Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Toto tu chybaloo

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: O chvíľu nové JUMANJI

Príspevok od používateľa moniatko »

Veď film je to dobrý. O to pokoj.
To len tie pasáže s jej hudbou som musela vypustiť z hlavy :D
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: O chvíľu nové JUMANJI

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Mne vadil ten afektovaný černošský prejav. Inak ok.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: O chvíľu nové JUMANJI

Príspevok od používateľa janvys »

Myšleno obecně, nikoho(lidi), ani nic(fórum) jsem nejmenoval, tak klídek ;)
Tento "film" je jen klasický představitel "easy watching" produkce, neboli flmy vyráběné pouze za účelem zisku od mainstream diváků. Filmy které jednorázově vydělají a za půl roku si už na ně nikdo nevpomene. Netvoří žádné hodnoty. Nic víc v tom není.

Mimochodem, účelovky s lbgt tématikou také zrovna nemusím, to je prznění kinofilmu za účelem propagandy dnešních multi-kulti a lbgt komunit, za peníze nás všech (daňových poplatníků) které u nás v obrovském měřítku žerou a zneužívají především naše tzv. veřejnoprávní média Česká Televize a Český rozhlas.
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: O chvíľu nové JUMANJI

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Moc se mi tu nechtělo psat, když vidím ty příspěvky..ale pár názorů k tomu chci říct.


Co se týká Jumanji, tak když uslyším toto slovo, tak se mi vždy vybaví jen jediný film a to ten z roku 1995 s Robinem Williamsem, a žádná předělávka (remake) to nezmění.
Netvrdím však, že předělávky jsou vždy špatné, nejsou, ale jen pokud se udělají kvalitně.


K této verzi teda nevím, Dwayne Johnson je už od pohledu drsňák, který mi nejvíc seděl ve filmu Kráčející skála - tohle je prostě ta role kam by se on vždy hodil. Bohužel ale mě ale přijde, že často hraje spíš ve slabších filmech.
Třeba taková "Cesta na tajuplný ostrov 2" (2012) by nebyla až tak špatná, kdyby tam nebyly ty trapný/laciný scény, který se tvářily být vtipnýma, tam to hodně kazil Luis Guzmán nebo nevim..prostě mi nějak nesedí..
I když "Cesta do středu Země" (2008) je asi taky "béčkový" film, tak mě zaujal, nebylo to špatný - jen vsuvka.

Co se týká herce Kevin Hart, tak ten se u mě proflákl spíš jako srandista - prostě postava, kterou mám spojenou jen s parodiema, kde se nedá brát nic extra vážně - o čemž už svědčí i jeho výraz na plakátu :-D.

A Jack Black..no, tento herec mi podobně jako Guzmán nějak nesedl..


Co se týká zmiňovaného filmu "Osobní strážce", tak to je už prostě klasika.. Je to sice pěkný film s perfektní hudbou, ale mě leze krkem žánr Drama, takže to nespadá do něčeho, co bych si rád pouštěl, byť je to fakt povedený. Drama filmy a seriály prostě nesnáším..
Jinak když už se tu zmínil, tak mám chuť si ho pustit a podívat se na něj v celku (bez tuny reklam).
Nějak si totiž ani nevybavuju, že by tam byly nějaké videoklipy..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: O chvíľu nové JUMANJI

Príspevok od používateľa janvys »

Robin Wiliams byl geniálni herec, je ho velká škoda.
No a ten Dwayne, jak psal NSK, ten se opravdu hodí spíše do akčních a vojenských filmů, jakožto drsňák.
V Kráčející Skále byl velmi dobrý, a tím si defacto vydláždil cestu.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: O chvíľu nové JUMANJI

Príspevok od používateľa orhore »

Tak SilverFox nemá rád dramata :?: :) . A já nemám rád rodinné filmy. Jen když to někde čtu, nebo vidím, tak se mi zvedá kufr.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: O chvíľu nové JUMANJI

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: A co je na tom? Nemám rád, když filmy nebo seriály končí blbě. Jen mě to nase*e..

Takže to se ti nelíbí třeba: Adéla ještě nevečeřela, jakékoli filmy s Burianem, Limonádový Joe, Lucie postrach ulice, S tebou mě baví svět..a to nezmiňuju ani zahraniční...hm, teď jak nad tím přemýšlím, tak já vlastně asi nedokážu odlišit co má být rodinný film, protože já už od mala měl rád spoustu filmů, které by mé vrstevníky nezajímaly nebo na se spíš ani nepočítalo, že by to děcko sledovalo - tím myslím právě ty filmy s Burianem, Belmondem atp..

Tedy když to vezmu z definice na Wikipedii:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Rodinn%C3%BD_film
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: O chvíľu nové JUMANJI

Príspevok od používateľa janvys »

Belmonda mám hodně rád, ale hlavně jako policajta samorosta, tam vždy exceloval. Je skoro k neuvěření, že dodnes funguje, přesto všechno co v životě zažil. A hlavně že se už dávno nezabil, protože (pro ty co nevědí) všechny šílené a nebezpečné kaskadérské scény dělal on sám, a co jich bylo!
Mimochodem, stojí i za zmínku noir klasika "U Konce z Dechem" která ho víceméně proslavila, tam je ještě jako mladíček.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: O chvíľu nové JUMANJI

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Predvčerom myslím bol dokument o Belmondovi - ano, mal sice kaskadera, ale rád nakrúcal tie šialenosti sám.
A napr. vtedy sa točili tie scény na rušnej ulici alebo v mestskej doprave za "provozu" - často o tom ani tí ludia nevedeli - preto je to autentické. Klobúk dole - svet odvtedy išiel do sračiek - dobre to povedal Delon.
Inak Jackie Chan je tiež fenomén - keď už sme pri tom.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: O chvíľu nové JUMANJI

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Jo no, přesně, ale dokonalý byly i role ve stylu "Kam nás to vedou? Do v-tulníku. Do v-tulníku?" nebo "A co ten prst? Zhnisal." :-D. (Kdyby někdo nevěděl, tak to je z filmu "Muž z Acapulca"). Prostě perfektní scénář, výborné herecké výkony..co víc si přát :-).
Jinak jo, to já se dozvěděl už dávno, že si dělal kaskadéra sám a stejně mi to bylo jasný už ze samotných filmů, když mu bylo vidět do tváře i při těch nebezpečných scénách.
No holt to uměl. A dost dobře :-).


-
Kazetowich: Hm, že by to bylo bez přípravy je poněkud divný, vzhledem k nebezpečnosti některých scén by se ta nepředvídanost neinformovaných lidí znásobila minimálně do vážných zranění..

Jinak co se týká toho co zmiňuješ rušnou ulici, už jsi někdy viděl opak - prázdnou Champs-Élysées a vůbec mnoho dalších míst Francie? Na to, že je ten film tak neznámý, tak se určitě podívej na "2 blbouni v Paříži" je to sice poněkud ujetý, ale když jsem se po letech dneska na to zase podíval, je to stejně síla vidět normálně rušné ulice takto vylidněné. A ještě k tomu se i zasměješ :-D.

Jo, Jackie..to je taky frajer. Jeho starší filmy jsou fakt pecky a v titulcích aspoň uvádí i nepodařené záběry a občas i odvoz do nemocnice, když se něco hodně pokazilo. Ty jeho novější filmy (od druhé půlky 90. let) mi přišly už slabší co se týká scénáře a některé rádoby vtipné scény na mě působily spíš trapně.. Za to však nemůže on ale filmaři..
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: O chvíľu nové JUMANJI

Príspevok od používateľa Kazetowich »

No. K tym rusnym uliciam...
On sam s reziserom o tom hovoril v dokumente pred cca 4 dnami. Ked utekal pred policiou a naskocil do autobusu plneho ludi tak to nebolo pripravene a ludia nevedeli vopred - vraj.
Zato scenu kde Belmondo bezi po vlaku pripravovali starostlivo. Boli tam droty vysokeho napatia... zacinali pri rychlosti 10, 20, 30, 40... kmh.
Skus si najst ten dokument. Su tam velmi zaujimave veci. Aj ak sa gulal po schodoch a vytkol si členok.
Alebo ho vysypali z nakladaku aj s kamenmi velkymi ako tehly dolu svahom. To tam pekne uvidis. Niektore kamene boli umele a niektore ozajstne....maso. O tom tam vsetkom hovoria a hned ide aj ukazka.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: O chvíľu nové JUMANJI

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Určite si v blizkom čase kuknem Muž z Acapulca a ine Belmondove perly.
Teším sa aj na to Jumanji i ked moc nemam rad toho Dwayna. No Karen Gillan to vynahradi 😁
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Filmy, seriály a iné audiovizuálne počiny"