BASF 6530

Vintage stereo amplifiers and receivers - стерео Усилители и Ресийвъри винтаж vintage hifi stereo

Moderátor: AdmineR

Amateur
mazák
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Streda, 13. Februára 2019, 13:02

BASF 6530

Príspevok od používateľa Amateur »

Poznate to niekto? Kto to BASFu vyrabal, lebo podla masky a knobov by to mohol byt Telefunken. Ma zmysel sa po to trepat 70km? Je to combo koncak, predzosilnovac, tuner. Foto je koncak ...

Edit. AIWA Mini 22. Vie o tom niekto nieco?

Edit.2
Tak som po to bol. Vsetko vypadalo ok, ked som tuto lilipustku zostavicku nakladal do kufra, zasmrdelo mi Kontoxom ... Neriesil som.
Doma som to ocuchal a predzosilovac sa mi nepozdaval a otvoril som to - plosak ako keby prave pred hodinou zisiel z linky - uplne ale ze uplne cele okupane v Kontoxe/Kontakte/PCC. Panko od Hurbanova mi do telefonu lamanou slovencinou tvrdil, ze neexistuje a nic necistil, ale klame. Presne viem, v ktorom obchode v NR mu dali do ruky PCC a odporucili to cele v tom vykupat. To uz si ja poznam, horsie je, ze som na tento bordel alergicky - slzia mi oci a stipu sliznice. Tuner a koncak je nedotknuty, maximalne vyfukany stlacenym vzduchom. Vsetko zle je na nieco dobre - asi len tazko by som hladal lepsi a kompaktnejsi koncak na pasivny near field monitoring. Ten predzosilovac je funkcny, ale smrdi jak cicina takze ho asi jebnem do kosa /za vela ani nestoji/ a tuner si necham. Ten koncak je daleko lepsi na signal z externej zvukovky bez jak s tym predzosilnovacom.
Prílohy
SmartSelect_20200101-115912_Bazos.jpg
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: BASF 6530

Príspevok od používateľa Kazetowich »

ako potom toto dopadlo? Ten koncáčik vyzerá slubne
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Stereo zosilňovače, receivery"