Umenie na kazetách

винтаж кассеты для магнитофона, ртр, 8трак ... vintage hifi stereo

Moderátori: EZ647, AdmineR

Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Umenie na kazetách

Príspevok od používateľa moniatko »

Zase po čase opäť ja, nech nám to tu nezanikne prachom =P
*možno sa vám bude zdať, že som to už niekde dávala, áno, ale je to príhodnejšie tuná*

Rozhodla som sa použiť jednu z BASF Performance Lion King.
A zrovna som aj našla príhodnú hudbu k tomu =D teda, jeden z albumov má podobné farby ako kazeta, tak som to využila =)
IMG_3908.JPG
IMG_3908.JPG (109.33 KiB) 567 zobrazení
IMG_3910.jpg
IMG_3910.jpg (111.63 KiB) 567 zobrazení
*A ešte taká pikoška*
Potom, čo som si nahrala túto kazetu, išla som ju rovno očúvať na walkmane.
Možno divné, ale v danej situácii to dávalo zmysel z dvoch dôvodov
1) bola som zvedavá ako to bude hrať na Sony WM
2) Nstar očúval zrovna to, čo ja neznášam :D
vtipné a príhodné, že sa o tom zrovna Nstar včera zmieňoval, ja to akurát čítam a tak to sem ešte pripojím
Nstar napísal: Piatok, 1. Októbra 2021, 09:57 My máme trochu odlišný štýl muziky, ona má rada beastie boys ja zasa spicegirls a tak som si tam nahral svoje.

No a teraz k veci:
Vypočula som ju celú, perfektný zvuk, skvelá hudba. Potom si vravím, načo mám ešte chuť, tak som do WM hodila červenú UR (my jej tak hovoríme, inak je to UR z '98) a ja kukám, čo to s tým je? mi spomalil walkman alebo tá kazeta je napitchu? hralo to neostro, akoby to bolo vo vedľajšej miestnosti a ešte sa mi to zdalo spomalené oproti BASFke.
Po celej strane sa ma Nstar pýta "a prepla si si z chrome na normal?" :lol: tam bol pes zakopaný a ja som sa na sebe kosila, že ma to nenapadlo, ale spomalené sa mi to zdalo furt.... Len ono po techne som si pustila niečo kľudnejšie tak aj tým to môže byť.
Ale BASF má zvuk jak britva, to sa musí nechať. Samozrejme takú kvalitu od základnej UR nečakám, ale bol to šok, no čo vám poviem =D
Napísať odpoveď

Návrat na "Kazety, pásy, CD, MD, DCC, 8 tracky a iné nenahraté média"