to aspoň nie hamížny priekupník alebo čo si pozrie svetové!!! ceny na Ebay a bude sa tváriť aký je to GEROY že má...Naozaj fajn chalan predajca a dá sa s ním aj do buducnosti dohodnúť,viac v článku vo vlákne balíčkový deň,presúvam sa ta.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Nec
stará páka
Príspevky: 616
Dátum registrácie: Sobota, 29. Augusta 2020, 19:35

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Nec »

Neviem kam, dám sem. Cassette comeback zatvára eshop. Rok nič poriadne nekúpil. Vyhlásil, že kazety došli. V tom zmysle, že niekde prídete a odveziete si desiatky,nebodaj stovky kaziet, tak to sa mu už nedeje. Teda v británii.
Zostáva mu kanadská pobočka, amerika má všetko väčšie a všetkého viac. Kazety ešte sú.
Veru oproti našim cenám to nemal zlé. V poslednej dobe ale podvíhal aj on.

PS; niekto na hifibazare vyplienil TDK. Priznsjte sa :D
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa orhore »

NEC - na fóru je jeden uživatel co sbírá hodně TDK, ale nepamatuji si nick. Hifibazar ma stále spoustu TDK. Nezdá se mi "vypleněný" :) : https://www.hifibazar.sk/hifibazar-sk/s ... ledatjak=2
Nec
stará páka
Príspevky: 616
Dátum registrácie: Sobota, 29. Augusta 2020, 19:35

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Nec »

Jasne, stale ma dost TDK, ale ked sa nieco minie tak to nejaky cas nechava svietit v stave "nieje skladom", a ked som to v nedelu scroloval, u TDK bolo more cervenych krizikov. Dnes uz je to upravene. Iba som podpichol :-)
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa EZ647 »

okrem toho, pre nás je asi dneska už nevýhodné robiť akékoľvek nákupy z GB keď odišli z EU, alebo sa mýlim?
Nec
stará páka
Príspevky: 616
Dátum registrácie: Sobota, 29. Augusta 2020, 19:35

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Nec »

Ja som v cassette comeback GB nikdy nenakupil. O jeho konci pisem preto, ze vyhlasil koniec nalezov a zaujimavych nakupov pre jeho eshop. Zaujimava info myslim. Kedze aj tu na fore casto filozofujeme nad cenami a dostupnostou kaziet v buducnosti.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa EZ647 »

ja myslím že kazety ešte budú dlhú chvíľu, ale s cenami to možno bude zachviľu dostupné ako vlastné bývanie na Slovensku....
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1328
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Stano »

Trh sa mení a aj pri kazetách platia tie isté zákonitosti ako pri všetkom.
Kamenný obchod nedokáže konkurovať cenami eshopu, seriózny predajca nemôže konkurovať cenami(veľakrát konkuruje), internetovím kupliarom.
Ja keď som sa sem zaregistroval, mal som pocit, že musím nakupovať teraz a za každú cenu, lebo sa všetko vykúpi :lol:
Tak ako dal Nec ten inzerát, tak dopadne mnoho zbierok. Otázka času.
Vždy sa bavíme o cenách a áno aj ja sem tam zaplatím nezmyselnú cenu za kazetu, lebo ju chcem do zbierky. Niekedy mám pocit, že to za ten rok dosť podraželo, ale čím viac hľadám cesty ku kazetám, tým lacnejšie ich dokážem zháňať.
Je škoda, že aj tu v bazáre, dokážeme jeden na druhého vybehnúť, že dá cenu o euro vyššiu ako som ochotný akceptovať, priamo bazár tu na fóre, kvôli takým poznámkam nefunguje.
Nec
stará páka
Príspevky: 616
Dátum registrácie: Sobota, 29. Augusta 2020, 19:35

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Nec »

No hej asi sa pomaly konči doba kedy pribúdali "nové" kazedy do obehu. Budú sa po svete točiť medzi zberateľmi tie isté dookola :-)
A potom to niekoho omrzí a bude zbierka na predaj.

Ty Stano nakupuješ dobre. Keď minie zásoby aj Hifibazar otvor eshop a budeme tu na teba nadávať :lol:
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa janvys »

Simply Red: gratuluji k nákupu, fakt jsem tomu nevěřil. Vylovil si jehlu z kupky sena, a to doslova! Mám radost že si byl rychlý a získal to, a hlavně že překupníci utřeli nos 👍
SONY ES
Napísať odpoveď

Návrat na "Tipy na dobrý nákup, novinky, články, zaujímavosti - nové"