SilverFox•NSK - Ostatní

sem môžte prispievať svojimi pokladmi - pochváliť sa čo máte doma a čo vás potešilo objaviť a získať

Moderátori: EZ647, AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa Kazetowich »

SilverFox•NSK napísal: Utorok, 24. Septembra 2019, 22:37 pepst: Chech, aha, tak jsem se trefil :-).
Jo, tohle mě už Erik taky učil.. Z datové strany je tam extrémně nepatrným:
CD-RA 74 MIN PRPS2160 / 05001
SCR26901 F02

Tak jako mohl bych, ale jen u těch co mám momentálně rozdělaný a zítra jdu do práce na celej den, tak moc nebudu mít čas..
Dotaz, nemáte tu nějaké hlavní vlákno, kde by jste si vkládali ty kódy a Atipy? Bylo by ideální to sjednotit pod jediné vlákno, aby v tom byl přehled, šlo to najít a nemusel jsem si tím zahlcovat toto vlákno.

Prostě něco ve stylu, kde by byla v jednom příspěvku fotka daného média a pod ním ten snímek výpisu a kódy..
Kludne si vytvor vlakno v kat kazety, cd a ine ciste media s nazvom Atip kody cd a mas to.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa EZ647 »

Dobre, časť disko by sa mi hodila na web, ale ako som písal netreba posielať, stačí skeny a info, no jeden Multidisc by som asi vzal aj fyzicky.
Ešte zisti tie vizitky aký majú ATIP.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Nejake vizitkove nove som kupoval tento rok. A moc sa tesim z tych specialnych - Trezor ci ako sa volaju.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Tak dobře, jak budu zjišťovat ty další kódy, tak založím nové vlákno, ať je v tom přehled.


---
EZ647: No nevím co přesně myslíš, že nemám posílat, ale původně jsi řikal, že bys chtěl mít jeden ten Multidisc, tak jsem ho vzal a k tomu jsem i napsal, že jeden je rezervlý pro tebe a až 3 pro Pepsta.

Jo, pak na to mrknu, dneska jsem trochu unavenej, tak uvidím kdy budu mít čas.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

EZ647 napísal: Streda, 25. Septembra 2019, 07:24 ...
Ešte zisti tie vizitky aký majú ATIP.
Tož, tu to máš :-) :
https://www.vintagehifi.sk/viewtopic.ph ... 565#p16565
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

SilverFox•NSK - Prázdné CD aneb "decentní" zásoba

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Tak tohle nasere...

Předmět uvádím záměrně takový, protože souvisí s tímto příspěvkem.


Jak jsem vypaloval známýmu hudbu na ty černý CDčka, tak jsem se nestačil divit toho, co tam nacházím. Popisovat to nemá smysl, přikládám fotku.
První je ta, aby se vědělo na kterých jsem to našel
CIMG9688 – kopie.JPG
CIMG9688 – kopie.JPG (129.32 KiB) 7691 zobrazení
CIMG9849 – kopie.JPG
CIMG9849 – kopie.JPG (77.79 KiB) 7691 zobrazení




Jako být to na jednom CD, tak pochopím, chyba se mohla stát, ale toto bylo sakra na každým co jsem vytahoval!

Já myslel, že se v takové fabrice povinně nosí rukavice. No pokud je dotyčný neměl a ještě se musel potit jako prase, tak do háje, proč sakra hňápal prstem na tu datovou stranu?!
S každým dalším vytaženým diskem jsem rostl..

A dokonce jsem občas tento hňápanec našel i na samotném obalu, ale to už nebylo tak hrozný, jako když je to na disku a ještě k tomu z datové strany.

A i když to vypadá jak od vody, tak při prvním otření se to rozmazalo jako typická mastnota.. No prostě bezva.

Naštěstí to šlo otřít bez potíží.


Jako bonus bylo to, že skoro u každýho disku byl ten papírek mimo jeden nebo dva zoubky, co ho mají držet, takže pak byl akorát otlačený..




Další zajímavost je i tohle:
CIMG9847 – kopie.JPG
CIMG9847 – kopie.JPG (125.48 KiB) 7691 zobrazení


Na disku je uvedeno sice 52x, ale na obalu jen 48x a to samé nabízí i samotné CD, takže nevím jak došli na těch 52x..


Nebýt těchto hňápanců a špatně zasunutých papírů, tak by to bylo pěkný.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa EZ647 »

Už som mal aj DVD+R na ktorých bola potlač DVD-R, čo sa týka rýchlosti a kapacity tak sa na to zvysoka kašľalo, hlavne u tých Poľských značiek. Mám aj mini CD-R Omega kde je napísané 700MB, alebo mini DVD-R 1,7GB, samozrejme všetko sú nezmysly.
A stávalo sa aj u Memorexu že bežne balili 8x do obalu 16x a opačne.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

EZ647: Tak ono mi ani nevadí, že disk nenabízí tu rychlost, stejně jsem to vypaloval 24x, ale spíš jsem to uvedl jako zajímavost, které jsem si všiml :-).

Jinak to další jsou solidní chyby :-D. Ale nikdy jsem se s tím nesetkal, no taky jsem jich kupoval minimum.

Tak to už je solidní frajeřina, 8cm CD s natištěnou kapacitou 700MB :-D. Tohle už ale dost bije do očí, tam museli asi být slepí :lol:.
https://ez647.sk/CD_DVD_BD_PICTURE/OMEGA/CDRWMINI.jpg
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa orhore »

A co to je za výrobce, či ATIP? Myslím u toho DJ Black Vinyl. Ten otisk prstu byl jako podpis zhuleného výrobce :D . Tyhle fake exoty asi nemá cenu kupovat. Ideální bude zůstat u klasického Verbatim.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa EZ647 »

na 99% to bude Plasmon, ATIP 97:27.18
lenže to nie je výrobca, ale univerzálny kód, ktorý používa 90% malých výrobcov na svete, Plasmon bol výrobcom stamperov a pod, Pepst bude vedieť viac.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: Zatím netuším..až zas připojím mechaniku, tak pak nahážu pár těch kódů.

No kdo ví, co to tam bylo za exota..


Jo to určitě, Verbatimky jsou důvod proč sháním ty jiný CD, tu značku už nemám moc rád a v případě DVD ji úplně nesnáším.

Verbatim je už jen předraženej bordel - nejen, že jejich flashky stojí fakt extrémně za ho*no, ale i s DVD jsem měl u nich hodně problémy. Paměťovky jsem raději nezkoušel vůbec, nemám chuť se nervovat a posílat to zpátky na reklamace..
A jejich ceny? Na to jim z vysoka kašlu, spíš se divím, že je schopnej je někdo dokonce i chválit.
Kde jsem ještě benevolentní, tak to jsou jejich CD. Ale ty taky nejsou nejlevnější..


Navíc, chci vidět, jak bych sehnal 100ks černo-stříbrných CD za 560Kč od Verbatimu, tedy kdyby je vyráběl. Nebo ty mini CD, vizitkové CD...


Omlouvám se :-|, ale jak mi někdo chce doporučovat výrobky značky Verbatim, tak mě to jen naštve.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa EZ647 »

S tou kritikou na Verbatim je to čiastočne prehnané, lebo stále mali najlepší pomer ceny a kvality a každému by som ich s kľudom doporučil, mechanika čo nevypáli na Verbatim má problém sama so sebou. Lenže je tu jedno veľké ALE na značku Verbatim. Totiž hlavne posledné série boli tak kolísavé, a taktiež bolo toľko druhov diskov Verbatim že naozaj bolo potrebné sa vyznať a v posledných sériach poznať aj šarže a pôvod aby bol zápis dobrý, a to je nad silami bežných konzumentov.
Do vecí ako flashky a pod média od tejto značky absolútne netuším, takže toho sa zdržím.
Napísať odpoveď

Návrat na "Naše poklady"