Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Toto tu chybaloo

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Príspevok od používateľa janvys »

Do kina už nechodím a právě kvuli té "amícké" kultuře: bordel, neustálé vyrušování, chroustání popkornu, srkaní koly, šustění pytlíků s burákama, no prostě typická amerikanizace. Už jen chybí strýček Sam, reklama na plukovníka z Kentucky a nakonec se objeví santaklaus a zeptá se vás co jste na štědrý den našli v ponožkách a jak chutnal krocan.
Kino jedině to doma. Vůbec nepotřebuju vidět nové filmy "hned" ale počkám si na BD, doma se pohodlně usadím, zapnu 5+1 a mám to samé. Vlastně ne, mnohem lepší, bez všech těch chroupajících dementů, a když chci na wc, stlačím na ovladači tlačítko pause.
Jako jugend jsem do kina chodil rád, tenkrát to bylo úplně o ničem jiném. Nejblíž jsem měl kino Kosmos a poprvé v něm byl v roce 1983, ale už nevím na čem :)
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2275
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Príspevok od používateľa orhore »

Já to vnímám podobně jako janvys a souhlasím i s tím co napsal SilverFox. Bohužel je to tak a není důvod se hrnout do kina. Moje sbírka filmů, kterou si skladuji na externím HDD od nepaměti je zatím nejtenčí pro rok 2019. Z mého pohledu nejhorší rok pro film.

Co se týče Jumanji, tak neberu nikomu tuhle přihlouplou podívanou. Není to vůbec tím, že bych neměl rád blbiny a humor ve filmech, ale každý má rád cosi jiného. Třeba takový Zombieland 2 je pro mě daleko zábavnější, byť někteří ho také nemusí.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Príspevok od používateľa oneeeee »

server je verejný a je tam toho až až . tak len v skratke
Prílohy
screen.jpg
screen 1.jpg
screen2.jpg
screen3.jpg
screen4.jpg
screen5.jpg
screen 7.jpg
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Príspevok od používateľa moniatko »

Kazetowich napísal: Nedeľa, 29. Decembra 2019, 11:26 Najviac ma srali tie pukance - to akoby sa človek ocitol v údolí chrúmajúcich škrečkov.
Recenzia super, na nové Jumanji sa teším, ale toto tvoje prirovnanie má asi dostalo ešte viac :lol:

Teraz vážne.
Neviem čo to majú ľudia za chochmesy, ja pri filme málokedy niečo jem. Stane sa, že si dám raz za uhersky rok čipsy alebo pukance, no ja to stihnem zjesť než si nachystam film :D a do kina už len z princípu jedlo nenosím. Je z toho bordel, vyrušuje to ľudí a neviem či len ja to mám. Ale keď niečo chrumem tak mi hučí v hlave vlastný hluk a nepočujem film :D ako nie až tak nahlas ale vadiť to vadí.
Druhá strana je kino. Ja som bola naposledy v kine keď som pozvala Nstara. Omrzelo ma to robiť pretože ma tam nechal samú po 5 minútach, že to hučí. :D nedivila som sa mu.
Jo hučalo to a fest. ešte to bol aj taký žáner, strieľačka, efekty, blbosti.
Takže odvtedy som v kine už nebola a ten neznesiteľný hluk ma odrádza. Radšej si počkám kým to bude v telke alebo si kúpim dvd v akcii :D
Beztak mám radšej seriály. : )
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Príspevok od používateľa oneeeee »

na stream cinema je kadečo . ale najprv si treba zaplatiť webshare , 23 € alebo kra.sk , 24 € na rok . no a môžte si to aj posťahovať. ešte dopredu vás upozorním , že budete potrebovať asi 20 , 6 Tb diskov . :lol:
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Príspevok od používateľa moniatko »

Ale trt makový :D zas nepotrebujem všetko zálohované. Niečo mi stačí vidieť raz a čo sa mi páči to si rovno nahram, načo to mať na disku? Ten stojí viac jak celé predplatné.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Príspevok od používateľa oneeeee »

čítaj po sebe čo píšeš . čo sa mi páči si rovno nahrám . kde ? :D
no cez kodi a stream cinema netreba nič nahrávať . všetko je online. ešte rýchly internet.
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Príspevok od používateľa moniatko »

Lenže ak by si mal obmedzený internet ako ja, tak si 2x premyslíš, čo si pozrieš alebo stiahneš.
Navyše, máme starú telku Sony 20 kilovu takže nepotrebujem tie najhdfullhd obrazy orezané o pol obrazovky. Viem že čul sa to tak všetko točí lebo je to naj in. Ale ja mám rada staré plné obrazy s pravdivymi farbami. Tudiz i tie filmy čo sa dnes objavujú v kinách a tv ma nejak moc neoslovuju.
Je pár výnimiek, no ako sa vraví - výnimka potvrdzuje pravidlo.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Príspevok od používateľa oneeeee »

avi a podobné formáty k dispozícii nie su . už len sd , hd , full hd a ultra hd .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Príspevok od používateľa moniatko »

HD, fullhd poznám, ale hento ostatné už ide okolo mňa.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo nevidieť bude nové JUMANJI + plky o filmoch a hercoch

Príspevok od používateľa Kazetowich »

nove filmy ma tiez uz nezaujimaju od isteho casu. A mame hd ready plazmu - to ma krasny obraz stale - lebo kazdy pixel ma svoje podsvietenie. To nema ziadny lcd panel. Myslim ze len Oled. A tie su drahe. Preto mi stacia subory o sirke 720 px. A tie nove kraviny kde je dolezitejsia forma nad obsahom mam u riti. Jumanji este islo v starych kolajach takze to je ta vynimka ktore si rad pozriem.
Je uplne jedno ze nejakemu idiotovi z neoliberalneho holyudu mozem spocitat fuzy na xxxmegahd - ked je to obsahovo a ideovo sračka.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Filmy, seriály a iné audiovizuálne počiny"