Nové kazety za dobré ceny

Toto nám tu chýbalo, tak sme to dávali do Nezaradeného - odteraz to patrí sem.

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Hm, zajímavý a ještě k tomu Chromka..to měli teda pěkný zkušební kazety..
Taky mě překvapilo, jak jsi tam dokázal vsunout zaváděčku, já se vynervím už u velké packy, s tímto špuntíkem jsem se jednou nervil asi půl hodiny..

Poštovný při 10 kusech 250Kč..to jde až z Ameriky? To se ptám opravdu, páč s Kanadou to jsou země neomezených....částek za poštu...
No sice je to trochu pálka a přešvihnu si rozpočet, ale nechci to odkládat, páč bych se k tomu už asi jindy nedostal.. Tak jo, kdyžtak dej tedy prosím vědět jak je to z poštou od něj při 20kusech.
Děkuji za tvou ochotu.

Ještě jeden dotaz mimo, ty ses zmiňoval, že máš zásoby kazetových pásků (upřímně už roky chci mít pár kotoučů pásků, kterýma se plnily kazety), to jsi sehnal i cívky kazetových zaváděček?
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa janvys »

SilverFox•NSK napísal: Štvrtok, 18. Februára 2021, 15:44 janvys: Hm,
Taky mě překvapilo, jak jsi tam dokázal vsunout zaváděčku, já se vynervím už u velké packy, s tímto špuntíkem jsem se jednou nervil asi půl hodiny..

Poštovný při 10 kusech 250Kč..to jde až z Ameriky? To se ptám opravdu, páč s Kanadou to jsou země neomezených....částek za poštu...
Ne, z Itálie, a to je ještě ultralevné. Kde to žiješ? :D Normálně by to bylo přes 500. Například ze Španělska 600. Z Ameriky 800. Z Belgie a Francie 700, a i z pitomýho Polska je to přes 500Kč při balíku o 20ti kazetách.. Také vždy záleží jestli se to posílá skrz národního dopravce nebo přes DHL/DPD atd., jestli a na kolik je to pojištěné a tak dále, ceny se pak liší.

"I" svorka je hračka, ta se (stejně jako C svorka) nenasouvá ale zacvakává s vloženou zaváděčkou/páskou. Jde jen o to si to připravit na mikrometr přesně na stole a pak už jen cvak. Zaváděčky mám obyčejné 2 druhy, jedny transparentní a jedny červené a ještě mám zbytek bílých čistících co se dávaly do poslední URky. Všechny jsem sehnal z Koreje, asi NOS zbytky po SKC či Saehan.

Poslal jsem ti SZ s číslem účtu, jakmile dorazí platba, koupím to.
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Kde..no v česku ne :-D ;-) . Tak, že jsou na tom takhle blbě i další státy jsem netušil. No taky jak často mi jde něco ze zahraničí že.. Tak posledně co mi šel ten maxibalík desek z Německa, tak poštu měl do 25kg za 10euro pokud si pamatuju. Že pojištění navyšuje cenu vím, ale že bych během nákupů ze zahraničí natrefil někdy na nějak dramatickou částku za poštu si nevybavuju :-|..


Fuha, kdysi jsem se pokušel tu C svorku zacvaknout a podařilo se mi to snad jen jednou, dvakrát, ovšem za ty otlačené prsty to nestálo. A zacvakávání I svorky si raději ani nechci představovat :-? ..ty nervy co by to obnášelo, toho času, bolavých prstů a domačkané pásky..

Tyjo, tak to ti závidím, hlavně tu červenou a bílou. Je ještě šance někde ty kazetové zaváděčky sehnat?
Nec
stará páka
Príspevky: 616
Dátum registrácie: Sobota, 29. Augusta 2020, 19:35

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Nec »

Používateľov profilový obrázok
Teslák
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1335
Dátum registrácie: Štvrtok, 1. Novembra 2018, 22:43
Bydlisko: U Zubatých Žab

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Teslák »

Nec napísal: Nedeľa, 28. Februára 2021, 15:30 https://elektro.bazos.sk/inzerat/122019 ... ngfuji.php

Tip na nakup
Škoda že jen osobně.
Kazeťáky: Pioneer ct-s710, ct-s910, RS-BX747
Walkmany: Panasonic RQ-NX60V ,Sony WM-FX 675, WM-FX 511, WM-DD11 .
Přehrávač optických disků : Panasonic DMP-BDT500 ,Recorder Philips Cdr785
Zesilovač: Philips Fr975
Zvukovka: CREATIVE X-FI SB1240 pro RECording
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa janvys »

Tady něco nehraje. 125ks za 80e? Jo kdyby to bylo 800e, ale 80e? Někdo si jen dělá legraci a čeká jaký Lojza mu to zbaští :lol:
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Hasterman »

Tak mne príde reálnejších tých 80 euro. 65 centov za kus. Vzhľadom k tomu že tam nič nie je, až na pár basf CMII a jednu TPII. Ešte keď zoberiem do úvahy množstevnú zľavu...
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Už som mu písal mail a poslal kontakt že prídem aj zajtra osobne,uvidíme.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Už som mu písal mail a poslal kontakt že prídem aj zajtra osobne,uvidíme.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa Hasterman »

Tak potom napíš keď ich budeš mať:) Tiež som mu písal ešte po 17tej, ale ja zajtra pre ne nemôžem ísť, budem v práci arbaitovať do večera. Tak predpokladám že uprednostní toho kto skôr príde.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

No musím říct, že tohle bych bral hned, ta cena je fakt slušná, 16.64Kč za kus je o něco lepší než kdysi v obchodech (v případě Normálek, ale vím že tam jsou i Chromky).
Je ale zajímavý, že tam přibudlo "dovoz do 150km"...to by to mohl hodit i ke mně :-D ..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Nové kazety za dobré ceny

Príspevok od používateľa janvys »

daniel00421 napísal: Nedeľa, 28. Februára 2021, 21:42 Už som mu písal mail a poslal kontakt že prídem aj zajtra osobne,uvidíme.
Jestli se to skutečně povede a nejedná se o vtípek, pak bude super že to neskončí v rukou překupníka.
SONY ES
Napísať odpoveď

Návrat na "Tipy na dobrý nákup, novinky, články, zaujímavosti - nové"