Denon DN-900R

Moderátor: AdmineR

Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Denon DN-900R

Príspevok od používateľa Nstar »

DAT bola paráda ale obišla ma nejako, bolo to drahe a potom neskor už zasa vačšinou zodraté. Veľmi sa mi páči ten systém a zvukovo to bude určite paráda ale zohnať dnes nejakú v slušnom stave je takmer nemožné. Servis náročný a najhoršie je, že ja neviem z čoho by som na to nahrával. Vždy by bol v mojom prípade rekordér lepší ako zdroj.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Denon DN-900R

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Nstar napísal: Piatok, 19. Februára 2021, 21:40 DAT bola paráda ale obišla ma nejako, bolo to drahe a potom neskor už zasa vačšinou zodraté. Veľmi sa mi páči ten systém a zvukovo to bude určite paráda ale zohnať dnes nejakú v slušnom stave je takmer nemožné. Servis náročný a najhoršie je, že ja neviem z čoho by som na to nahrával. Vždy by bol v mojom prípade rekordér lepší ako zdroj.
Pravda,ale pocit mať doma a profi záznamové zariadenie ktoré preščí všetok v reťazci audia...
Kedysi a to dodnes ho mám tak po ruke vedľa bol CD stolový rekordér CD-R Philips CD-R 870 a to som si kedysi myslel čo to doma za zázrak mám,pre kamarátov stovky kopii CD-CD sa robili,pár krát v servise s vybehanými mech dielmi,dnes a je to podozrivé po nahrávke nie a nie sfinalizovať disk,jedine bez problemov behajú na záznam CD-RW disky...už servisovať nebudem,je to taká odloženka so spomienkami na časy minulé.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Denon DN-900R

Príspevok od používateľa daniel00421 »

No a čo sa týka dnes investovať do DAT rekordéra,ano servis drahý,za stroj aj v dražbe trebars na E-baz viac ako 350 by som určite nedal.Ale,kazety aj DAt alebo aj DDS II sú omnoho lacnejšie ako tie najšpičkovejšie chromky a metalky v dnešnej dobe.Mne sa asi pred 2 rokmi podarilo a čo mi môj stroj zvláda nakúpiť za sofort na E-bay za 200 ks TDK a Fuji DDS IIII po ca aj s poštou nové zabalené s cenou priemerne okolo 80 cent na kus a máte profi digi záznam na kazetu ca.4 hodiny.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Napísať odpoveď

Návrat na "Denon"