daniel00421

niečo stručné o sebe

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: daniel00421

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Tak ak to niekoho zaujíma,čuč nižšie odkaz na túto reláciu,je to moja mladosť,v podstate všetci učinkujúci sú dodnes mojimi kamarátmi do posledného aj s moderátorom,odkaz ak to niekoho zaujíma:
https://www.youtube.com/watch?v=dQeIO58elFw
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Úraz z pádu

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Som tu dlhšie nebol,prepáčte.
Som doma ležiak,ľavá noha v gipse v oblasti chodidla-nesmiem na ňu našliapnuť,pravá narazené koleno.
Utrpel som minulý týždeň pred sviatkami v piatok pád z 2 metrov brány,blbec som si pribuchol bránu a preliezal ju,a strepal som sa na beton nečakane a...
Som v podstate ležiak v posteli,nič ma nebaví aspoň toto forum čo po zanedbanej dobe postupne čo mi trocha dvíha náladu lustrujem a čítam mnoho príspevkov.
Diagnóza:pravé koleno narazené ale horšie...ľavé chodidlo nefunkčné,prasknutá pätová kosť a posunutý členok.
Vo štvrtok idem prevozom na rozborku a kontrolu na traumatologiu čo ďalej,vraj hrozí aj operácia a klinovanie chodidla,fajn že ?Ja BLBÉC
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3003
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: daniel00421

Príspevok od používateľa AdmineR »

auuuuuu - zle sa to aj číta :o
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10273
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: daniel00421

Príspevok od používateľa EZ647 »

Ja by som chcel povzbudiť, ale keď si predstavím naše zdravotníctvo, tak mám z toho traumu vyslovene nie len strach tam ísť, ale totálnu paranoju a stres.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: daniel00421

Príspevok od používateľa daniel00421 »

EZ647 napísal: Nedeľa, 7. Apríla 2024, 14:44 Ja by som chcel povzbudiť, ale keď si predstavím naše zdravotníctvo, tak mám z toho traumu vyslovene nie len strach tam ísť, ale totálnu paranoju a stres.
Ja som na urgentnom prijme strávil na vozíku v čakárni a to novej nemocnice Bory v Blave od 13-22,00 hod.
Majú nedostatok personálu,a doktori chodia aj operovať a keď tak potom sa venujú pacientom,šialené,jeden chirurg mi hovorí,ja už som tu 20 hodín na nohách,odoperovaných 5 zákrokov,prepáčte za čakanie,ono asi po 3 hod mi urobili rentgen,potom čakal ďalšie hoďky na posudok až ma večer vzali na CT,vyhodnotili a noha išla do gipsu,domov som sa dostal okolo polnoci,čo som si musel sám objednávať opäť prevoz domov do postele,ide o vzdialenosť 45 km ku mne.
Uvidim ako si vybavím na štvrtok prevoz,ma musia doma z postele naložiť,vraj u svojej obvodnej ale tá o ničom nevie,nemá podklady,nemám sa ako ku nej dostaviť a dať jej aspoň správu z nemocnice,uvidím či telefonom sa k niečomu dopracujem.
Ani na barlách sa neudržím doma na toaletu a do chladničky na jedlo sa dopravujem na pravej nohe obutý,na ľavej na kolene podložená druhá otvorená teniska a odrazom jednej nohy sa premiestňujem.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10273
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: daniel00421

Príspevok od používateľa EZ647 »

Ja som mal dva krát potrhané väzy v kolenách, síce to asi nebolo tak vážne, ale tie prvé dni a týždne boli skoro podobné. Ale nečakal som tak dlho nikdy. No už to sú roky.
Operáciami sa mi síce vyhrážali, ale nakoniec nič, ale kolená už nie sú ako predtým, musím dávať pozor, aj tak občas nečakane vyskočia.
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2330
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: daniel00421

Príspevok od používateľa orhore »

Tak to je extrémně nepříjemné co se ti stalo. Kolikrát si člověk řekne, musím být opatrný, a stejně k tomu dojde. Daniel, nevím jak u vás, ale u nás fungují normálně sanitky pro neurgentní převoz pacientů. Mělo by se dát objednat. Zkus se podívat na net. Přeji brzké uzdravení.
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: daniel00421

Príspevok od používateľa jhradec »

Nojo chvilka a člověk se přizabije. Stejně - při přelézání vlastní brány se přizabil i R. Messner- známý horolezec- profesionál.

Tak ať seTi to pěkně zhojí.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3650
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: daniel00421

Príspevok od používateľa Nstar »

Daniel, to bolí aj čítať. Želám nech sa dobre a rýchlo hojí.
Používateľov profilový obrázok
stiglitz
mazák
Príspevky: 80
Dátum registrácie: Sobota, 30. Marca 2024, 21:03

Re: daniel00421

Príspevok od používateľa stiglitz »

Ano, já jsem po operaci kýly, odvezli mě do špitálu i z něj - dopravní zdravotnická služba. Jsem z Frýdlantu v Čechách, a byl jsem na operaci ve Vrchlabí. Orhore má pravdu.
Sbírám staré krámy. Soustavy nedokážu navrhnout, ani měřit. Neumím nic opravit a seřídit (občas ale taky). Jenom si dělám radost. A to je všechno.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: daniel00421

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Jasné aj u nás sú prepravné,ale ak chcete previezť bez platby na učet poisťovne tak všetci chcú žiadanku od lekára,tam sa ja nedostanem fizycky pre ňu,vlastne ani môj obvoďák nevie čo je so mnou,nemám ako doručiť podklady o ošetrení a správu,som odkázaný na seba,je prevoz ale spoplatnený bez žiadanky,hotovosť u seba nemám,platba u mňa možná len kartou alebo mobilom.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3003
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: daniel00421

Príspevok od používateľa AdmineR »

a tu je ďalšií argument pre hotovosť (som zástancom)
Napísať odpoveď

Návrat na "Predstavenie členov fóra"