Siouxsie & The Banshees

alebo čo počúvate, objavili ste, máte radi

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
pepst
metál za zásluhy
Príspevky: 305
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:35

Siouxsie & The Banshees

Príspevok od používateľa pepst »

Od týchto by som tu mohol dať celú tvorbu, nemá jediné slabé miesto. Spolu s The Beatles a Kraftwerk moja najobľúbenejšia skupina vôbec.
Dnes mi v hlave celý deň hrali skladby z predposledného albumu, fantastické skladby Ghost in You a Drifter. Album Superstition sa mi kvôli miernej popovejšej produkcii a zvuku páči z celej tvorby asi najmenej, ale tieto dve skladby sú paradoxne jedny z osobne najobľúbenejších.


Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Siouxsie & The Banshees

Príspevok od používateľa janvys »

Hmm moje nota. Nejraději mám sice první desky ale ostatní jsou také skvêlé, např.1987 Tinderbox..
Jedna z mála kapel od které mám všechny alba plus nějaké rarity.
Severin měl největší zásluhu na jejich soundu, a to především v prvních letech. A nejenom zde, jako producent i v dalších projektech. Na jednu stranu škoda že nezůstal nastálo R.Smith ale je plně pochopitelné, že dva tak velké projekty by asi nikdo nedal táhnout zároveň.
Pro začínající posluchače bych doporučil źivák Nocturne, tuším z roku 1983
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Siouxsie & The Banshees

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Plne súhlasím a PALEC NAHORUUU...
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
pepst
metál za zásluhy
Príspevky: 305
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:35

Re: Siouxsie & The Banshees

Príspevok od používateľa pepst »

janvys napísal: Štvrtok, 22. Augusta 2019, 02:08 Hmm moje nota. Nejraději mám sice první desky ale ostatní jsou také skvêlé, např.1987 Tinderbox..
Jedna z mála kapel od které mám všechny alba plus nějaké rarity.
Severin měl největší zásluhu na jejich soundu, a to především v prvních letech. A nejenom zde, jako producent i v dalších projektech. Na jednu stranu škoda že nezůstal nastálo R.Smith ale je plně pochopitelné, že dva tak velké projekty by asi nikdo nedal táhnout zároveň.
Pro začínající posluchače bych doporučil źivák Nocturne, tuším z roku 1983
Ja mám rád všetko, ale najradšej asi Juju, A Kiss in the Dreamhouse, Tinderbox a Peepshow.
Severin nahral aj niekoľko skvelých sólových albumov, či skôr temných soundtrackov k rôznym obskúrnym filmom.
Netrpezlivo čakám na dlho sľubované vydanie videoklipov a legendárneho koncertu v Kolíne (1981) na DVD/bluray. Už začínam pochybovať, že sa toho dočkám.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tipy na dobrú muziku"