Wolframové žárovky

Moderátor: AdmineR

jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1016
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Wolframové žárovky

Príspevok od používateľa jhradec »

Vzhledem k nevyužití nabízím všechny tyhle rarity ke koupi. Itronů je 12, ty projektory jsou 4 a měřidlo ( mám k němu i dokumentaci) je jen jedno. Byl by zájem ?
PS. Omlouvám se za nekvalitu fotek zvláště ty segmisegmentové žárovky- když nesvítí není nic vidět a když sítí- dopadne to - viz výše. Okem (a lupou) jsou vidět spirálky vinutých vláken.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Wolframové žárovky

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

jhradec napísal: Štvrtok, 27. Januára 2022, 11:00 Vzhledem k nevyužití nabízím všechny tyhle rarity ke koupi. Itronů je 12, ty projektory jsou 4 a měřidlo ( mám k němu i dokumentaci) je jen jedno. Byl by zájem ?
PS. Omlouvám se za nekvalitu fotek zvláště ty segmisegmentové žárovky- když nesvítí není nic vidět a když sítí- dopadne to - viz výše. Okem (a lupou) jsou vidět spirálky vinutých vláken.
Ahoj, promiň, že jsem se dříve neozval.
I když ses tu neukázal od června (a já od května), tak pokud to čteš, tak bych o to co nabízíš měl zájem, určitě o ty projekční číslovky, ale kdyžtak se ozvi dopředu, abych mohl nasbírat peníze.

Předem děkuji za případnou zprávu a promiň, že jsem se neozval dřív.
S pozdravem, Nikolas.
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1016
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Wolframové žárovky

Príspevok od používateľa jhradec »

Nojo, byl jsem dlouho pryč.
Itrony jsou prodaný.
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1016
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Wolframové žárovky

Príspevok od používateľa jhradec »

Byl by zájem i o ty "doutnavkové věci" - dekatrony digitrony?
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Wolframové žárovky

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

jhradec napísal: Utorok, 1. Novembra 2022, 11:40 Byl by zájem i o ty "doutnavkové věci" - dekatrony digitrony?
Aha, tak se moc omlouvám, že jsem tě s tím prodejem zdržel. Jsi na mě čekal a já se tu pak neukázal :-| ..
Tak alespoň ty doutnavky a jiné bych vzal.

Promiň, že se tak hloupě ptám, když už jsi mi to vysvětloval, ale četl jsem si to znovu celé..asi jsem na tyhle věci prostě nějak dutý.. Ten číslicový projektor je taky mezi tím již prodaným?

Předem díky za zprávu a případnou trpělivost se mnou.
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1016
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Wolframové žárovky

Príspevok od používateľa jhradec »

Není- 4 projektory s dvanácti žárovkami každý pořád mám. Momentálně přemýšlím o jejich použití.
Takže když si je je vezmeš zachráníš mne :D .
Dekatrony a digitrony zkusím nafotit aby bylo jasné o co jde. Stav- jsou všechno nové- nikdy nepoužité. Když máš takový zájem o doutnavky - co takhle stabilizační provedení ( vypadají jako heptalové elektronky- například) ??
BTW mám nové itrony do videí.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Wolframové žárovky

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

jhradec: Ahoj, moc díky za zprávu. Aha, počkat ty máš až 4 projektory? Fuha to je pěkný.
No musím se přiznat, že já osobně momentálně netuším, k čemu bych je využil, ale prostě se mi z nějakého důvodu líbí. Minimálně už jako pěkné artikly do sbírky.

Budu ti asi připadat jako hlupák, ale upřímně vůbec netuším co všechno máš. Ještě horší to u mě bude s případným zapojením. Tak asi bude lepší, když to jako předtím nafotíš s nějakým popisem. Za to ti předem moc děkuji.

Tak doutnavky mám rád, nevím ani proč, ale to mnohdy mihotavé světýlko ve vypínačích na chodbách se mi vždy líbilo a občas jsem se u nich zastavil a chvilku je pozoroval. Teď už však takové vypínače nikde nejsou, protože je nahradily buď nové vypínače bez doutnavek nebo se přímo zrušily vlivem instalace světel s pohybovým čidlem :-? ..
Bohužel sehnat si takové vypínače s doutnavkami se mi nedaří, nikoho asi nenapadne je prodávat na bazaru. To nemluvím o pár inzerátech, které tam čučí už několik let vlivem těžce překupnických cen..
Napísať odpoveď

Návrat na "Kúpim"