SONY WM-FX473

Moderátori: EZ647, AdmineR

Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: SONY WM-FX473

Príspevok od používateľa janvys »

Poslední řady walkmanů již neměly takový výkon aby utáhly tyto sluchátka. Ať už se jednalo o řady 4xx, 5xx nebo 6xx. Sluchátkový zesilovač mi přijde jako trochu nepraktické řešení když jde o poslech z walkmanu. Zde bych volil samozřejmě jiná sluchátka. Jako ideál k walkmanu jsou Porty - vynikající zvuk, otevřená konstrukce, lehké, skládací a za skvělou cenu. Ve své třídě nemají konkurenci.
Zrovna je mám na uších, s dokoupenýma koženkovýma náušníkama si chrochtám a hraje mi WM-103 o kterém jsem před chvílí dopsal článek 😉
SONY ES
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: SONY WM-FX473

Príspevok od používateľa Nstar »

ja vždy keď počujem Porty tak si hovorím, že aké je to prebassované a to a tamto a po chvíli zasa si hovorím ale neni to zlé, dobré je to a to fakt hrá takto slušne, to by som nečakal a potom už si iba vychutnávam hudbu. A na ďalší krát keď ich idem počúvať znova takto si prejdem tú vtipnú procesiu. Je mnoho sluchadiel, ktoré sú lepšie, ja sám mám obľúbenú inú značku a nepoznám pre mňa lepší zvuk ale skrátka tie Koss Porta Pro sú geniálne v tom na čo sú určené a podľa mňa poskytujú ešte kúsok navyše v tom, že keď sú to jediné slúchatka tak môžu byť
Stano
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1328
Dátum registrácie: Streda, 8. Júla 2020, 22:10

Re: SONY WM-FX473

Príspevok od používateľa Stano »

Ďakujem za rady, ale som si celkom istý, že mne zvukový prejav Koss nebude sedieť.
Mne prídu príliš basové aj tie DT 990, voľakedy mi radili ísť do AKG 701, alebo Sennheiser.
Tie AKG, tiež začali kritizovať, že ich robia Číňania, ale čo sa už dnes nevyrába v Číne?
Možno skúsim aj tie koss, drahé nie sú a budú synovi, ak budem mať výhrady k zvuku.
AKG by som vyskúšal, síce v súčasnosti Čína, ale zase zlacneli a o dosť :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Walkmany"