Tesla mc902 za 1500 kč

Toto nám tu chýbalo, tak sme to dávali do Nezaradeného - odteraz to patrí sem.

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Tesla mc902 za 1500 kč

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Prílohy
Screenshot_20230712_225708_com.android.chrome.jpg
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
rado
mazák
Príspevky: 126
Dátum registrácie: Streda, 27. Novembra 2019, 22:38

Re: Tesla mc902 za 1500 kč

Príspevok od používateľa rado »

Náš prvý CD prehrávač! CD bolo pri prehrávaní nasvietené zhora zelenou LED a bolo pekne vidno ako rotuje. Tuším jediný stroj, kde som videl možnosť preskakovať aj indexy v rámci jedného tracku. Nespomínam si už úplne presne, ale zdá sa mi, že sa dokonca dalo podľa indexov aj "programovať" - teda naklikať nielen ktoré skladby má prehrať (v akom poradí) ale aj špecifické indexy. Bolo to také techniké, nízkoúrovňové, nie zjednodušené rozhranie.

Ranné CD, ktoré sme mali, mávali krátku 1-2s pauzu medzi skladbami označenú ako index 0, a potom keď nabehla skladba bol to už index 1. Čo si matne spomínam, jediné z našich CD, ktoré indexy reálne využívali, boli antológie The Beatles. Napr. tam boli ako jeden track 3 "takes" jednej skladby, a dalo sa medzi nimi skákať cez index.

Ku koncu už mechanika čítala zle a preskakovala. Čistilo sa to, dokonca neviem či sa v rámci jedného servisu nemenila celá mechanika. Neviem už kde skončil, nahradil ho minisystém Sony FH-B177, z ktorého mi už tiež zostali len trojpásmové bedničky.
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Tesla mc902 za 1500 kč

Príspevok od používateľa jhradec »

Ta Philipsova mechanika je geniální. Je ještě z dob než se to výrobci naučili šidit.
Taky je nesmrtelná,-> jestli opravář měnil mechaniku- IMHO bývalo lepší vyměnit opraváře.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tipy na dobrý nákup, novinky, články, zaujímavosti - nové"