Náhrada oranžových polypropylénových kondenzátorů

(väčšie stolové stroje)

Moderátori: EZ647, AdmineR

Paulus
priekopník pioneer
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Utorok, 17. Októbra 2023, 23:19

Re: Náhrada oranžových polypropylénových kondenzátorů

Príspevok od používateľa Paulus »

orhore napísal: Streda, 14. Februára 2024, 10:34 Mausel.eu je zástupce Mousera pro střední a východní Evropu. Výhoda je akorát v ceně dopravy, jinak doručení trvá déle. Pokud jak píšeš jsi překročil limit kdy je doprava zdarma, tak veškeré výhody padají. Navíc pokud bys u nich chtěl nakoupit součástky od Analog Devices, tak ti nic neprodají. Jedině přímo u Mousera jak jsi to udělal ty.
Orhore ak by si nieco potreboval a nemohol zohnať od Analog Devices,tak mi napiš skusim sa popytat v SK zastupeni AD.
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2329
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Náhrada oranžových polypropylénových kondenzátorů

Príspevok od používateľa orhore »

Paulus díky, ale nebude třeba. Výrobky od AD jdou normálně objednat a koupit přímu u Mousera. Takže je to v pohodě ;)
Paulus
priekopník pioneer
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Utorok, 17. Októbra 2023, 23:19

Re: Náhrada oranžových polypropylénových kondenzátorů

Príspevok od používateľa Paulus »

OK ;) ...nemam to tam daleko a obcas ked je nejaka kusovka da sa usetrit na postovnom.Aj Farnell nieco maval,ale uz som dlho nic nekupoval a po brexite tam bol chaos dost podrazili... neviem ako teraz.
Z Digikey si neobjednaval ?...lakalo ma to,ale cital som par negativnych skusenosti kupujucich z CZ tak som to vzdal.
Ak je tu na fore niekto kto objednaval z Digikey napiste ake mate skusenosti.
FixYourAudio
metál za zásluhy
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Štvrtok, 7. Marca 2019, 12:20

Re: Náhrada oranžových polypropylénových kondenzátorů

Príspevok od používateľa FixYourAudio »

Objednávam prakticky výlučne z Digikey a mám len najlepšie skúsenosti. Balíček je tu za 2 dní z USA
Paulus
priekopník pioneer
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Utorok, 17. Októbra 2023, 23:19

Re: Náhrada oranžových polypropylénových kondenzátorů

Príspevok od používateľa Paulus »

Marian ty ale asi objednavas na firmu...mas pridelene VAT ID( IC DPH) EORI.
Zrejme ked objednavas suciastky zadas IC DPH a zvolis dopravu UPS DDP(Duty and customs paid by DigiKey) a suciastky by ti mali prist domov o clo a DPH by sa mal postarat Digikey a malo by to byt uz zahrnute v cene suciastok...ak nie oprav ma.
Ako je to ale v pripade ze chcem objednat ako sukromna osoba...nemam VAT ID ktore pozaduju a ak ho nezadam,alebo zadam neplatne tak tam uvadzaju ze zakaznik zaplati DPH v case dodania...coz je jasne bez DPH mi to nepredaju plus asi este zrejme clo a manipulacny poplatok UPSke...tymto "papierovackam" sa chcem vyhnut.
Moja predstava bola ze sa zaregistrujem na digikey.sk objednam suciastky v hodnote nad 50EUR vtedy je doprava zdarma zvolim dopravu UPS DDP...digikey mi posle fakturu v ktorej uz bude zahrnute clo a DPH ja zaplatim a o 2-3 dni mam suciastky bez dalsich doplatkov a starosti doma...
Ak mi niekto potvrdi ze to takto funguje aj pri sukromnej osobe bolo by to super...

Inak co sa tyka problemov s Digikey vychadzal som na zaklade tejto diskusie,tam mal problemy aj platca DPH
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=95943
Napísať odpoveď

Návrat na "Decky a RTR"