Miro Žbirka, Modrý album

Moderátori: EZ647, AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1960
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Miro Žbirka, Modrý album

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Jéé,na odfotených booklet som spoznal z osobnej skúsenosti stojany na mikrofony Philips a naše Tesla-s tými dvojitými klbmi na oske,na inej procesory ART,Behringer a vzácny preamp na vokal mic studio M-audio,dodnes robený a s lampovým preampom vstupnej úrovne,sranda,dlho som osobne tieto gerety dodnes nevidel,a vyrastal som na tom.
Viac menej pri tvorbe tohto albumu sme s Mirom v kontakte neboli,skôr čo ale z toho hrávali live koncerty tak s kamošmi čo mal za sebou pri živej produkcii ako klávesák Maťko Hanzel,gitarista Henry Toth,na bicích potom alternovali Emilo Frátrik alebo Teo Schovay,na Base koľkokrát už nežijúci rodinný priateľ Fedor FECI Frešo alebo jeho žiak a syn,tiež Fedor.
Pánboh spolu naveky z pár z týchto menovaných na veky vekúce.Až mi slzička vnikla do oka čo sme sa spolu narobili a odohrali koncertov,aj v iných zostavách ako pre Mirka-bavil ma jeho jednoduchý anglický humor,srandu s jeho nezabudnuteľnými poznámkami k tomu pre všetkých naokolo,rád si doberal ľudí okolo seba-mňa nazval tiež noťasom so zubami ako noty na buben a sluchom netopíra,pochvala,že ohol sa bradu máš jak od číňanka zo starého opičieho kráľovstva.Neviem kde to bral...
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3005
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Miro Žbirka, Modrý album

Príspevok od používateľa AdmineR »

:D ohol sa bradu máš jak od číňanka zo starého opičieho kráľovstva. :lol: pripominal mi krstného. S tým tiež keď telefonujem a opytam sa čo robí, povie "češem si vlasy" - je plešatý :lol:
Dano, proste bol si pri tom, ako sa varili dejiny Slovenskej popmusic. To je vec ..
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1960
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Miro Žbirka, Modrý album

Príspevok od používateľa daniel00421 »

ANO :D :D :D
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Napísať odpoveď

Návrat na "Prednahraté (originálne) kazety podľa vydavateľstiev"