Koss Porta Pro Wireless

наушники винтаж vintage hifi stereo headphones

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
pepst
metál za zásluhy
Príspevky: 305
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:35

Koss Porta Pro Wireless

Príspevok od používateľa pepst »

Len veľmi v skratke, na recenziu v 32° C teplotách nemám náladu. :D

Pôvodné drôtové Porty Pro mám osobne rád, používam tri páry asi 12 rokov. Hrajú mierne svojsky, ale na pomery danej cenovej hladiny bezkonkurenčne. Hrajú príjemne, mierne prebasovane a sú toleratné aj k menej kvalitným nahrávkam či zdrojom signálu (Spotify a pod.). Dobrá správa je, že bezdrôtová verzia je na tom zvukovo rovnako a z môjho pohľadu veľmi praktická a pohodlná konštrukcia sa taktiež vôbec nezmenila.

Za súčasnú cenu cca. 70 € na trhu asi nič lepšie nie je, ak nepotrebujete zvukovú izoláciu či aktívne potláčenie vonkajšieho hluku a neprekáža vám veľmi technický vzhľad.
Škoda, že na slúchadlá sa nevzťahuje doživotná záruka, ale vhľadom k aktívnej elektronike a akumulátoru je to pochopiteľné. Je super, že v balení je veľmi praktické tvrdé puzdro - o životnosť sa pri jeho používaní rozhodne nebojím.
IMG_20190627_141124.jpg
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Koss Porta Pro Wireless

Príspevok od používateľa janvys »

Drátové používám už roky taktéž k max spokojenosti, anu jsem nevěděl že je bezdratová verze. V životě jsem ještě nikdy bezdrátová sluchátka neměl, vždy jsem se bál nějakých ztrát při přenosu. Ale je čas to vyzkoušet, tak si je pořídím. V těch sluchátkách je baterie nebo visí někde na kabelu? Nechápu kam by se vešla
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
pepst
metál za zásluhy
Príspevky: 305
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:35

Re: Koss Porta Pro Wireless

Príspevok od používateľa pepst »

Visí na kábli - dá sa to vidieť aj na obrázku na obale. Jeden "výrastok" je batéria, druhý obsahuje ovládacie prvky.
Vyskúšal som viacero slúchadiel v tejto cene, ale skoro vždy bol zvuk katastrofálny a pri čestných vynimkách (modely Sony strednej triedy) mi vadila veľkosť. Tieto hrajú našťastie úplne rovnako ako káblové Porty Pro a sú veľmi praktické.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sluchátka"