Kto by pomohol ?

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Kto by pomohol ?

Príspevok od používateľa jhradec »

Nechuť k testovacím signálům je zde zřejmá. Ono by to ale mělo fungovat jinak. Dojmy a zkušenosti tu máme v množství více, než malém už teď.
Pokud by byl k digitálnímu záznamu z kazety k dispozici taky digitální originál ( kompilace signálů ) mohl by každý zájemce natáhnout oba soubory do Foobaru a jejich přepínáním by měl k dispozici monitorování ( přepínání SOURCE- TAPE).
Aby to fungovalo perfektně, je to třeba ještě poladit . IMHO by to za to stálo. A bylo by po dojmologii. 8-) 8-)
Petr
metál za zásluhy
Príspevky: 215
Dátum registrácie: Sobota, 30. Decembra 2023, 10:18

Re: Kto by pomohol ?

Príspevok od používateľa Petr »

jhradec napísal: Sobota, 2. Marca 2024, 21:07 ...Určitě víte, že na každé highendové výstavě se ve všech expozicích hraje stejná muzika (Diana Krall například) ...
Tak to jsem se zasmál. Můj kamarád neustále vylepšuje svoji aparaturu a zakládá si na tom, aby ty komponenty byly highendové (podle recenzí). Hifi je prostě podřadná kategorie. A teď to nejlepší - poslouchal hlavně tvrdé věci, hodně death metalu. Po sestavení highend aparatury zjistil, že metal na tom hraje na h..., tak co teď poslouchá? Přece Dianu Krall :D :D :D
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Kto by pomohol ?

Príspevok od používateľa jhradec »

To není nic špatného, mám D.K. taky rád 8-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"