SilverFox•NSK - Ostatní

sem môžte prispievať svojimi pokladmi - pochváliť sa čo máte doma a čo vás potešilo objaviť a získať

Moderátori: EZ647, AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

EZ647: Tak dobře, budu na tebe myslet a když tam bude, tak vezmu :-).

Aha, to mi už skoro vypadlo :-). Ono mám u tebe ještě i audiokazety.. A ty u mě taky nějakou tu kazetu, na kterou si díky nemožnosti spustit Skyp asi nevzpomenu (že já vůl si to nenapsal) a ještě ty LP Enigmy (no a samozřejmě ten nekonečný dluh :-? ).
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10171
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa EZ647 »

Stále môžeš prejsť na discord a posielať fotky pohodlne a bez špehovania Microsoftom :P
Mimo to, nafotil si toľko tých Maxell HGX že sa jedna navyše snáď nájde aj bez návštevy obchodu že? :P
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

EZ647: Já vím, ale registrace na Discordu mi neukáže historii konverzace na Skypu, kde se řešilo to, co u mě máš za kazety.. Ale vzhledem k tomu co máš ty bych se toho zpětně dokázal snad dopátrat, páč já zrovna nemám takový výběr.. Pokavaď se nepletu, tak si chtěl tuším tu ACME MS400, které mám dvě verze a to ještě nově zatavené, pak ten původně tajný dárek krátkých Emgetonek, pak ty Brownie a to bylo možná vše, ale fakt nevím.. Hm, možná ještě tu jednu čistící co jsem kupoval s tou hromadou CD..

Nojo, to by ale zas špehoval ten tvůrce, dokud by i to nezkoupil Microsoft..


No, jako svým způsobem to pravda je, jenže jsem jich koupil symbolických 13 a nerad bych z toho bral, ale jako kdyby to tam nebylo, tak co už.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10171
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa EZ647 »

Preto treba začať s tým krámom skôr než to niekto kúpi :P
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

EZ647: Jasný a pak se jen stresovat s čekáním, kdy to taky doprasí nebo to pohltí MS či Googl :lol:.. Ono, abych nakonec nezkusil rozhejbat znovu to ICQ - jediný co se mi moc nelíbí, že i už ten je dodrbaný (tedy vzhledově myslim, z toho co jsem viděl v práci). Já totiž znám jako poslední, verzi 7.5 (duben 2011), kterou jsem používal než mi jednoho dne odešla - asi zablokovali přístup ke starším verzím. Jedinou otázkou je, zda tam mám furt účet nebo je po delší neaktivitě mažou..ale pokud ho tam nemám, tak se tam už znova registrovat asi nebudu.


No a dnes jsem tedy byl v obchodě, tak jsem ti vzal jednu tu VHS. Raději jsem ale vzal dohromady 3 kusy v případě, že by se ještě někdo objevil se zájmem. Kdyby ne, nevadí :-).
Takže aktuálně jsou zatím ještě volné dvě:
Nově koupené prázdné VHS (odkaz na příspěvek)
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10171
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa EZ647 »

Mne už ICQ nefunguje, takže tak.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

SilverFox•NSK - Kotouč kazetového pásku

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím všechny,
tak bych toto vlákno malinko oživil něčím, čím jsem si konečně udělal radost.

Už několik let jsem to odkládal, jednou mi utekla i skvělá nabídka, ale letos jsem se k tomu konečně odhodlal a koupil to.
Vzal jsem dva kotouče nového kazetového pásku, který se používá v plničkách audiokazet. Dva proto, že jeden chci mít v celku do sbírky a ten druhý bych třeba načnul na naplnění nějakých kazet.
Má se jednat o velice kvalitní čínský pásek značky SKMK z jejichž polevy se prý řeže i indonéský Panarec. Jde o typ C-90 s pěknou délkou 3700m. Mohl jsem vzít i RTM FOX pro C-60, ale ten byl o něco dražší.

No a přibral jsem i 5 kousků 13cm cívek s lehce použitým páskem LGR-50, bohužel nový LGR-40 už byl vyprodaný.


A zde je tedy pár fotek :-). Jen prosím omluvte nekvalitu snímků, nefunguje mi blesk.
.
CIMG9977 – kopie.JPG
CIMG9977 – kopie.JPG (151.61 KiB) 5638 zobrazení
CIMG9980 – kopie.JPG
CIMG9980 – kopie.JPG (134.96 KiB) 5638 zobrazení
CIMG9981 – kopie.JPG
CIMG9981 – kopie.JPG (129.85 KiB) 5638 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10171
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa EZ647 »

kvalitný a čínsky v jednej vete no neviem, je to obyčajná SKC páska, ktorá môže mať mnoho podôb, ja sa najbližšie budem venovať testom a nahrávkam celej rady SKC GX a LX čo mám doma, aby som dokázal alebo vyvrátil aká je rôznorodosť pásky v každej šarži alebo roku, jo a SKC je SKM Limited ak by náhodou niekto niečo... (Sunkyong Magnetic Limited)
https://ez647.sk/cc/skc_i/b/skc_gx6090z.jpg
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa Nstar »

ale je to zaujímavé, som nevedel, že sa niečo také ešte predáva. Ideš nahrávať vlastné albumy na kazety?
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

EZ647: No, taky mi to spojení čínský a kvalitní přišlo divný, ale takto mi to bylo řečeno a protože zatím s tímto páskem nemám žádnou zkušenost, tak nemůžu soudit. Ale až to tu doma dám dokupy, zapnu zase Dual, tak vyhrábnu nějakou prázdnou kazetu a navinu tam tento pásek a otestuju.
Taky mě už napadlo, že v případě zájmu bych to mohl navinout do prázdné kazety komukoli na fóru - přeci jen 3.7km je hodně matrošu :-D. Jediný co nezaručím je kvalita pásky (páč jsem ji ještě netestoval) a množství, protože navinout to do kazety můžu leda ručně. Ale to byl jen takový blikanec nápad..
Jinak bohužel neuším ani ročník této pásky, takže právě těžko posuzovat i z tvých testů.



Nstar: No počítám, že ta firma toho bude mít pořádný zásoby, když navíjí kazety, já od nich jen koupil náplň, abych něco takového vůbec viděl jak to vypadá a měl pěkný kousek do sbírky :-).
Jediný co by neprodali je BASF AT-18? (teď netuším jestli je to ten typ nebo se pletu), jde totiž o Chromku. Ale musím říct, že takový kotouč BASF Chromky by mě dost zajímal, hlavně pokud by typicky voněl, to by bylo lepší něž nějaká vonná svíčka :-D.

Jaj, to bych musel mít ještě dostatek prázdných kazet a těch zrovna moc nemám. Ale nevyvracím tím možnost vydávání nějaké své hudby na kazetách. Pár plánů už mám ;-).
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa oneeeee »

A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10171
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa EZ647 »

Silverfox: Čínske SKC vždy trpeli poruchami, výpadkami a nestabilitou zvuku výrazne viac než staršie Kórejské verzie, ako príklad test Fuji DRI Made in China
viewtopic.php?p=36789#p36789
Napísať odpoveď

Návrat na "Naše poklady"