Kotucak

деки и дальше плееры - цд, грамо vintage hifi stereo

Moderátor: AdmineR

vlado.bb
metál za zásluhy
Príspevky: 342
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 15:06

Re: Kotucak

Príspevok od používateľa vlado.bb »

Lyn Stanley mam vsetky co vydala.Z dalsieho studia co mi je zvukovo blizke / GROOVE NOTE /mam Jacinthu,Vanessa Fernandez,Eden Atwood aj nejaky blues.Vsetko SACD.Potom jednovrstvove SACD Nicki Parrott vydane v Japonsku.Japonec si vybera hudobnikov aj studio /vsetko analog /,potom to zoberie do studia a podla svojho sluchu upravi.Nazory na tie nahravky su iba dve,bud to posluchaci miluju alebo zatracuju.Nic medzi tym.Ak budes mat zaujem,ozvi sa.
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Kotucak

Príspevok od používateľa jhradec »

Tak to jsi mne ohromil.
Dík za nabídku rád bych využil , ale přiznám, že na revanš toho nemám moc co nabídnout.
Udělal jsem si nějakou rekapitulaci a v současnosti nejvíc poslouchám starý jazz a swing a to převážně reeedice -> a to rozhodně není v audiofilské kvalitě. Ani když to je z originálu-> šelakových standardních desek co už mají leccos za sebou.
SACD mám asi 10 ks a většinou easy listening artificiální hudbu. Např. Carmen-fantasie s A.S.Mutter.
Z vokálního jazzu jen Manhattan transfer- Vibrate. Notoricky známá Diana Krall je na CD i když taky zní moc dobře.
BTW jak si zapůjčení představuješ? Já jsem(kupodivu :D ) z Jindřichova Hradce a přiznám, že nerad platím poštovní poplatky.Nevím, jestli funguje přeshraničně nějaká Zásilkovna a jak je to bezpečné.
vlado.bb
metál za zásluhy
Príspevky: 342
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 15:06

Re: Kotucak

Príspevok od používateľa vlado.bb »

Nepotrebujem nieco na revans.Chcem iba pomnoct ak mas zaujem.Mam aj swing Dick Hymam /CD /od Reference Recording /2CD /.Poplatky by nemali byt ziadne,iba postovne.
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Kotucak

Príspevok od používateľa jhradec »

Díky - SZ
vlado.bb
metál za zásluhy
Príspevky: 342
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 15:06

Re: Kotucak

Príspevok od používateľa vlado.bb »

Neprisla mi sprava
Napísať odpoveď

Návrat na "Decky, kotúčáky, gramofóny, CD a iné prehrávače"