Fórum

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2857
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Fórum

Príspevok od používateľa AdmineR »

Hlavne s tym jedlom opatrne starčok, už nie sme najmladší
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Fórum

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Tak prudič opět zavítal mezi vás :lol:. Promiňte, že tu zase píšu a opět s nějakou chybou (proto ta úvodní věta :roll: ).

zvalo, jednak Ti chci poděkovat za opravu, nějak jsem to poděkování zameškal, a omluvit se, že jsem s tím přišel hned prudit. Asi by sis toho pak sám všiml, no moje nedočkavost v příspěvcích někdy bývá dost výrazná a pak to tak dopadne, že Ti nedám klid ani na Štedrý den :shifty: ..


No ale píšu i proto, že jsem si před pár týdny všiml, že při psaní SS, tedy Soukromé zprávy nelze přidávat přílohy větší jak 1MB a navíc je i tam zákaz jiných formátů souborů. Teď jsem to raději kontroloval znovu a stále mi to háže: "zip je nepovolená prípona.".

Buď jsem si toho dřív nevšiml nebo to zřejmě vzniklo, když jsi před pár měsíci dělal tu rekonfiguraci serveru.
Já vím, přílohy v SS se asi téměř nevyužívají, no semtam se je hodí mít.


Určitě to tedy neber prosím jako urgenci, ale jak budeš mít čas, tak na to prosím mrkni.
Možná tuto pravomoc má i AdmineR nebo EZ647, ale to upřímně netuším, tak pardon, že zase zaměstnávám Tebe :roll: .

A předem moc děkuji za Tvou ochotu.
Používateľov profilový obrázok
zvalo
Site Admin
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Pondelok, 10. Septembra 2018, 09:50
Bydlisko: serverovňa v suteréne

Re: Fórum

Príspevok od používateľa zvalo »

silverfox: Ahoj, v podstate je to starosť administrátorov, ako si nastavia možnosti príloh. Každopádne archívne súbory neboli povolené pre SS, už by to malo ísť. Taktiež prílohy sú povolené na veľkosť 25 MB, takže ma prekvapuje, že ti neodoslalo prílohu väčšiu ako 1MB - vieš toto potvrdiť?
UN🗲IX - Highway to shell
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Fórum

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

zvalo: Ahoj, jo tak, no mě vždy mate to, jak moc rozdílné pravomoce máš Ty oproti Romanovi a Erikovi - tedy co ještě zvládnou oni a kdy už musíš zasáhnout sám.

Tak to je mi trapný, promiň za mou chybu. Kdyby to bylo povolený jen na 1MB, tak by mi to vlastně v půlce zdechlo a napsalo tu chybu 413, mě to po načítání souboru ale vyhodilo jen nepovolenou příponu..
Na projev té 413 jsem zapomněl a přidal jsem to k chybě, za to se omlouvám.

Teď jsem tedy zkusil v SS nahrát přílohu v ZIPu o velikosti myslim 5.5MB a fungovalo to.


Moc Ti děkuji za ochotu a omlouvám se za svou chybu :shifty:.
Používateľov profilový obrázok
zvalo
Site Admin
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Pondelok, 10. Septembra 2018, 09:50
Bydlisko: serverovňa v suteréne

Re: Fórum

Príspevok od používateľa zvalo »

Za málo. A nemáš sa za čo ospravedlňovať, v pohode ;)
UN🗲IX - Highway to shell
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Fórum

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím vás.
Při mých mnohdy extrémně dlouhých příspěvcích jsem si všiml problému s povoleným množstvím kolobků. No všiml..ono mě to spíš nasí*á, když to vyhodí chybovou hlášku, ale aspoň to třeba neuvede, kolik jich musím odmazat :-D.
Jená se o tuto chybovou hlášku:
"Vaša správa obsahuje príliš mnoho emotikonov, maximum je 15."


Upřímně, opět netuším kdo by to dokázal upravit a jak moc by to ovlivnilo chod fóra, zda je to nějak zásadní (opravdu upřímně), ale pokud by to šlo, tak mohl by se počet zvýšit aspoň na 25 kolobků na příspěvek?

Pokud ne, tak v pohodě, jen mě to nějak nedalo se nezeptat.



Předem moc děkuji za odezvu a přeji všem pěkný den ;-).
S pozdravem, Nikolas.


:lo
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2857
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Fórum

Príspevok od používateľa AdmineR »

nazdar Nikolas, tak odpoviem.
Dá sa to zmeniť, len či to potom nebude prekolobkované? ...
15 na prispevok neni dosť ?
;) ;) ;) :( :D 8-) :? :shock: :P :mrgreen: :geek: :| :arrow: :twisted: :ugeek:
Používateľov profilový obrázok
zvalo
Site Admin
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Pondelok, 10. Septembra 2018, 09:50
Bydlisko: serverovňa v suteréne

Re: Fórum

Príspevok od používateľa zvalo »

Nemôžte spať vy dvaja??? Písať tak skoro ráno :?:
Počet emoji/smajlíkov/kloboučkov je možné meniť podľa ľubovôle administrátorov. To obmedzenie je kôli tomu, aby to tu nevyzeralo ako v cirkuse, ale aby si príspevky držali nejaké dekórum ;)
UN🗲IX - Highway to shell
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2857
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Fórum

Príspevok od používateľa AdmineR »

ja som sa zobudil lebo som uz stary clovek a ako je znamo, stary luda nemozu spat :lol:
A pamatam si fora spred par rokov, kde bolo asi neobmedzene kolobkov a bol tym zamoreny cely casopriestor v komentaroch.
A myslim že tu bolo pred časom max 5 kolobkov na prispevok aj tolko fotiek a sme to zvýšili na 15 obe.
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2315
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Fórum

Príspevok od používateľa orhore »

Omezení lze řešit externími "kolobky", ale pak se může zase narazit na omezení počtu obrázků na jeden příspěvek. Teda aspoň těch, které nejsou nahrány přímo do fóra (externí odkaz). Bych řekl, že to mě v minulosti více omezovalo, ale teď už tady tolik "nesypu" obrázky :) , tak je to jedno.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Fórum

Príspevok od používateľa Kazetowich »

myslím že momentálne je limit 10 (nie 15) obrázkov na príspevok
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Fórum

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Ahojte :-),
no takhle, ono jde o to, že když píšu svoje romány, tak tam je to znát jako značný nedostatek a upřímně jsem si zatím nevšiml, že by tu někdo spamoval velkým množstvím kolobků - snad jen jednou v začátku fóra, kdy se tu registrovalo pár chytráků, kteří tu začali zakládat spamové anglicky psané vlákna, to si pamatuji i já, protože jsem na to zrovna natrefil (a možná jsem si to i uložil :-D).

Když kouknete na tyto odkazy, tak pochopíte - píšu kouknout, ne číst :-D, tohle by zvládl jen Nstar (pokud to tu čteš, tak tě zdravím ;-) )
viewtopic.php?p=43698#p43698
viewtopic.php?p=46238#p46238
viewtopic.php?p=45336#p45336


Ale prosím, rozhodně vás nikoho nechci do ničeho nutit, jen jsem nad tím přemýšlel jestli by to šlo zvýšit, když se s těmito problémy při psaní setkávám. Já nejsem kolobkový maniak, ale někdy potřebuji vyjádřit vlivem svého stylu psaní, že třeba něco myslím s nadsázkou, ironií nebo že to prostě má být vtipný - nebýt to tam, tak některé moje věty by vyzněly i jako nadávání, s čím jsem se už taky setkal, že to tak bylo pochopeno.. Tady je tedy nedostatek ksichtíků k vyjádření některých emocí, které potřebuji, ale s tím nechci prudit, protože chápu, že by to byla dost náročná práce - opravdu.



zvalo: Tak já zrovna psal než jsem šel spat, mám to holt trochu víc otočený :-D.
Rozumím Ti, právě i na to jsem bral ohled, když jsem to psal. No ale zeptat jsem se musel :-).



orhore, Kazetowich: No pokud se nic nezměnilo, tak z mé zkušenosti vím, že to fungovalo s maximálním množstvím na příspěvek takhle:
-20 odkazů
-10 přiložených souborů
-no a 15 kolobků

Jenže Erik jakožto admin tu ve svých příspěvcích pravidelně vkládal libovolné množství obrázků i v době, kdy já mohl nahrát maximálně 10, čemuž nerozuměl ani on, když jsme se o tom bavili. No pak se mi to zvedlo, čehož si opravdu cením a rád bych to zachoval :roll: , ale nevím co se stalo, že mi to jde. Ale jak píšu, jsem moc rád, protože zrovna u toho posledního odkazu na opravu kazet (viz výše) bych s pouhými 10 obrázky ale že vůbec nevystačil.

Jestli za to může fakt, že mě spolu s moniatkem před pár lety dali pravomoc Moderátora, tak to pak chápu, ale je to divný, protože právě v kolonce Moderátorů není nikdo..
Viz tu :
memberlist.php?mode=team


Hm, jen doufám, že když jsem tu zmínil své výhody, tak o ně nepřijdu :shifty: ..
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"