Hudba pro VintageHiFi.sk na audio-testy

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Hudba pro VintageHiFi.sk na audio-testy

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Teslák napísal: Nedeľa, 19. Februára 2023, 21:44 Foxi,je mi v podstatě jedno,jakou muziku nabídneš. Co bude,to bude. Vůbec se k vůli mne nehoň do vývrtky_. Až to bude,tak to bude. Ale těším se na to.
Ahoj, jen ti chci předběžně říct, že jak jsem právě zjistil, tak materiály jsou poněkud nešťastně vytvořené, takže to možná bude znít dost kostrbatě, ale budu se snažit s tím pohrát - no bude to jen demo verze, plnohodnotnou udělám až budu mít víc dostupných materiálů.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Hudba pro VintageHiFi.sk na audio-testy

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Teslák napísal: Nedeľa, 19. Februára 2023, 14:13 Huráá,už se těším. Až to celé zhotovíš ,tak si piš, že tvé referenční skladby použiji a zde zveřejním výsledky.
Kandidát na testy se připravuje ,taky pomaloučku.. Bude to Pioneer CT-S710 a mnoho OP Ampů.
Ahoj :-).
Nevím proč jsem použil zrovna citaci tohoto příspěvku (vzhledem k tomu jak začíná), ale už je to tak :-D.

Až tu budeš, tak koukni sem ;-).
viewtopic.php?p=43759#p43759
A klidně buď kritický.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"