Záruka doručenia do vianoc hahahaaaaa

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2657
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Záruka doručenia do vianoc hahahaaaaa

Príspevok od používateľa AdmineR »

Tak som objednal z velkeho obchodu posledné 2 darčeky pred vianocami - dňa 18.12. s tým, že mali "záruku doručenia do vianoc" s velkou rezervou - do 22.12.
Mall ešte v nedeľu 19.teho písal mejl, že balík prevzal kurier.
21 prišla sms, že balík by mal dorazit nasedujuci den - teda 22.
22 prišla sms že balík bohužial mešká ... Potom už nič.
Balík dorazil 28.12... A nikto nič. Žiadna omluva, odškodné, mejl. Nič! Jebali psy Parcel service !!!!!!
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2657
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Záruka doručenia do vianoc hahahaaaaa

Príspevok od používateľa AdmineR »

A myslíte si že na mall som sa mal s kým spojiť ohladom reklamácie? Veľký konský. Takže budúce vianoce z vysoka ignorujem podobné zmrdifirmy ako alza, mall a spol. Jebem na ne a kupujem len u malých.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Záruka doručenia do vianoc hahahaaaaa

Príspevok od používateľa oneeeee »

všetky darčeky mi prišli z číny do štedrého dňa . bolo ich 6 . posledný prišiel vo štvrtok .
ale datart ma vytočil a nay ma dorazil. sú to smradi .
trochu to rozpíšem .
v pláne bol mať v domácnosti telací vízor , alebo debilizátor , odborne televízor 8K .
v datarte bol za 1900 na alze za 2000 € . rozhodol som sa pre datart , predajňa je v meste. vo štvrtok poobede som si ho zaistil . išiel vyplatiť a . . . karta nepustila . dohodol som sa že v piatok to prídem vyplatiť . peniaze som si ešte v ten deň vybral z banky . pri pokladni mi povedali , že utorok majú rozvoz a že aby som bol doma . vravím , že chcem v sobotu pozerať fodbal . noooo , že ak si zaistím odvoz tak v piatok na obed už bude v predajni . dohodnuté . ukecal som syna , má fiat kombi že to tam musíme natisnuť . v piatok som prišiel do predajne , vybral prachy a predavačovi vravím , že som si prišiel vyplatiť LG 8k nanocell . pozeral na mňa ako jebnutý . že tu nieje a že príde v sobotu , asi. tak som sa zvrtol na päte a vravím mu , že ruším objednávku . po ceste sme sa zastavili v nay . aj tam som ho chel hneď vyplatiť , ale odpoveď predavača ma vytočila . ... no viete musíme napísať do levíc či ho tam majú zabalený , alebo rozbalený a kedy ho pošlú . pýtal si môj email a tel číslo . vravím načo je mu moj email a číslo . však stačí zavolať a vybaviť to . odpoveď bola , že oni si píšu . tak som mu povedal , že nech si teda píšu a z predajne ma syn išiel zavieť domov . po ceste sme sa zatavili v planeu a tam bol lg oled za 1366 € rozbalený . že ak si ho zoberem , že ho zabalia a dá mi zľavu len ak si predĺžim záruku na 5 rokov . do auta sa zmestil asi tak že už bol opretý o opierky . no zľava bola . mínus 70 € a na kartu planeo syn dostal 40 bodov , to je 40 € .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2657
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Záruka doručenia do vianoc hahahaaaaa

Príspevok od používateľa AdmineR »

Už ani zákazníka si nevážia
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"