Československý kazetový projekt 2020

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Československý kazetový projekt 2020

Príspevok od používateľa moniatko »

moniatko napísal: Pondelok, 20. Januára 2020, 17:57 Ale nemusíš mi to opisovať, to ja viacmenej "nahlas" uvažujem. Podľa mňa by stačilo vypustiť do éteru 1-2 kazetky a nech už ľudia rozhodnú či tam niečo nahrajú alebo si len vypočujú... - ďalšia simple úvaha, netreba brať vážne.
A ešte jedna úvaha - mohla by jedna kazeta putovať najprv po Slovensku a potom do Česka a druhá naopak. To by bol pekná cesta.
A nemusia byť obe u jedného človeka. Môžu skončiť u posledného človeka čo ich bude mať a on sa rozhodne či si vezme zodpovednosť to sem všetko spísať a pofotit (aby sme aj my ostatní vedeli) alebo pošle niekomu, kto to urobí radšej.


Ale asi chápem čo si ty myslel Fox. Ale aj tak nerozumiem :lol:
Ako raz povedal fajsbúk - IT IS ONE
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Československý kazetový projekt 2020

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

moniatko: Hm, no jak říkám, taky se obávám toho, že když by se mělo něco rozběhnout, tak je ticho, ale uvidíme, třeba se to otočí.
Však v pohodě, nemusíš se zapojit, zatím jsou tu jen dva zájemci, i to je lepší než nic.


No, já to tu už popsal několikrát a jen bych se stále pořád opisoval, zkus třeba přečíst jen tento příspěvek a snad pochopíš:
https://www.vintagehifi.sk/viewtopic.ph ... =12#p23472

I když je to dlouhý, tak nesmíš se čtením spěchat, jinak ti něco ujde a pak je to zas v neznámu.


Původně jsem myslel, že by se tu zapojilo třeba 15 lidí, vybral bych ze své sbírky třeba 20 kazet pro putování (každý by na každou kazetu nahrál po jedné skladbě). Pak by někteří měli zájem i o druhou část, tu s mojí hudbou - těm bych nahrál vlastní hudbu sestavenou s nimi a tu kazetu by si pak nechali - dárek, něco na památku no.
Dělám v mnoha žánrech, tak myslím, že by ta moje hudba někoho zaujala, ale nikomu ji nevnucuji.


No a tento balík/krabice by postupně putovala po zájemcích jak ze SR, tak ČR - mít dva balíky by bylo už moc drahý.



Už nevím jak jinak to napsat, aby to bylo srozumitelný :-?.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Československý kazetový projekt 2020

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Vážení přátelé a hlavně iwwo111 a Hasterman,

musím se Vám všem omluvit, že tento plánovaný projekt se letos už nerozběhne.

I kdyby se mi to podařilo připravit a třeba ještě v prosinci rozjet, tak díky současným praktikám (a pomalu i stannému právu) nevím, jestli by se třeba balík nezasekával mezi třídícími centry a nebo se nestalo, že by se pak vracel. To myslím hlavně ze zkušenosti, kdy balík mají doručit, ale vykašlou se na to a ani nedají lístek o tom, že je uložen na poště (a to i přesto, že jsem celý den doma).


Všem se Vám velice omlouvám, že jsem některé navnadil a pak nezrealizoval. Tento projekt však neukončuji, jen se odkládá zatím na dobu neurčitou.


Jako náhradu za odložení se pokusím vymyslet nějakou alternativní věc.



Přeji Vám všem pevné fyzické i psychické zdraví.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10171
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Československý kazetový projekt 2020

Príspevok od používateľa EZ647 »

bude treba počkať až sa to ukľudní
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Československý kazetový projekt 2020

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

EZ647: To jo, jen mám pocit, že tato situace se nemůže uklidnit, vzhedem k tomu, jak celosvětová tahle reklama je :-|.
No ale do tohoto vlákna si tento balast nechci cpát :-?.


Tento projekt bych rád rozjel, tak uvidíme, kdy a jak se to zlepší.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"