Superlux HD681 vs Lewitz HP9800

наушники винтаж vintage hifi stereo headphones

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Superlux HD681 vs Lewitz HP9800

Príspevok od používateľa peterKE »

Ja mam zase skusenosti s modelom HD681, ktory aj na stranke rtings.com, bol po zvukovej stranke vychvaleny v triede neutral sound. A fakt, cuduj sa svete mali super, priam ukazkovo vykreslene stredove pasmo, prirodzeny bas, ( mne niekedy chybal vrchny, ten uderny bas ) niekde bolo vykreslene mensie telo ( klavir, basa, kopak ) vysky v niektorych pripadoch mne nevyhovovali. Hlavne ked si clovek chce pridat hlas pri oblubenej hudbe tam to niekedy bolo ukricane a prilis svetle/cinkotave. Ono na ukor bohatych detailov a prirodzenosti nieco muselo utrpiet. Ale za cenu 20e, za ktore mi domov prisli, som lepsi zvuk v zivote nepocul. Fakt klobuk dole. Predajna cena sluchadiel je odzrkadlena na pouzitych materialoch a komforte. Vyzorovo podobny model Lewitz HP9800 ma zase iny clen rodiny tak som si ich vypocul tiez. Zvuk je cisty, prirodzeny, vzdusny, slusny priestor ale nie hlboky. Bas je tu slabsi ako HD681 a vysky este viac ucinkane, dost to rusi lebo vysledny dojem to kazi. Je to neutralny zvuk s velmi svetlym nadychom. Velmi podobny zvuku HD681 ale s este mensim basom. Mne proste nevyhovuju. V com ale tieto sluchadla vynikaju je komfort. Su lahucke na svoju velkost, maju makucke a pohodlne nausniky, aj na dlhsi posluch. Zhotovenie je ako pri drahych znackach, plus odpojitelny kabel. Bolo by zaujimave mat HD681 v tomto tele.
Sansui 331 klub czechoslovakia
Napísať odpoveď

Návrat na "Sluchátka"