SilverFox•NSK - nejen o hudbě

niečo stručné o sebe

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím všechny :-).
Měl bych pár dotazů - na kotoučáky a ten les.


Vytáhl jsem z komory dva magiče, co tam mám už nějaký rok odložený a prostě nad tím musím furt přemejšlet..
Je v česku, ideálně poblíž Brna, nějaký servisák kotoučáků?
A víte někdo, kolik by tak mohlo stát přegumičkování včetně výměny přítlačných kladek na jeden magič? Mám na mysli Sonety Duo, B70 a B115.

Mimo ty dva z komory tam mám ještě jednu B73, ale ta by potřebovala hlubší servis..
Té B70 funguje motor, ale zřejmě rupnula gumička, páč tónová hřídel se ani nehne a navíc už když jsem ji získal měla totálně v háji kladku, které lepila guma. A ten malý zarážeč (ta malá kovová černá sviňa, co to drží, aby to nevyklouzlo) tam taky není. Ještě nedokáže přetáčet zpět, ale tento defekt mám u více magičů.
No a ta B115 se zdá být v lepším stavu, motor jede, funguje i ten přídavný vypínač motoru, gumička taky je asi v pohodě páč nerupla, když jsem přehazoval rychlosti, ale kladka je tvrdá jak štolverk a to natolik, že když chytnu pásek, tak mezi tím prokluzuje.
Představa, že bych měl funkční B115 je pro mě dost lákavá.

No a ty Sonety Duo to je asi kapitola sama o sobě - mám tu pár kusů, kterým by (snad) stačila vyměnit jen gumička a kladka, u dalších už je bohužel stav různorodý.


---

Kazetowich: A ještě jeden dotaz na tebe, už se někdo ozval ohledně toho lesa?



Předem moc děkuji za odpovědi :-).
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa oneeeee »

je tu krtek . napíš mu SS .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

oneeeee: Moc díky za tip, právě jsem mu poslal soukromou zprávu, ale netuším kdy si ji přečte, naposledy tu byl skoro před měsícem.. Tak uvidím.
Ale děkuji :-).
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Hudební příspěvek, č. 3

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdar všeci :-) !

Tak tu pro Vás mám malou ochutnávku z připravovaného alba.
Obrázek jsem vybral, že mi přišel pro tuto skladbu ideální.
CIMG7454.JPG
CIMG7454.JPG (128.91 KiB) 4637 zobrazení




.-.

Můžu prozradit, že jde o jednu z více částí daného projektu, který ač by se mohl zdát jako kompilace, je vytvářen tak, že obsahuje a bude obsahovat vybrané skladby mixované ve znění, které nemám v plánu jinde použít. Takže ho vlastně řadím pod album.
Bohužel jak se u mě stává, projekt měl být vydaný už dávno, ale klasicky se to protáhlo..tak co už no :-? :-D


Tato skladba je v žánru Trance, ale je pomalejšího tempa než je u Trance běžné.
Původně jsem plánoval jen tak 2-3 minuty, ale nakonec z toho vylezlo minut 5.

Pokud tedy máte rádi obecně Elektronickou nebo i přímo Trancovou hudbu, tak zkuste stáhnout a poslechnout ;-).
Sice je kompresní kvalita opět záměrně nízká, ale při 128kbps to není nějak dramatický.

Nerad bych kecal, ale tipuju, že možná by tohle zrovna mohlo zaujmout Orhoreho a nebo Tesláka.


Každopádně všem předem moc děkuji za jakoukoli odezvu a případnou recenzi :-).

Přeji příjemný poslech.


PS.: v případě, že jste zmeškali předchozí části, tak níže jsou klikací odkazy:
Hudební příspěvek, č. 1
Hudební příspěvek, č. 2
Používateľov profilový obrázok
Teslák
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1335
Dátum registrácie: Štvrtok, 1. Novembra 2018, 22:43
Bydlisko: U Zubatých Žab

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa Teslák »

Člověče,že ses nechal inspirovat Arminem? Jako by mu to z gramce upadlo.
Kazeťáky: Pioneer ct-s710, ct-s910, RS-BX747
Walkmany: Panasonic RQ-NX60V ,Sony WM-FX 675, WM-FX 511, WM-DD11 .
Přehrávač optických disků : Panasonic DMP-BDT500 ,Recorder Philips Cdr785
Zesilovač: Philips Fr975
Zvukovka: CREATIVE X-FI SB1240 pro RECording
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Teslák: Ahoj, no musím se přiznat (a nevím co si teď o mě budeš myslet), já právě hudbu Armina Van Buurena moc neznám, schválně jsem teď projel nějakou jeho tvorbu, jestli něco náhodou z dřívějška neznám, ale vůbec. Jako kdysi jsem stahoval i nějaké sety a pak v internetovým rádiu občas něco poslouchal, takže se tam asi i mihnula jeho skladba, ale přímo jeho tvorbu moc neznám.
Jako co jsem koukal, tak je i DJ, kde při diskotékách hraje skladby jiných autorů a hodí i nějakou svou, takže se to pak může míchat co je jeho a co ne..

A dále je právě toto ten případ, kdy stavím hudbu ze zakoupených samplů - je to proto, že nemám prostě šanci něco takového sám vytvořit (přenést z hlavy do počítače). Ale věřím tomu, že i kdybych vlastní melodii dokázal přenést, že stejně neodolám a budu nakupovat tyto balíky, protože hudba v nich se mi líbí.
Takto vlastně dělám a mám materiály k žánrům jako EDM, House, Techno, R&B, ChillOut, Hip Hop atp.
Jediný žánr, kde používám minimum nakoupených materiálů je právě Ambient, v tom se vyřádím nejčastěji se svými vlastními nahrávkami. V poslední době ale jak už víc experimentuju, tak začínám pro některé skladby používat více koupených materiálů.


Pardon za ten román :-?.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Ahojte, měl bych na vás dotaz.

Nevíte někdo o nějakých vyřazených razítkách? Myslím nějaké úřední, číselné atp., z 80. let a starší.


Občas projíždím internet, ale když už se něco najde, tak většinou za celkem ujetou částku. A za otázku nic nedám.

Tak předem moc děkuji za odezvu :-).
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím vás.

Chci se vás zeptat, je něco, co by jste chtěli slyšet v další novoročence? Ať už by šlo o žánr nebo nějakou konrétnější věc.


Sice už mám zhruba namyšleno, co bych tam dal, ale stále jsem v tom nějak zvláštně nejistý. Pokud by ale měl někdo nějaký nápad a pokud by šel zrealizovat, tak bych to tam možná i zakomponoval.

Netvrdím, že nemám nápady, těch mám víc než hodně, ale zajímá mě váš názor.


Tak předem díky za odezvu.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa Nstar »

Neporadim ale ked chces vymyslim ti obal/ booklet, skoda ze nevydavas CD alebo MC
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Nstar: Za tvoji nabídku jsem rád a co víš, třeba toho někdy využiju ;-). Co se ale týká obalů, tak ty si dělám z vlastních fotek a podle sebe. Jsou však i projekty, kde si budu muset nechat udělat obrázek, ale kreslíře jsem už našel, takže to je asi v pohodě.
Tak do vydávání CD se nějak vůbec nehrnu, ne že bych nějaké nesbíral, ale toto není to, co by se mi líbilo - obal je hrozně malý (jen 5"), takže by to tam vůbec nevyniklo narozdíl od obalu k vinylu (kde je 12"). A co se týká zvuku, tak nechci vydávat mastery, zároveň však když už bych si nechal vylisovat CD, tak bych nerad, aby to tam bylo nahraný ve stylu "hlasitostní války", takže se raději CD straním.
Jediný kde jsem přistoupil ke kompromisu je to, že vybranou hudbu vydávám zdarma v digitálu. Tam to sice zmasteruju tak, že to splňuje požadavek hlasitostní války, ale vzhledem k tomu, že je to zdarma... Na vinyl bych však už dával nepřebuzené materiály.

Ohledně kazet.. No nevím, možná bych někdy udělal nějaký projekt co bych vydal i na kazetách, ale asi by nešlo o běžné alba a sigly. Tam je obal ale ještě menší..


Jediný s čím budu při vydávání desek (v což doufám, že se snad už co nejdřív podaří) potřebovat pomoct je to, jak v GIMPu vytvořit label, tedy etiketu desky podle určité představy co mám. V GIMPu totiž umím sotva vepsat text do obrázku..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa janvys »

Už jsem to tu kdysi dávno zmiňoval, ale když chceš vydat desku, ať už na to seženeš peníze nebo ne, co bude dál? Jak/kde ji chceš distribuovat/nabízet?
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8759
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa Kazetowich »

pači sa mi Nikolasove nadšenie - aj ta fotka oblaky s lúčmi nad cestou. Ušlo mi tu vela prispevkov ked nestiham sem nakukat pravidelne. Ani ten trance som nepocul.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Predstavenie členov fóra"