Tohtoročné prírastky Vinyl´s

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Tohtoročné prírastky Vinyl´s

Príspevok od používateľa daniel00421 »

pedro napísal: Štvrtok, 14. Novembra 2019, 12:29 Poznám,síce len cez tel,no pohoda.Pár vecí z ,,bazár,, som bral.Pozerám : nové LP polacneli,bazár opačne.Doba ide,
No víš,ja si plním sníčky ako keď sme beznádejne kedysi kukali do prospektov elektroniky.Jo a u neho beriem nové edície a nechám si záležať aby boli na 180 gram a zhrávané z origo analog mastrov,na to špecial vydavateľ MUSIC ON VINYL s týmto logom máš zaručene vydané len s kopiou z mastra.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Tohtoročné prírastky Vinyl´s

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Som pred pár dňami porovnával Yazoo album Upstair at Eric´s s novým vydaním a v poho,zdá sa mi že dokonca detail´s v nuansách je lepší oproti ojazdenému originálu čo mám,dtto kraftwerk,báseň počúvať,som zrovnával s CD čo mám a zvuk z vinylu mäkší,vyrovnanejší,nie toľko ostrého škrekotu v špičkách.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: Tohtoročné prírastky Vinyl´s

Príspevok od používateľa pedro »

Verím.TIeŽ Kraftwer môžem. Jeden alb mám ,,kling klang,, ostatné pôvodné.SnáĎ nemaródiŠ,keĎ riadok dávaš..? :O)
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Tohtoročné prírastky Vinyl´s

Príspevok od používateľa daniel00421 »

pedro napísal: Štvrtok, 14. Novembra 2019, 14:48 Verím.TIeŽ Kraftwer môžem. Jeden alb mám ,,kling klang,, ostatné pôvodné.SnáĎ nemaródiŠ,keĎ riadok dávaš..? :O)
Chodím stále robiť konferencie a ostatní sa nenahnevajú že stále aj možno mesiace sľubujem servis ich miláčikov ale sezóna vrcholí a keď vstávam o 5 hod a chodím domov po špičke autom domov po 6-8,00hod v stresoch tak so svojím zdravím po večernom zaľahnutí do postele som rád že žijem.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Tohtoročné prírastky Vinyl´s

Príspevok od používateľa daniel00421 »

pedro napísal: Štvrtok, 14. Novembra 2019, 14:48 Verím.TIeŽ Kraftwer môžem. Jeden alb mám ,,kling klang,, ostatné pôvodné.SnáĎ nemaródiŠ,keĎ riadok dávaš..? :O)
Ak chceš si vypočuť,dávam ti do SS správy,tu sa o tom baviť nebudeme,idem písať.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Napísať odpoveď

Návrat na "Originálne nahraté kazety, LP platne, 8 tracky, šelaky a iné"