Virtual Vintage Player aka Aimp+skiny

Moderátori: EZ647, AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 657
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Virtual Vintage Player aka Aimp+skiny

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Som skor nahodny zberatel retro audio techniky cakajuci co sa kde pritrafi nahodou nez niekto co by po tom cielene siel a bol ochotny za to dat tisice ako niektory tu :mrgreen:. Pred par dnami som dokoncoval notebook na darovanie ties pre fanusika audia a nejak ma napadlo zeby som mu tam mohol nahodit aj nejaky prehravac audio suborov. Teda nie zeby windows nemal svoje defaultne plus moj oblubeny media player classic z k-lite codec pack ktory vyzera ako z windows 98, chcelo to ale nieco viac cool. Napadlo ma preto ci moj naj mp3 player xmplay ma nejaky cool hifi skyn a ukazalo sa ze moc nie.

Media player classic 2023
media player classic.PNG
media player classic.PNG (38.11 KiB) 700 zobrazení
Xmplay
xmplay.PNG
xmplay.PNG (125.92 KiB) 700 zobrazení
Rozhodol som sa preto skusit hladat dalej nieco zaujmave, pvy som nasiel isty Xion player, ten mal vela skinov ale take schopne retro boli len dva, kazetka a ghetto blaster:
ghetto_xiom.PNG
ghetto_xiom.PNG (797.36 KiB) 700 zobrazení
kazeta_xiom.PNG
kazeta_xiom.PNG (93.55 KiB) 700 zobrazení
Bolo to lepsie, hlavne preto ze radio ma skoro vsetky tlacitka plne funkcne a da tak s nim trosku hrat. Skoro som to nechal tak ale potom som si povedal ze skusim este treti krat vyplavat na sire more internetov a oplatilo sa, nasiel som svaty gral retro skinov, mne trosku znami z minulosti AIMP. Vyzera ze komunita okolo neho je myslenkou cool retro skinov posadnuta podobne ako ja a tak ich vyrobili desiatky. Mnohe maju moznost menit niektore prvky, napriklad kazetku za inu, pripadne VU metre, zapinat zobrazenie repro ci equalizeru atd. Postahoval som preto vsetky skini co vyzerali ako retro audio a pridal som aj plugin na prehravanie z youtube a vysledok sem davam na stiahnutie, ide o free software. Skinov je viac ako 100 takze si asi vyberie kazdy, davam screenshoty niektorych na ukazku. :ugeek:
8.PNG
8.PNG (1.2 MiB) 700 zobrazení
7.PNG
7.PNG (619.33 KiB) 700 zobrazení
6.PNG
6.PNG (405.64 KiB) 700 zobrazení
5.PNG
5.PNG (903.07 KiB) 700 zobrazení
4.PNG
4.PNG (737.84 KiB) 700 zobrazení
3.PNG
3.PNG (334.26 KiB) 700 zobrazení
2.PNG
1.PNG
1.PNG (207.02 KiB) 700 zobrazení
9.PNG
9.PNG (1.17 MiB) 700 zobrazení
10.PNG
10.PNG (912.08 KiB) 700 zobrazení
AIMP+skiny-x64.ZIP
Napísať odpoveď

Návrat na "PC, komponenty, notebooky, SW a pod."