Niečo z tradičnej kuchyne : )

život nie je len o hifi ... ale aj o jedle, pití - spomínate si ešte ako chutili potraviny alebo nápoje v minulom storočí? Akú ste mali radi kozmetiku? Máte osvedčený recept?

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Niečo z tradičnej kuchyne : )

Príspevok od používateľa moniatko »

niečo ako hádanka

Čo to asi tak bude dnes k obedu? O.o :D
_20211229_141500.jpg
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Niečo z tradičnej kuchyne : )

Príspevok od používateľa Kazetowich »

nejaké hamburgery ?
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Niečo z tradičnej kuchyne : )

Príspevok od používateľa moniatko »

Veru tak. Ale nie ako tie predtým.
Skúsili sme nový recept a boli BOMBASTICKÉ!
Boli také dobré, že som ich ani hotové nestihla odfotiť =D



Dnes je tiež mleté hovädzie, ale na iný spôsob. Tipnete si? ;)
_20211230_150549.jpg






PS: Ak chcete recepty, tak pridám.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Niečo z tradičnej kuchyne : )

Príspevok od používateľa moniatko »

SUPUŠUSoup aux cheux/Kapustová polievka
Kto pozná Funesa, pozná aj film Kapustová polievka.
Ale ktorí z vás pátrali po originálnom recepte slávnej filmovej polievky? ; )

My sme si ju doma obľúbili a Nstara napadlo, že by ste možno na to boli zvedaví =D
Akurát dnes si ju varíme.

Potrebujete:
1ks ............ Biela kapusta alebo kel (optimálne množstvo je 1-1,2kg na 5l hrniec)
2ks ........... cibuľa
2-6ks ..... mrkva (v originále sú len 2ks, ale my mrkvu ľúbime, takže jej dávame viac)
pár strúčikov cesnaku
3ks .......... klinček
mal by tam ísť slepačí vývar na zaliatie, no my používame hovädzí bujón (2 kocky), keďže nemáme tak často vývar
6-10 plátkov slaniny, podľa chuti (zhruba 0,3-0,5cm ako sa vám podarí odkrojiť)
na dochutenie tymián a celé čierne korenie (alebo celé korenie 4 farieb)
4 stredne veľké zemiaky, takisto záleží na vás, ako to máte radi
táto polievka sa nesolí, keďže tam ide vývar/bujón, no to už si viete podľa svojho gusta doladiť sami ;)

Postup:
Je to trošku komplikované, tak dávajte pozor ;D
1. Kapustu si nakrájame na také časti, aby sa nám vošla do hrnca (POZOR!! nie na malé, nesmie sa uvariť!) vložíme do veľkého hrnca a zalejeme vriacou vodou. Robí sa to kvôli očiste.
2. Necháme ju vo vriacej vode 5 minút v odokrytom hrnci.
3. Po uplynutí 5 minút kapustu vyberieme do nejakej misy/na tanier a necháme vychladnúť.
4. Ak nemáte dva 5l hrnce, budete si musieť ten použitý umyť aj osušiť.
5. Kým chladne kapusta, pripravíme si cibuľu, mrkvu, cesnak + treba nakrájať slaninu.
6. Keď je kapusta ochladnutá, nakrájame ju na hrubšie pásiky.
7. Do čistého oleja dáme bohate hrnca :D ale zas aby sa to v tom neutopilo. Keď sa olej rozohreje, pridáme tam JEDNU cibuľu nakrájanú na štvrťky a všetku mrkvu nakrájanú na hrubé kolieska (asi 2-3cm).
8. Cibuľa s mrkvou sa osmahnú len krátko (1-2min) a poukladáme vrstvu kapusty (zhruba polovičné množstvo).
9. Vrstvu kapusty posypeme tymiánom, korením a hodíme tam cesnak. Na to poukladáme slaninu. Stred si necháme voľný na DRUHÚ cibuľu. Tú si dáme na polovice a do jednej polky zapichneme klinčeky (do vonkajšej strany). Tá príde do stredu medzi slaninu.
10. Zasypeme zvyškom kapusty.
11. Zalejeme horúcim vývarom alebo horúcou vodou tak, aby sa zaliala všetka kapusta, ale aby zostalo miesto aj na zemiaky.
12. Po zovretí varíme na miernom ohni 75 minút.
13. Pripravíme si zemiaky, ak sú moc veľké, dáme ich na polovicu alebo tretinu. Nie malé! Nemali by sa v polievke rozvariť.
14. Zhruba v polovici varenia pridáme zemiaky.
15. Ak varíte s bujónom, ten sa pridáva 10 min pred koncom varenia

Hotovo! Dobrú chuť =)
Existujú rôzne varianty tejto polievky, na Jutubu aj inde nájde plno receptov.
Alebo ak sa dostanete ku knihe Kapustová polievka, tam je recept na túto polievku spomenutý.
V jednej variante sa slanina nepridáva do polievky ale nakoniec sa pridá opražená na kocky do hotovej polievky (ako napr. na bryndzáky). To sme chceli už sto razy vyskúšať ale nejako sme sa k tomu nedostali =D
Každopádne myslím, že aj to stojí za pokus.


Tak a takto nejak to vyzerá (keďže ja nejem zemiaky v polievke, tak na ukážku aj Nstarova porcia :D)
IMG_4015.JPG
IMG_4015.JPG (55.98 KiB) 4415 zobrazení
IMG_4018.JPG
IMG_4018.JPG (57.38 KiB) 4415 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Niečo z tradičnej kuchyne : )

Príspevok od používateľa moniatko »

ešte jeden receptík, aby k polievke bolo aj hlavné jedlo (i keď supušu nie je klasická polievka, je dosť sýta)

Pizza Štangle s cesnakovým a cviklovým dressingom
500g ................. hladká múka
odoka .............. olivový olej (2-4PL)
kvások (buď zo sušeného droždia alebo čerstvých kvasníc) - do kvásku treba dať aj 2ČL cukru
200-400ml ... voda
1-2ČL ................ soľ
Na potretie si zarábam pretlačený/nastrúhaný cesnak v olivovom oleji (a zvyšok použijem do dressingu)

Postup:
1. Ako prvé si zohrejeme vodu (aby bola vlažná), dáme do nej 2ČL cukru a pridáme droždie alebo kvasnice.
2. Rozohrejeme si trúbu aby v nej bolo dostatočne teplo (ale nie horúco!) a necháme tam kysnúť kvások.
3. Múku si počas váženia rovno aj preosievam, nutné to však nie je.
4. Do múky pridáme olej, soľ a nakysnutý kvások.
5. Miešame a podľa potreby dolievame vodu.
Ja som si dnes naliala 400ml - z toho som použila časť na kvások, ostatné som dolievala a zostalo mi cca 100ml. Píšem to preto, lebo vodu dávam podľa potreby cesta.
6. Miesime dokým nedosiahneme mäkké nelepivé cesto. Aby sme sa rozumeli => cesto by nemalo byť mokré, ale ani tvrdé. Preto pridávame vodu i múku podľa potreby.
7. Necháme na teplom mieste vykysnúť. (napr. ako kvások)
8. Po vykysnutí cesto vyberieme a necháme si trúbu rozohrievať na 180°C
9. Pripravím si plech na ktorom budem piecť a dám naň papier na pečenie.
10. Ja nie som fajnšmeker, takže z cesta trhám kusy asi ako päsť a z tých tvarujem štangle.
11. Uložím vytvarované štangle na plech, potieram ich pripraveným olejom s cesnakom.
12. Pečiem asi 10-15min, vlastne ja to stopujem podľa farby. Keď začnú hnednúť, vyberiem ich.

Dressing:
Horespomenutý olivový olej s nastrúhaným cesnakom
1ks ......................... biely jogurt
Strúham do toho tvrdý syr podľa potreby = kým nedosiahnem požadovanú hustotu a chuť (Eidam alebo Michalovskú tehlu - ja moc syry neľúbim, iba fakt tie dobré :D)
podľa chuti ..... soľ, čierne mleté korenie, červená paprika, oregano

Postup:
1. Čo mi zostalo po potretí štanglí používam do dressingu
2. Vykydnem do toho biely jogurt (ak máte veľký - 400ml - tak polku)
3. Nastrúham dostatočné množstvo syra
4. Trošku premiešam, pridám koreniny (soľ, korenie, papriku, štipku oregana) a opäť premiešam
5. Dochucujem podľa potreby (syr, koreniny)

Hotovo! Dobrú chuť =)

Takto nejak to vyzerá hotové. Tie štangle ozaj odhadujem podľa farby. Akonáhle sa začnú takto sfarbovať, vyberám ich.
IMG_4016.JPG
IMG_4016.JPG (67.37 KiB) 4412 zobrazení


A ozaj, skoro som zabudla Nstarov cviklový dessing :D
To zmiešate strúhanú zaváranú cviklu s trochou jogurtu a dochutíte soľou podľa seba.
That's all :D
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Niečo z tradičnej kuchyne : )

Príspevok od používateľa moniatko »

Dnes z iného súdka tvorivosti.
Mala som chuť na nejaký mls. Strašne moc lúbim tie koka sušienky od opavie.... Lenže!
Je to neskutočne drahé a gramáž sa stále zmešuje (aspoň mám ten pocit - krabica veľká a obsah asi tak pätina až nie šestina tej krabice)
Tak som si povedala, že si nájdem recept a urobím si to doma.
Nečakala som nič svetaborné, no výsledok je fantastický!

Dokonca to nie je až také náročné ako som si napoprvé myslela (ani časovo ani finančne)
Jedna 180g krabička KOKA sušienok vychádza cez euro... teda až nie viac - naozaj neviem, nekupovala som to ani nepamätám. Musela som to nájsť - takže 180g stojí 1,49€
..... :lol: proste mi to nedalo, musela som :lol:
A mne vyšli 3 plechy (cca 80ks) za 1,75€ (nerátala som kakao, keďže tam idú len 3PL a mala som ho doma a ešte energie a papier na pečenie ... nebudem až taký detailista :D)
Jednoducho povedané, za pomerne krátky čas, minimálne náklady máte vynikajúcu maškrtu ku káve, čaju či k mlieku.

Tak tu je recept = )
Našla som jeden veľmi dobrý na vareche, ale predsa som ho upravila podľa svojich možností...

Suroviny:
170g ..... hladká múka
60g ...... polohrubá múka
(v recepte bolo 230g hladkej, ja som toľko nemala, preto som to zmiešala a myslím, že je to tak lepšie)
250g .... maslo
(dnes je maslo drahý luxus, čiže som kúpila najlacnejší palmarín, čo som zbadala = kópjednoťácky palmarín - mimochodom najdrahšia položka =D )
100g ...... kokos strúhaný
120g ...... cukor práškový
(mne tam padlo 150g a aj to si Nstar sťažoval, že sú málo sladké =D)
3PL ........ kakao

Postup:
1. Maslo necháme zmäknúť buď prirodzenou cestou, že ho necháme nejaké 2-3h vytiahnuté z chladničky alebo si ho nakrájame na menšie časti/kocky a zohrejete asi na 20-30 sekúnd v mikrovlnke.
!POZOR! akonáhle uvidíte, že sa rozteká, stopnite mikrovlnku, maslo má byť mäkké, nie riedke.

2. Do misy si preosejeme múku (je na vás, či použijete len jeden druh alebo ju zmiešate)

3. Ďalej pridáme k múke cukor, kokos a zmäknuté maslo.

4. Túto masu dobre vymiešame, aby sa zjednotilo.
Nebudem vám klamať, maslo spôsobuje, že sa cesto lepí a budete ho mať skôr na rukách než v mise. Na to existuje jediná rada - trpezlivosť.

5. Keď cesto javí známku, že sa zjednocuje (lepí sa do jednej kupy), trošku si ho pomúčime, aby sa toľko nelepilo a dáme ho do igelitového sáčku do chladničky.
Odporúča sa 1h, ale ide o to, aby maslo stuhlo a cesto sa lepšie formovalo na plech. Dá sa odložiť aj do druhého dňa, ono sa v chlade určite nepokazí - nemá sa čo pokaziť =)

6. Neviem ako vám, ale mne sa trúba rozohrieva dlho, takže ako prvé si ju zapnem na 180°C

7. Na plech si rozložíme papier na pečenie a z cesta si uždibkávame rovnomerné kusy, z ktorých robíme guličky.
Je na vás, či budú guličky veľké alebo malé, dôležité je, aby boli približne rovnaké, aby sa rovnomerne upiekli.
Ešte jedna poznámka - guličky sa stláčajú vidličkou, takže necháme medzi nimi rozostup aspoň 1-2cm.


8. Keď máme plech naplnený, guličky jemne postláčame vidličkou. Nie silno, ani úplne, len aby sa z nich vytvorili placky s tvarom =) **cesto sa bude lepiť na vidličku, preto som si po každej druhej placke tú vidličku "namočila" do múky**
Treba bajočkom kontrolovať, či sú stlačené všetky približne rovnako. Ani ja nie som taký génius, aby som ich utlačila všetky na chlp rovnaké, ale zas treba mať cit, aby jedna nemala 3cm a druhá 0,5cm.
Posledný plech som robila tak, že som si ich stláčala vopred na pracovnej doske a potom ukladala na plech. Ale to preto, že som to robila na jednom a keď bol horúci, cesto sa mi lepilo a rozpadalo.


9. Stlačené placky pečieme vo vyhriatej trúbe 10 až 15 min.
Prvé - veľké placky sa mi piekli 12-13 min.
Tým menším stačilo aj 10 min.
Keď začnú voňať, vytiahnite plech, jednu skúšobne prepolte a keď je v strede ešte nedorobená, vráťte to do trúby na nejaké 2 minútky.
Treba to strážiť, aby neprihoreli a neboli moc tvrdé.


Dúfam, že sa aj vám podaria chutné sušienky =)

IMG_20220520_182936.jpg
IMG_20220520_182936.jpg (59.96 KiB) 3368 zobrazení
IMG_20220520_181445.jpg
IMG_20220520_181445.jpg (73.57 KiB) 3368 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Niečo z tradičnej kuchyne : )

Príspevok od používateľa moniatko »

Dobrý podvečer želám.

Asi každý pozná vysmážaný karfiol, no pre mňa je to klasické letné jedlo.
Aj napriek tomu, že je to smažené, je to osviežujúce, trúfam si povedať aj ľahké.

Myslím, že k nemu recept netreba.
Chcela som sem však pridať recept na skvelú Hrachovú polievku, ktorú som sa prednedávnom naučila.

Suroviny:
1 konzerva ...... hrášok (400g)
1-2 ks ................ cibuľa (podľa veľkosti, ak sú pidi, tak aj 3, ak je obrovská, stačí jedna)
zelenina - ak ju ľúbite ako my, riaďte sa receptom, ak nie, dajte menej
4-6 ks .............. mrkva
2-4 ks .............. petržlen
1 ks ..................... kaleráb
soľ, čierne celé korenie, kmín - všetkého podľa chuti
Na knedlíky:
1 ks .................... vajce
1/4 ČL ............. kypriaci prášok
1 ČL .................. soľ
krupica na zahustenie

Postup:
1. Očistíme si všetku zeleninu.
2. Cibuľu nakrájame na drobno, ostatnú zeleninu na také väčšie kusy (alebo ak ľúbite na kolieska, je to na Vás)
3. Osmažíme cibuľu na oleji do sklovita, pridáme ostatnú zeleninu, ktorú tiež trošku opražíme.
4. Zalejeme vodou, pričom si necháme aspoň 3cm od kraja (na hrášok a knedlíky)
5. Pridáme aspoň lyžičku soli, č. celé korenie, kmínek a necháme zovrieť.
6. Po zovretí plameň stíšime a varíme do zmäknutia zeleniny.
7. Keď je zelenina mäkká, odšťavíme hrášok (ak máte mrazený, tak to neplatí) a pridáme ho do polievky.
8. Necháme povariť ďalších 10 minút, medzitým si pripravíme cesto na knedlíky:
8.1 Do misky si rozbijeme vajce a pridáme lyžičku soli.
8.2 Rozšľaháme, pridáme štvrť lyžičky kypriaceho prášku a opäť dobre premiešame.
8.3 Pridávame postupne krupicu, kým nedosiahneme polotuhé cesto (tzn. nemalo by sa roztekať, ale nemalo by byť ani moc tuhé ako napr. plastelína)
9. Po desiatich minútach pridávame knedlíky. Ak máte také to "sito" na výrobu halušiek, pôjde to ľahšie, ja nič také nemám, čiže pracne a pomaly vyrábam každý jeden knedlíček :D (preto to aj tak vyzerá, no chutia vynikajúco)
10. Knedlíky sa nevaria dlho, plus dôjdu aj v horúcej polievke po odstavení, čiže- keď pridáte knedlíky do polievky, varte ich 3 maximálne 5 minút, inak budú rozvarené a nebudú také dobré.
Na druhú stranu, ak to tak lúbite, pokojne ich varte aj 7 minút = )
11. Posledným krokom je dochutenie polievky, či je tam dosť soli, korenia, prípadne si to osviežte nejakou tou byľou = ))

Dobrú chuť ;)
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Niečo z tradičnej kuchyne : )

Príspevok od používateľa Kazetowich »

skusim diky
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Niečo z tradičnej kuchyne : )

Príspevok od používateľa moniatko »

Dnešný obed:
Špagety s hubovou omáčkou z čerstvých šampiónov

Potrebujeme:
  • 4-6 čerstvých šampiónov (záleží podľa veľkosti)
  • 1 väčšiu alebo 2 menšie cibule
  • 1 kocku bujónu (ja som použila hovädzí)
  • hladkú múku na zátrepku (zahustenie)
  • smotanu na varenie (pokojne môže byť aj na šľahanie, ako vám chutí)
  • koreniny:
    mletá sladká paprika, soľ, čierne mleté korenie, mleté nové korenie, rozmarín, tymián,, podľa chuti si tam môžete hodiť aj 1 celú čili papričku
  • vňať petržlenovú alebo zelerovú (tá tam môže - nemusí ísť, minule som dala, teraz som nemala)
Postup:
  • najlepšie je si všetko vopred pripraviť, teda očistíme si cibuľu, ak treba umyjeme hríby
  • cibuľu aj hríby nakrájame na drobno
  • cibuľu pražíme na rozpálenom oleji
  • keď je cibuľka sklovistá a možno aj viac opražená, stiahneme oheň na minimum (alebo na chvíľu odložíme z kola), posypeme červenou mletou paprikou aby bola dostatočne červená a pridáme hríby
  • celé to dobre premiešame a zalejeme vodou len aby boli hríby potopené
  • po štipke pridáme soľ, čierne mleté korenie, rozmarín a ak chcete aj celú čili papričku
  • premiešame, necháme zovrieť, potom stiahneme oheň na minimum a dusíme 20 minút
  • včas si nachystáme 0.5l vriacej vody
  • po 20tich minútach pridáme do omáčky bujón, opäť po štipke čierneho a nového mletého korenia, tymiánu a rozmarínu, zalejeme vriacou vodou (0.5l), premiešame a varíme ďalších 20 minút
  • nakoniec za stáleho miešania zahustíme hladkou múkou rozrobenou v studenej vode (konzistencia zátrepky by mala byť hustejšia)
  • keď sa nám omáčka dobre zahustila, pridáme smotanu podľa chuti a farby, necháme prevrieť, pričom občas premiešame aby sa nám omáčka nepripálila
  • posledným krokom je dochutenie (soľ, korenie, bylinky alebo aj rozmixovanie na krémovú omáčku)
  • môžeme si ozdobiť/dochutiť syrom, my sme mali po ruke plátkový
Dobrú chuť = )
_20220814_134706.jpg

* tento recept dostal ocenenie Najlepšia hubová omáčka akú som kedy uvarila * :D
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Niečo z tradičnej kuchyne : )

Príspevok od používateľa moniatko »

Po dlhej dobe zdieľam ďalší skvelý recept na výborné, jednoduché a pritom veľmi sýte jedlo.

Receptov na internete je neúrekom, najlepšie je vytvoriť si svoj vlastný =)
Aj preto vzniklo toto vlákno =D (pritom som nečakala, že bude mať takú "sledovanosť" :D)

Dnes som varila Šošovičný prívarok
Ja osobne mám k prívarkom taký vzťah, že sa dllllho dlho odhodlávam, než vôbec pomyslím, že by som to navarila. Vždy som si myslela, že je to jedno z najťažších jedál, ale ono celé varenie je taká alchýmia. Koho to nebaví, ten nikdy (preháňam) nedocieli výborný výsledok, s ktorým by bol spokojný. U mňa to je tak, keď sa mi nechce, ani sa mi nedarí, potom niečo zabudnem, pokazím, preženiem a je to celé zle.
Nezdá sa to, ale na varenie človek potrebuje bárs aj celý deň.
Malý predslov a teraz k receptu...

Potrebujeme:
  • 1 balenie (500g) šošovica
  • 250ml smotana na varenie alebo šľahanie
  • trochu mlieka (asi 100 max 200ml)
  • hladká múka na zátrepku (tento raz mi to vyšlo zo 4 kopčekov na vidličke)
  • koreniny:
    celé čierne korenie (5-6 guličiek),
    bobkový list (3ks),
    rasca celá (len trošku posypať - povedzme 1-2 štipky),
    soľ
    mletá červená paprika
  • 2ks stredne veľká cibuľa
  • 3 strúčiky cesnak
Postup:
  • Šošovicu opláchneme, zalejeme vodou iba kúsok nad šošovicu a necháme odmáčať asi 30 minút.
  • Keď sa napila, znova ju opláchneme a zalejeme vodou asi 1-2cm nad šošovicu
  • Pridáme koreniny, ale soľ nie! Dáme variť.
  • Po zovretí stiahneme na najslabší oheň a varíme cca pol hodinu
  • Medzitým si prichystáme zátrepku:
    do pohára (alebo niečoho, v čom sa vám dobre šľahá) si dáme múku (v mojom prípade to boli 4 kopcové vidličky), zalejeme ju smotanou, dobre rozmiešame a nakoniec pridáme trochu mlieka, opäť to premiešame.
  • Keď je šošovica mäkká, pridáme 2čl soli a zátrepku.
    Je dôležité prilievať zátrepku pomaly za stáleho miešania, aby sa nezrazila.
  • Ďalej varíme aspoň 10 minút. Občas premiešame - zátrepka lúbi prihárať.
  • Na záver si očistíme cibuľu a cesnak, cibuľu nakrájame na drobno a opražíme dosklovista na panvici, cesnak pretlačíme tiež na panvicu do cibule, ale o kúsok neskôr, aby nezhorel.
  • Orestovanú cibuľu s cesnakom poprášime červenou mletou paprikou (podľa chuti), rozmiešame a odstavíme.
  • Túto zápražku pridáme do prívarku, ochutnáme, v prípade potreby ešte dochutíme a odstavíme.
Hotovo! Dobrú chuť =)

Ako prílohu máme špekačky. Ak chcete vyskúšať, tu je tip na ich prípravu:
Musím veľmi pochváliť BERTO špekačky, sú naozaj výborné. Sú skôr mäsové, ale vynikajúce!
Špekačky som narezala freestyle (na ježka, rozdelila na polovice a narezala po krajoch).
Poukladala som ich na plech s papierom na pečenie.
Trúbu rozohrejeme na 150°C, nemusí byť úplne vyhriata, špekačky môžete vložiť do trúby aj skôr.
Pečieme asi 30 minút, treba to sledovať.

PS: ešte som zabudla spomenúť, že sa to podáva aj s chlebom, najlepšie domácim =P

Tadááá, výsledok =D Chutí to oooomnoho lepšie ako sa mi podarilo vyfotiť... :D
IMG_20221112_165706.jpg
IMG_20221112_165706.jpg (81.73 KiB) 2159 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Niečo z tradičnej kuchyne : )

Príspevok od používateľa moniatko »

Marlenka


Nie je nad to, keď vypisujem dlhé romány a pri odoslaní to celé krachne a vymaže sa mi to....
No nič, skúsim to znova.

Dnes som sa rozhodla vyskúšať tento obľúbený dezert. Nebude to síce ako originál, za pokus to však stojí. Ešte som ju nekoštovala, podľa dodržania postupu by to malo stáť 24 hodín, to u nás doma nehrozí, no do rána oddychovať môže :D

Neviem ako vy, ale mne tento zákusok príde jednoduchý - predsa len, korpus, plnka, korpus, plnka, posýpka, čokoláda. Jednoduché, nie? To sa mi len zdalo.

Na cesto potrebujeme:
  • 400g hladká múka
  • 300g práškový cukor
  • 250g maslo
  • 3 vajcia
  • 3 PL med
  • 1 ČL sóda bikarbóna
  • v prípade potreby trocha mlieka
Na plnku potrebujeme:
  • 1ks salko (397g)
  • 250g maslo
Na posýpku / mrveničku
  • zvyšky/odrezky cesta - rozmrvené
  • vlašské orechy
Postup
  • Ako prvé si nachystáme všetky suroviny, aby mali všetky izbovú teplotu (vajcia, maslo, mlieko, salko).
  • Najskôr si urobíme cesto. V mise si preosejeme múku, pridáme cukor, med, vajcia, sódu bikarbónu a zmäknuté maslo. Môžete si ho aj rozpustiť v mikrovlnke, ale nesmie byť horúce, keď ho pridávate do cesta. Ja som ho mala len zmäknuté a nakrájané ma menšie kúsky.
  • Celú zmes som mixovala mixérom, čiže výsledné cesto nebolo tuhé ale ani úplne riedke, pridala som ku koncu aj trolinka mlieka, no nebolo to treba v mojom prípade.
    Nebudem klamať, dosť som pri tom nadávala, pretože sa cesto lepilo jak ďas, nechcelo držať a než som ho dostala do chladničky tak som ho mala chuť ho asi 10x hodiť o zem
  • Hotové cesto dáme do chladničky asi na 2 hodiny stuhnúť. Medzitým si pripravíme plnku.
    Ja som bola zmierená s tým, že sa mi s tým nebude dobre robiť ani tak - ani tak, preto som to cesto vytiahla hneď ako som mala hotovú plnku.
  • Na plnku si zmäknuté maslo nakrájame na menšie kúsky a vyšľaháme - ja som šľahala, kým maslo nezačalo jemne belieť, spojilo sa do krémovejšej formy, následne som pridala salko a šľahala, kým sa zložky nespojili a objavili sa malé bublinky.
  • Vytuhnuté cesto (v mojom prípade len ochladené :D) si vytiahneme a rozdelíme na 3 alebo 4 časti.
    *Je to individuálne, podľa formy, cesta atď. Keď tvarujete cesto, musíte sa prispôsobiť plechu, na ktorom pečiete, forme, v ktorej budete (alebo podľa ktorej budete) robiť marlenku a tak. Ja som mala po ruke hranatý plech, ale vykrajovala som oblé časti, lebo som nemala nič lepšie po ruke. Ono, aj keď budete mať len 3 či 4 pláty cesta, ale bude hrubé, vždy ho môžete prekrojiť stredom a máte o polovicu viac. Mne tentokrát vyšlo 8 plátov = 8 vrstiev.
    Vyvaľkáme podľa plechu (aby bolo cesto až k okrajom) a pečieme v rozohriatej trúbe na 180°C asi 8 minút. Treba to kontrolovať. Keď cesto stmavne a začne voňať, môžete ho vytiahnuť.
  • Upečené pláty cesta odložíme a necháme vychladnúť. Potom z nich vykrajujeme požadované diely. (ako som písala v poznáme vyššie - diely/vrstvy si určujete sami, ak je cesto hrubé, prerežte ho stredom a máte dva kúsky).
  • Formovanie - prvý plát (1. vrstva) uložíme na dno, naň natrieme tenkú vrstvu polevy, na to uložíme ďalší plát (2. vrstva), jemne pritlačíme a zas potrieme polevou. Takto postupujeme až k poslednej vrstve. POZOR! Treba pamätať na to, aby vám poleva vyšla aj na vrch a boky marlenky.
  • Keď máme marlenku potretú polevou, pripravíme si posýpku/mrveničku zo zvyškov/odrezkov cesta. Ja som si kúsky pomixovala a potom zmiešala asi so štvrtinou sáčku orechov. Túto posýpku som postupne prikladala k poleve. Dávajte pozor, aby ste polevu nezotreli. Posýpku jemne pritláčajte.
  • Keď je celá marlenka ozdobená, vrch môžeme ešte posypať len mletými orechmi a ozdobiť čokoládovou polevou.
Ďakujem za trpezlivosť až sem.
A držím palce, ak sa do toho skúsite pustiť aj vy. Možno to vyzerá jednoducho, no chce to nervy až do konca :D

Dobrú chuť = )

PS: za fotky sa ospravedlňujem, občas sa proste nezadarí urobiť vábne, nastyleované fotky :D
Prílohy
IMG_20230519_195430.jpg
IMG_20230519_202627.jpg
IMG_20230519_202627.jpg (37.23 KiB) 1708 zobrazení
IMG_20230519_202726.jpg
IMG_20230519_202726.jpg (48.12 KiB) 1708 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Niečo z tradičnej kuchyne : )

Príspevok od používateľa moniatko »

Koštovka

Jasné, že to nie je ako originál, no je to lepšie než som čakala :D
Jediné, čo by som zmenila - moc som pritláčala k sebe vrstvy, stačí naozaj jemno. Plus by som to jemne vylepšila tak, že každú vrstvu plnky jemne posypať mletými orechmi - ale len tak decentne.
Niečo mi v tom chýba, ale keby si vedel každý urobiť originál marlenku doma, tak už by jej toľko nepredali =P

Za pokus to určite stálo... Než sa odvážim to zopakovať, asi počkám do ďalších narodenín :lol:
Prílohy
IMG_20230520_105832.jpg
IMG_20230520_105832.jpg (37.64 KiB) 1654 zobrazení
Napísať odpoveď

Návrat na "Nápoje, jedlo, recepty, vintage móda, kozmetika ..."