SilverFox•NSK - Ostatní

sem môžte prispievať svojimi pokladmi - pochváliť sa čo máte doma a čo vás potešilo objaviť a získať

Moderátori: EZ647, AdmineR

Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa orhore »

SilverFox - uspořádání čtvrtstopého záznamu prostě je dané. Není to výmysl Tesly, ale to určitě víš. Protiběžný záznam není slyšet, ale musí být kvalitně nastavená výška hlav. Zradou byla mazací hlava. Krom správné výšky se musely obě stopy zapojit v protifázi vůči sobě. Bohužel někdy ve výrobě na to zapomněli, zapojili ji se shodnou fází a při stereo záznamu to pak umazovalo výšky v protiběžné stopě 3-2. Běžný uživatel nemohl pak přijít na to v čem je problém.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa Nstar »

by ma zaujímalo čo na tom pásku je z 22. 8. 1968, mohol by si napísať trochu k tomu až bude chuť
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: Já vím, jen jsem měl potřebu si na to divný uspořádání trochu postěžovat. No upřímně netuším kdo toto uspořádání vytvořil, ale že Tesla ne, to vím :-).
Hm, tak mě se to stávalo na B73, kterou už roky jako páskáč nepoužívám, protože potřebuje seřídit tah navíjecí cívky - zřejmě je hodně silný, protože to má tendenci vytahovat pásek nad kladku a tím ho začne vyžvejkávat. Když jsem ale používal studiové pásky, tak zřejmě díky silnějšímu pásku se to už nedělo. Ale štve mě to, páč je jinak ten kotoučák jako novej, možná mu jen vyměnit řemeny, protože při rozjetí motoru to prohvizduje než se to roztočí.

Hm, tak tohle jsem netušil. Ono jak se v té technice nevyznám, tak by mě toto ani nenapadlo.


---

Nstar: A mě se ten datum zdál nějak divnej, ale když jsem to včera psal, tak jsem byl už dost unavenej z práce.. Oni k nám přijeli z 20. na 21.08.1968, já to jen omylem posunul o den, takže ten pásek co mám je nahraný dne 21.08.1968. Netuším jestli ten záznam co tomu předcházel byl ze samého dne, ale ta povídka co tam mám byla pořádně zarušená - šumy, hvízdání, praskání jako když přelaďuješ stanice.. Jen mě mrzí, že nemám těch pásků z toho dne víc, na druhou stranu by mě ale nikdy nenapadlo, že budu mít byť i jediný pásek.
Si vzpomínám, když jsem si to vloni pustil, tak mi to vysílání bylo těmi řečmi nějak podezřelé, tak jsem trochu přetáčel zpět a najednou se ozvala jiná variace těch známých slov "Poloucháte jediné legální vysílání Československého rozhlasu" a já jsem nemohl uvěřit, že mám opravdu pásek s tímto obsahem. Tak jsem to přetočil na začátek a celý jsem si ho naráz poslechl :-).
Používateľov profilový obrázok
Teslák
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1335
Dátum registrácie: Štvrtok, 1. Novembra 2018, 22:43
Bydlisko: U Zubatých Žab

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa Teslák »

Nikolasi,vidím,že máš dost dobré skvosty.Já slyšet takový záznam,zase by mě mrazilo v zádech. Asi bych ho chtěl taky někdy slyšet.
Kazeťáky: Pioneer ct-s710, ct-s910, RS-BX747
Walkmany: Panasonic RQ-NX60V ,Sony WM-FX 675, WM-FX 511, WM-DD11 .
Přehrávač optických disků : Panasonic DMP-BDT500 ,Recorder Philips Cdr785
Zesilovač: Philips Fr975
Zvukovka: CREATIVE X-FI SB1240 pro RECording
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Teslák: Jo, tak zrovna tento záznam je pro mě poklad, i když teda nezobrazuje zrovna pozitivní atmosféru, chápu že to v některých místech republiky bylo dost těžké, což bylo ostatně znát i v záznamu z Prahy, kde ve vysílání byla slyšet střelba - když přejdeš v záznamu na čas 13:00 a necháš ho mluvit, tak za chvíli ta střelba bude slyšet
Toto je záznam mezi 07:40 - 08:00 hodinou.

Oni to mají zveřejněné na celé stránce s více záznamy (viz odkazy níže), já si teda všechny nahrávky uložil, i kvůli poslechu v klidu a přes svůj oblíbený program. A že je na to potřeba klid a čas, všechny nahrávky mají totiž 5hodin a 10minut.

https://1968.rozhlas.cz/poslechnete-si- ... no-7571144
https://1968.rozhlas.cz/poslechnete-si- ... -a-7571330


Aha tak, no pokud jsi tohle zažil tak to chápu. Když si vezmu jak lidi tehdy ten rozhlas poslouchali a přitom nahrávali, tak díky jejich nahrávce není těžký si tu atmosféru představit. Navíc když tehdy bylo jediným informačním prostředkem rádio a pevná linka, kterou navíc neměl doma každý.

No pokud se mi někdy podaří získat plně funkční kotoučák (pro tyto pásky asi ideálně B3), tak bych to mohl zdigitalizovat a udělat ti kopii.
Často ale přemýšlím i nad tím, že mít funkční nějaký další magič a mít nějaký vhodný program, tak bych mohl v domluvený čas s případnými zájemci dělat něco jako soukromé vysílání, kde bych vždy vzal nějaký pásek a pustil ho. V případě, že by ten program uměl přenášet zvuk kvalitně, tak by to hezky navodilo tu atmosféru dřívějších časů :-).
Kdysi jsem totiž toto párkrát dělal se známým přes ICQ a později Skyp a bylo to zajímavý i zábavný. Jenže po čase ten Skyp byl "vylepšen" a s ním i přenos zvuku, který zřejmě dost snížil kbps a zvuk degradoval ještě i přečišťováním a filtrací, takže přenášená hudba byla k nepoznání. Toto vylepšení pohřbilo snahu o další přehrávání..
Používateľov profilový obrázok
Teslák
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1335
Dátum registrácie: Štvrtok, 1. Novembra 2018, 22:43
Bydlisko: U Zubatých Žab

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa Teslák »

Ahoj,nezažil,to mě ještě táta čůral po plotech.
Mě tato atmosféra,ještě ji slyšet,učarovává,protože ti lidé zažívali velký strach,a mít autentický záznam.... Uff.
Zajímavé je,že na pozadí je slyšet jiný záznam,stejně charakteristický,aspoň mě se zdá,jak z archívu rozhlasu,tak ten tvůj první odkaz přímo se zvukem.
Perfekt.. Tvé práci patří potlesk. (Přinejmenším)
Kazeťáky: Pioneer ct-s710, ct-s910, RS-BX747
Walkmany: Panasonic RQ-NX60V ,Sony WM-FX 675, WM-FX 511, WM-DD11 .
Přehrávač optických disků : Panasonic DMP-BDT500 ,Recorder Philips Cdr785
Zesilovač: Philips Fr975
Zvukovka: CREATIVE X-FI SB1240 pro RECording
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Teslák: Aha tak, to se omlouvám, že jsem ti přidal roky navíc.. Ono já si z té věty "Já slyšet takový záznam,zase by mě mrazilo v zádech." myslel, že jsi to zažil a ten záznam by ti oživil vzpomínky.

Jo tak takhle to mám asi stejně, proto i nerad mažu původní záznamy i když jde třeba o hudbu (pokud je dobře nahraná), protože je tam slyšet prostě ten nádech minulosti. Víc mě zaujmou i záznamy z rozhlasu (třeba různé zprávy, aktuality atp), protože to je něco co se asi nezachovává ani v archívech a pokud, tak je nulová šance, aby se do archívu dostal nějaký fanda a začal ty tuny pásků digitalizovat a zveřejňovat.
Jako sám ještě nevím co všechno na těch páscích, které jsem nasbíral, vlastně mám (o audiokazetách ani nemluvím). Představ si, že ti domů chodí balíky s 10-30 cívkama (případně 20-80 kazetama) a další měsíc zase, pak je třeba půl roku klid a potom zase se podaří něco sehnat, jenže se nedostaneš k plnohodnotnému poslechu celých cívek či kazet ani během toho půlročního klidu.. Takže to pak dopadne jako třeba s páskem se záznamem z 21.08.1968, který jsem tu měl asi 3 roky a netušil co je na něm až do loňského roku.

Jo, když jsem si ty záznamy postahoval a přehrával, tak jsem si těch fragmentů taky všiml. Jedná se totiž o záznam z druhé strany pásku. V jednom záznamu je pak slyšet ten samý ruch střelby jen slabě a v reverzu (pozpátku).
Předpokládám, že to bylo nahrané na Sonetu či Sonetu Duo na 50µ pásky buď Agfa Wolfen nebo studiové BASFky a druhá část záznamů už zřejmě na 35µ pásky - tedy pokud budu brát tu možnost, že všechny záznamy získal Český rozhlas z jednoho zdroje a přehrával to na jednom magiči. První záznamy totiž mají špatnou kvalitu zřejmě způsobenou nedostatečným přiléháním pásku k hlavám magnetofonu - což se stane, když 50µ pásek chcete přehrát třeba na B4, která je dělaná už na měkké pásky (třeba Emgeton, Basf, Maxell, Orwo atp).
Navíc délky záznamů mají vesměs 17-21 minut, což odpovídá právě rychlosti 9 a tlustým (50µ) páskům od Agfa Wolfen prodávaných v oněch Supraphon krabičkách.

Pokud jsi tu větu na konci myslel tak, že ten záznam je můj, tak tě asi zklamu, toto je odkaz na web Českého rozhlasu :-|.
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1016
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa jhradec »

Vrátil bych se k té páskové technice. Postupně jsem měl zástupce všech řad TESLAstrojů. Od MGK 10 po B113. U všech bylo nějaké slabé místo, které kazilo dojem.takové DoDo - dodělej doma. A navíc kvalita provedení trvale se snižující. Zlaté B4! A nástup B70/90- hotová katastrofa.
No a pak jsem měl toho poláka - tedy licenční M 2405. Ten mne vyděsil. Na mechanice se nedalo moc nastavit. Postupem doby se ukázalo, že to jaksi nebylo potřeba- kromě rázových spojek co byly z výroby natvrdo jela mechanika jako hodinky řadu let. Pásková dráha je sice jen dvouhlavá, ale bez prolamovacích kolíků. Jednomotorový stroj ale utáhl i čisticí filcy co se nasazovaly před dráhu.
Takže mínusy: 1) univerzální hlava - polská katastrofa vyměnit za ANP 948 nebo alespoň ANP 935.
2) Přehrávací korekce společná pro obě rychlosti je blíže profesionální - nesleduje normu DIN. S tím se nechá žít. 3) Složitý přepínač a mizerné letováni - třeba dodělat.
4) není blokované mazání - pokud jsem omylem vypnul rychlý chod klávesou REC - poškodil se zápis - blokování jsem si dodělal.
5) odstup se nastavuje kompenzací magnetického pole (takové anténky) - blbý princip zvlášť pokud stroj nestojí na místě. To jsem bohužel nevyřešil.

Přesto bych doporučoval zprovoznit a dodělat z celé Tvojí sbírky právě tohle - pokud teda potřebuješ spolehlivý čtvrtstopý stroj. Pravdou je, že i já jsem z poláka přešel na REVOXa v mém případě G36 -> to je fakt jiná liga .
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

jhradec: Sakryš, tak to ti i závidím, i když jak píšeš, tak tvoje zkušenosti nejsou zrovna růžové. Hlavně ten MGK 10, to je z mýho pohledu krásný a pořádný kousek, byť je psané, že má rozsah jen do 7kHz při 19cm/s! a motor prý z gramce.., ale stejně by se mi líbil.
http://oldradio.cz/mgk10.htm

Jo, o tom ptáku Dodo vím, to jsem slyšel nejednou. Ovšem nějak se mi to nezdá zrovna u Sonetu, ten byl prý hodnocen konstrukcí a odolností celkem pozitivně, ale defekty v podobě dupání byly nejen u něj a za to mohl nepozorný uživatel..
Hm, to se celkem divím, že B4 se ti líbí, ta mi přijde konstrukcí tak složitá a chaotická, že by to zvládl servisovat jen zručný a znalý opravář. Ono z mého pohledu je i B73 pořádně složitá a to jsem jen kdysi měnil řemínky. Ale mě přijde složitý každý kotoučák, tak to musíš brát s rezervou :-?.

Hm, no ta moje Unitra 2405S má nefunkční žárovku pro STEREO, odlepený přítlačný filc pásku a pořádně slabé zpětné přetáčení, ale zvuk jsem na ní neměl moc šancí otestovat, protože jsem neměl na chatě žádný kvalitní pásek, ale z nahraných pásků se mi trochu nepozdával. Jen vím, že by potřebovala základní údržbu a (snad) by mohla fungovat.
Vzhledem k mým znalostem by ale můj zásah přinesl spíš skodu než-li užitek.
Tak to se mi to asi pomotalo, já myslel, že tato má taky ty kolíky co vedou pásek, aby obepnul hlavy.
No to je taky pěkný výčet mínusů, ale jak říkám, toto bych radši nechal na odborníkovi..jen mít nějakého poblíž..

Jako ta Unitra se mi líbí v tom, že dokázali oproti Tesle dát do jednoho kotoučáku 2 reproduktory. Tedy když nepočítám zřejmě zkušební B43 - tu kdybych měl ve verzi s reprákama, to by byl nářez :-D.
Ovšem pozor, on i ten Telefunken M204TS má taky vestavěné dva repráky, což mě překvapilo. Jenže průser je, že má solidně zdrbaný přepínač stop, který si dělá co chce a navíc má dost tlumený zvuk a to jak ten co přehrává, tak i ten co nahraje, což mě dost....štve, hlavně za ty prachy. Navíc mě to štve i proto, že jsem se těšil, že budu mít kotoučák, který má 3 rychlosti a je designově fakt dost povedený. Vím, že to dělá jen ten plech, kterým je pokrytý, ale stejně..

Šmarjo, ten Revox je dělo jak prase. To ti teda taky závidím.
I když se musím přiznat, že co jsem se minulý týden dozvěděl od orhoreho o Grundigu TS945, tak mi nějak nejde z hlavy..
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1016
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa jhradec »

Mgk10 neměl motor z gramofonu- byl větší a výkonnější i když stejného principu. Měl jsem kdysi třímotorák s těmito motory, ktrerý dělala asi Tesla elektroakustika pro zvláštní služby- STB a špionáž.
Bohužel jsem o nej přišel když jsem se ho snažil prodat.
MGK 10 byl dělaný velmi hrubě a tak měl příšerný kolísání rychlosti.
Můj favorit byl MF 52.

BTW nebyla by možnost sehnat ještě ten pásek do kazet?? Předpokládám levně.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - Ostatní

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

jhradec: Jo tak, no já bral jen informaci z té stránky výše "Nevýhodou přístroje byl slabý hnací motor, převzatý a upravený z gramofonu.", tak jsem to asi i špatně pochopil. Jo tak v první polovině 50. let bylo trestné vlastnit magič, ale pak to uvolnili a bylo potřeba jen nechat ten magič zaevidovat a to už se pomalu začaly vyrábět i mašiny pro domácnosti. Jen kupování pásků bylo ještě s povolením od SNB, ale i to po pár letech padlo.

Tak to je škoda, že jsi o něj přišel.

Tak o Suprafonu MF jsem se dočetl vlastně taky jen tady:
http://oldradio.cz/tsmf2a.htm

Tak má prý lepší rozsah i s tím stejným Supraphon L páskem a to až do 10kHz, ale prý byl velmi poruchový.
Jako kdybych měl možnost sehnat plně funkční MGK10 a MF2, tak bych vzal oba :-).



Jinak pokud myslíš ten pásek co jsem uváděl na 4. straně, tak by to asi stále šlo, stačí kontaktovat prodejce a domluvit se s ním. Možná by šlo zaslat i jeden kotouč, ale budeš muset počítač s tím, že se při přepravě uvolní pár závitů (podobně jak jsem to měl na fotce).
Sice to všechno má anglicky, ale psát mu můžeš česky, alespoň já se s ním takto domlouval.
https://www.headlessduplicatedtapes.com/contact-us
Zřejmě má pořád stránky rozestavěné, protože tam nemá takový sortiment co dřív, ale to je jen vsuvka.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

SilverFox•NSK - Velká sbírka originálních CD alb i singlů -K22•23-

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím :-),
tak po nečekaně dlouhé pauze v tomto vláknu to zaktualizuji čerstvým balíkem, který je v této oblasti mým prvním v takové míře. No čerstvým, čekal jsem na to víc než dlouho, ale musím říct, že to stálo za to.


Možná si někdo vzpomínáte na můj příspěvek s hromadou audiokazet v různém stavu (viz odkaz), kde jsem hned v úvodu položil otázku, jak dlouho jste vy čekali na nějaký balík. Doteď mi sice nikdo neodpověděl, ale právě nastala další zkušenost, v pořadí druhá a třetí se stále odehrává, ale o tom postupně.
viewtopic.php?p=30221#p30221



Kvůli stále se horšící situaci ohledně cenzury internetu, která se kryje ochranou autorských práv, a tím pádem nemožnosti si pomalu stáhnout i nekvalitní Mp3, jsem se už dožral a začal jsem s ne sice dokonalou, ale celkem ideální variantou, a to pokusy o nákupy hudby na CD.
Pokud by se do mě chtěl někdo navést, že podporuji pirátství, tak si uvědomte, že i já dělám hudbu a nezapomeňte na fakt, že když se nějaký autor či skupina upíše nahrávací společnosti, tak z prodaného nosiče dostanou ve skutečnosti 10-15% z prodejní ceny. Takže kdo tu okrádá koho :-/.
Pokud se s těmi procenty pletu, tak se omlouvám, ale toto jsou informace, po kterých jednou za čas pátrám a hledal jsem je i před několika měsíci.


Ale zpět k balíku.
Tak jsem takhle po čase zase prohlížel inzeráty na bazarech, zda třeba někdo nabízí nějaké větší množství originálních CD za rozumnou cenu. Jak jinak, většinou zase prd, až dva.. Kupovat bazarové CD kde je kus v průměru za 250Kč a CD singl když už nějaký je, tak za 70-150Kč, to není zrovna ideální řešení pro nákup ve větším množství. Tak jsem projížděl dál, páč těch stránek s inzeráty na prodej origo CD bylo víc než hodně.

Po dlouhém hledání jsem ale natrefil na něco, co by mě ani ve snu nenapadlo.
V inzerátu stálo, že prodejce nabízí zhruba 2000 kusů originálních CD, v různých stavech a žánrech, především Techno, House, Dance atp. A cena prý 10Kč za kus.
No kruci, na takovou nabídku jsem čekal dlouhé roky :-). Tak jsem mu napsal a skrz vyčerpané finance ho požádal o vyčkání, to bylo koncem května. Dohodli jsme se na množství plánovaného odběru a začátkem června jsem poslal peníze s tím, že na odeslání nespěchám a čekal jsem. Čekal. Stále jsem čekal.
Protože nám opět Česká pošta přestala dávat jakékoli oznámení o nepřebrané a na poště uložené zásilce, tak nemám tušení, kdy na mě nějaká zásilka čeká na poště i přesto, že jsem vesměs doma. (Zvýrazňuji to proto, že kdyby mě někdy někdo chtěl překvapit balíčkem, tak raději kontrolujte, zda se zase nevykašlali na doručení). Takže jsem prodejci po necelých dvou týdnech napsal, že jestli to už posílal, aby mi dal číslo zásilky, abych mohl kouknout, zda na mě právě už nečeká. Tak pak odepsal, že se omlouvá, že to ještě neposlal, protože prý vůbec nestíhá. Tak jsem odepsal, že se nic neděje.
Když se ale jaksi ani po měsíci nic nedělo, tak jsem napsal znovu. Po pár dnech odepsal, že se omlouvá, že byl na dovolené a prý může hned další den odeslat. Jenže protože jsem zase já měl jet na chalupu, tak jsem ho poprosil o strpení, že mu dám vědět, kdy tam budu, aby balík nedorazil tam, kde ho nebudu mít jak vyzvednout.
Tak jsem mu za týden napsal a za několik dní mi dorazila velká a hodně těžká zásilka.


Takže sice se nejedná o 2.5 měsíce, jak jsem původně myslel, ale 2 měsíce to byly..

Tímhle toho prodejce nechci pomlouvat, je sice blbý, že to tak trvalo, ale jsem rád, že to došlo.



No a zde se můžete podívat co že mi to dorazilo :-).

Šlo o banánovou krabici, která byla zabalená v bílé fólii, takže jsem tu banánovku hned nepoznal.
Na druhém snímku je vedle vyskládána horní řada a pod tím "zbytkem" v krabici už další vrstva není.
.
DSCN7582 – kopie.JPG
DSCN7582 – kopie.JPG (241.24 KiB) 1898 zobrazení
DSCN7602 – kopie.JPG
DSCN7602 – kopie.JPG (258.65 KiB) 1898 zobrazení




Původně jsme se domluvili na 100 kusech alb, 100 singlech a protože našel asi i 50 nějakých prázdných miniCD, tak těch origo disků mělo být 200. No po rozbalení jsem nikde ty minidisky nenašel, tak jsem byl zmatený a psal jsem mu to. Když jsem se tím ale probíral a celou tu sbírku si nafotil, tak jsem pak zjistil, kde byla chyba. Prodejce zřejmě zapomněl na ty miniCD, protože celkový počet origo CD dělá 243 titulů (z toho bylo pár kousků dvojdisky a jeden 5CD), takže množstevně to odpovídá.



Musím říct, že jsem z toho balíku fakt nadšený :-), protože tohle je pro mě naprosto ideální zdroj hudby, která je navíc v bezztrátové kvalitě, kterou dneska sehnat je o nervy. A dávat peníze za nějaké nehmotné flacy mi přijde dost na hlavu, nemluvě o těch cenách a nedostupnosti především u hudby, kterou já vyhledávám.

Tenhle typ balíků, kdy koupím větší množství nosičů a nevím co tam je za tituly, mám velice rád, protože tak mám šanci objevit novou hudbu, i když byla třeba vydána v případě těchto CD už v 80. letech (u desek klidně už i ve 30. letech - samozřejmě mám i mnohem starší, ale od těch 30. let se mi už začíná líbit).
O to víc mě pak potěší, když vezmu CD (nebo zmíněnou desku), kde neznám autora ani název skladby, pustím ji a najednou se ozve hudba mně dobře známá, kterou jsem třeba již léta neslyšel, ale netušil jsem, co je to zač. To se pak dostaví podobný pocit, který jsem popisoval u druhé kazety v tomto příspěvku :-)
viewtopic.php?p=45336#p45336

Zatím jsem z tohoto balíku poznal jen několik CD, které mě hodně potěšily, že je mám, protože některé z nich sháním roky. Jinak je ale většina z toho pro mě neznámá. Ovšem, i když nemám ponětí co to je, krom parodických narážek, tak vidět CD Hana Montana mě poněkud zarazilo :mrgreen: .


No a zde dám jen pár fotek pro ukázku z toho, co tu mám.
Kdyby někoho zajímala kompletní sbírka, tak můžu poslat ZIP soubor s fotkami v plném rozlišení.
.
DSCN7614 – kopie.JPG
DSCN7614 – kopie.JPG (262.85 KiB) 1898 zobrazení
DSCN7618 – kopie.JPG
DSCN7618 – kopie.JPG (259.79 KiB) 1898 zobrazení
DSCN7633 – kopie.JPG
DSCN7633 – kopie.JPG (263.82 KiB) 1898 zobrazení
DSCN7641 – kopie.JPG
DSCN7641 – kopie.JPG (261.19 KiB) 1898 zobrazení
DSCN7644 – kopie.JPG
DSCN7644 – kopie.JPG (287.71 KiB) 1898 zobrazení
DSCN7658 – kopie.JPG
DSCN7658 – kopie.JPG (248.6 KiB) 1898 zobrazení
DSCN7669 – kopie.JPG
DSCN7669 – kopie.JPG (252.57 KiB) 1898 zobrazení




No a jak jsem v úvodu zmiňoval, tak ta třetí probíhající zkušenost je taková, že již právě 2.5 měsíce čekám na jiný zaplacený balík. Tento prodejce však jaksi přestal komunikovat, takže mu musím zase napsat..



Počítám, že jediný, kdo to zase na pohodu zvládne bude Nstar a věřím, že i Erik, které tímto zdravím ;-).

Přeji Vám všem pěkný večer a nadcházející víkend :-).
Napísať odpoveď

Návrat na "Naše poklady"